Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

18L vagyok, ő 20F, egy suliba járunk, én most vagyok végzős, de maradok még 1évet a suliba, ő meg maradt 2évet, amiből van még 1éve, szóval 1évet még ugyanoda járunk....2évet voltunk együtt, utóbbi időbe megromlott a dolog, megbeszéltük, hogy szüneteltetjük, 1hónap után beszéltünk, én békülni akartam nagyon, mert hiányzott, és szerettem volna még vele lenni, de ő közölte, hogy ő ezt már lezárta, szeret és hiányzom neki, de nem kellek már mert ő ezt lezárta... nem tudtam megérteni ez hogy is van, elmeséltem neki h nekem nagyon hiányzik, én mindent megteszek a kapcsolatért, javítok a hibáimon stb, közölte h nem, nem kell, ő már ezt lezárta, bár nagyon szeret még... ez volt 2hete.... 1hete mondtam neki megint, hogy próbáljuk meg, mondta h nem nem akarja, mert ő még bulizni akar... ezt el is fogadtam, úgy gondoltam akkor elengedem, hagy élje az életét... csakhogy tegnapelőtt kiderült, hogy van egy 16éves kiscsaj (az is a abba a suliba jár ahova mi:D) eddig nem ismerte, és nem is csajozott mellettem ezt tudom, csak amikor szünet lett, megismerte ezt a csajt, ismerkednek, és exem szavaival élve : "próbálkoznak, valószínű összejönnek" ....

Vagyis kiderült, hogy tulajdonképpen a kiscsaj miatt nem akart békülni, az miatt dob el.... Na most ha ők összejönnek, én nem akarom a suliba őket látni:S Hogyan felejtsem el szeptemberig? (Lehet úgy gondoljátok, hogy ez hülyeség, még addig van 2-3hónap, de nemtudom elfelejteni, még most is megtennék mindent, csak hogy a csajt kiüssem a nyeregből, úgy éreztem nekem ő az igazi.... volt már pár kapcsolatom, komolyabbak, de soha senkinél nem éreztem azt amiket nála....:/ )


2010. máj. 27. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Abból amit írtál,nekem az esik le,hogy nem a kiscsaj miatt hanyagol téged,hanem azért,mert szüneteltetek...Figyelj,egy kapcsolatban nincs ilyen hogy szünetelünk,főleg pasi részről az azt jelenti=vége. Főként 1 teljes hónap..az rengeteg.

Az egy hónap alatt elengedett,a kiscsaj meg pont jókor volt jó helyen. Felejtésben csak az idő segíthet...

19/F

2010. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ő is ezt mondta, hogy elengedett, de most hogy meg miért engedsz el vkit ha közbe meg szereted még nagyon? Ezt nem értem:/
2010. máj. 27. 21:55
 3/6 anonim válasza:

jajj drága, velem is hasonló történt pár hónapja...:S A legfontosabb h ne alázkodj meg a fiú előtt!ha annyi esze van h egy pisis miatt már nem akar békülni akk hagyjad a francba, figyeld meg fog még az ajtódon kopogtatni ( persze ha megjön az esze :D). A másik, egy kapcsolathoz 2 ember kell ne h már csak neked kell változnod pff neki is vannak hibái.

Nem tudhatod mi lesz a nyáron, de ha össze is jön a kis csajjal ne foglalkozz vele (mármint a csajjal) ha látja h téged nem érdekel nagyon fogja idegesíteni főleg a srácot is ;) nem éri meg hidd el h kiborulj, ilyenkor a barátnők sokat segítenek meg a társaság.. kapcsolódj ki, ismerkedj úgy könnyebb lesz felejteni is:) nem mondom h könnyű mert én is átéltem/élem ezt de nem is lehetetlen, sikerülni fog :)pusszzíí

2010. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi aranyos vagy, remélem el fogom felejteni, nemtudom h tudok e majd úgy viselkedni, mintha nem érdekelne, mert legszívesebben megszaggatnám a kiscsajt:D De majdcsak elfelejtem addigra...:/

Remélem neked is jól alakulgat már a dolog, ha gondolod írj privit azt jól kibeszélhetjük ezeket a dolgokat:D (K)

2010. máj. 27. 22:06
 5/6 anonim válasza:
22:02 üzenet küldője vagyok, igen írtam neked privátban :)
2010. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gyorsan
2010. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!