Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hosszú story, de várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú story, de várom az őszinte véleményeket. :/ Számíthatok még újrakezdésre? - vagy felejtsem el.

Figyelt kérdés

Na írom is akkor.

Januárban összejöttünk egy fiúval.

Az elején minden szép és jó volt..

a kapcsolat pár hete tarthatott amikor egyszer : kimondta: szeretlek..

aztán jött a többi dolog: ő úgy érzi hosszú távon nem kell neki senki más csak én..stb.

a szex is mindig jó volt vele..

aztán eljött az egy hónap. szexeltünk, utána valahogy szóbajött a szerelem, nem szerelem dolog..ő akkor azt mondta nem szerelmes, nem tudja az lesz- e még..

megbeszéltük, adunk egy hónapot..ha nem változtik a helyzet..vége..nem kínozzuk egymást..:(

megvolt az egy hónap..okés. rendben volt minden..

aztán elmentünk moziba..megkérdezte én szeretem e?

mondtam, hogy szerintem igen..azaz szeretem..meg minden, de ő nem szerelmes és ugy érzi késöbb sem lenne..:(

gondolhatjátok..mit éreztem..

azt mondta szüneteljünk..egy hónapot szüneteltünk..első héten ő keresett..

utána 3hétig én..kerestem..

aztán..mult héten irtam neki smst, hogy zárjuk le beszéljük meg stb..

eljött hozzám reggel..beszéltünk..kb..nem mondtuk ki, hogy vége lett, de...már egymásnak múlt időben beszéltünk a másikról..:(.

aztán egyszer csak lekapott..:SSS

gondolhatjátok a sebek ismét felszakadtak..stb.

és ő szexet akar, ez lett a vége,,,meg hogy majd ő keres, stb..kérdeztem velünk lehet e még valami, azt mondta el kell ezen gondolkodnia..két órán át egymásnak estünk..smároltunk tapi minden..kivéve szexet..

és most itt tartok..:(

anynira szeretnék vele lenni..nem bírom nélküle..

hiányoztam neki nagyon, azt mondta a csók után..lassan egy hete, hogy ez történt..és nem nagyon jelentkezik..

azóta 1x beszéltünk azt mondta esélyes a szex dolog..de semmi konkrét..

írtam neki smst is arra pedig nem válaszolt..


köszi szépen előre is. ha valaki véleményt alkot..erről a szar dologról..:/ami most van..


2010. ápr. 20. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani,de szerintem csak a szex-re hajtott...

23/L

2010. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ő csak leakar veled feküdni. Elég őszinte fiú...kár érte..
2010. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem ennek a srácnak csak a szex kell...semmi más!

Nekem is volt régen egy ehhez hasonló kapcsolatom,és sajnos nagyon sok idő kellett,hogy véglegesen letudjam zárni a kapcsolatot!!

2010. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

valamit tud a srác!!!!

adhatna nekem is tanácsot hogy lehet ilyen dörzsölten kihasználni lányokat!!!



aranyom szerintem etet téged evvel a szeretlek nem szeretlek dumával és az egészből majd az lesz vagy már az van hogy havonta egyszer kétszer jól megdug közbe meg a szemedbe mondja hogy így szeretlek meg úgy de mégse és minden kezdődik előröl

AMÍG TE BE NEM GOLYÓZOL

2010. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

háát..:(

igazatok van..csak én szeretem, tudom hogy egy görény..de akkor is..és..nehéz..

meg kérdeztem is tőle, hogy ha már nem vagyunk együtt?-miért akarsz velem összejárni..

hát mert veled annyira jóvolt mindig stb..

mondtam neki hogy szebbnél szebb lányokat is megkaphat..de veled akkor is jó volt stb..

nemtudom mit csináljak:(

2010. ápr. 20. 14:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen kapcsolatom és nehezen, de kiléptem belőle. Saját magadnak kell rájönni, hogy ez nem jó. Csak szex kapcsolat kell neki.
2010. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Őszintén sajnállak,tudom mit érezhetsz.Szinte ugyan ezeket a szavakat használta az én volt "pasim" is!

Hidd el,jobban jársz,ha nem találkozol és nem is beszélsz vele!Hosszú időbe telik,de majd elfelejted!

2010. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nemtudom:(..

komolyan..kivagyok nagyon:/..

amugy arra is gondoltam hogy ha már ő ilyet mondott nekem: hogy szerelem és semmi láw..

akkor én azt mondom neki: hogy szex de semmi csók!

na??

najó ez béna ötlet..volt..

2010. ápr. 20. 14:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 15? mert ugy gondolkodol!! Pár honap alatt nem alakul ki ien erös érzelmi viszony amit érzel aziránt a görény iránt!!Hagy a fenébe kapsz jobbat :)
2010. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

17 vagyok..

és igenis kialakulhat szerelem, két hónap alatt..:(

szerintem..:/.meg attól még, hogy fiatal valaki igenis lehetnek erős érzelmei..

2010. ápr. 20. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!