Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hosszú story, de várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú story, de várom az őszinte véleményeket. :/ Számíthatok még újrakezdésre? - vagy felejtsem el.

Figyelt kérdés

Na írom is akkor.

Januárban összejöttünk egy fiúval.

Az elején minden szép és jó volt..

a kapcsolat pár hete tarthatott amikor egyszer : kimondta: szeretlek..

aztán jött a többi dolog: ő úgy érzi hosszú távon nem kell neki senki más csak én..stb.

a szex is mindig jó volt vele..

aztán eljött az egy hónap. szexeltünk, utána valahogy szóbajött a szerelem, nem szerelem dolog..ő akkor azt mondta nem szerelmes, nem tudja az lesz- e még..

megbeszéltük, adunk egy hónapot..ha nem változtik a helyzet..vége..nem kínozzuk egymást..:(

megvolt az egy hónap..okés. rendben volt minden..

aztán elmentünk moziba..megkérdezte én szeretem e?

mondtam, hogy szerintem igen..azaz szeretem..meg minden, de ő nem szerelmes és ugy érzi késöbb sem lenne..:(

gondolhatjátok..mit éreztem..

azt mondta szüneteljünk..egy hónapot szüneteltünk..első héten ő keresett..

utána 3hétig én..kerestem..

aztán..mult héten irtam neki smst, hogy zárjuk le beszéljük meg stb..

eljött hozzám reggel..beszéltünk..kb..nem mondtuk ki, hogy vége lett, de...már egymásnak múlt időben beszéltünk a másikról..:(.

aztán egyszer csak lekapott..:SSS

gondolhatjátok a sebek ismét felszakadtak..stb.

és ő szexet akar, ez lett a vége,,,meg hogy majd ő keres, stb..kérdeztem velünk lehet e még valami, azt mondta el kell ezen gondolkodnia..két órán át egymásnak estünk..smároltunk tapi minden..kivéve szexet..

és most itt tartok..:(

anynira szeretnék vele lenni..nem bírom nélküle..

hiányoztam neki nagyon, azt mondta a csók után..lassan egy hete, hogy ez történt..és nem nagyon jelentkezik..

azóta 1x beszéltünk azt mondta esélyes a szex dolog..de semmi konkrét..

írtam neki smst is arra pedig nem válaszolt..


köszi szépen előre is. ha valaki véleményt alkot..erről a szar dologról..:/ami most van..


2010. ápr. 20. 14:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
m*
2010. ápr. 20. 14:59
 12/16 anonim ***** válasza:

hát tényleg az volt:D

ne próbálj kifogásokat kersni,hagyd a fenébe,kapsz jobbat.

2010. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

@14:55 összecsengtünk XD

figyu,mindenki megmondta:csak a szexre kellettél-kellesz neki,ha még így is okés,akkor szexelj vele,de ne várj el többet tőle,ha meg nem akkor,mint mondtam:hagyd a fenébe;)

2010. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok , fog e jelentkezni...
2010. ápr. 20. 15:05
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak dugni akar.

Abban a pár órában baromi szerelmes lesz beléd 1-2 hetente amikor már rájön a kangörcs.

2010. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sztem felejsd el! csak a szexre jáccik. csak azt nem értem h az ien pasiknak mindig van csajuk hiába az összeset csak kihasználják :S Nah de vixatérve jobb ha túllépsz rajta, tudom nem lesz könnyű de meg kell tenned.

17/F

2010. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!