Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tippeket hogy felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tippeket hogy felejtsem el? Nekem is és neki is családja van! (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve beleszerettem 1 emberbe ő volt minden téren a nagy Ő.Nagyon szerelmes vagyok talán még most is belé.Kiderült h ő nös és 2 gyereke van neki.De én töretlenül szerettem.Nagyon bíztam benne h engem választ.Terhes lettem tőle és választás elé állítottam.Nem direkt maradtam terhes!!!El kellett vetetnem legalább is ezt kérte.Én meg tettem mert nem tudtam volna fel nevelni a babát.A mai napig bánom.1 városban élünk és sajnos elkerülhetetlen h néha ne fussunk össze.Igyekszem átnézni rajta de mindig sajog a szivem ha látom.Azóta van 1 párom és 1 kislányom és nem tehetem meg h megbántsam őket.Nagyon szeretem őket.És persze nem akarom az ő életét sem tönkre tenni.Nem tudom h felejtsem el.Tudnátok tippeket adni?
2010. máj. 21. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt már egy nagyon nagyon hasonló kérdés:S:S Nem Te tetted fel véletlenül...?
2010. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem de kérlek linkeld be nekem lécci.Hátha tanulok belőle valamit!
2010. máj. 21. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi volt pontosan a kérdés, nem emlékszem. Nem tudom belinkelni. De nem tudom, mennyit tanulnál belőle, mert olyasmi volt a kérdés, hogy a csaj (akinél tök ugyanez volt a történet: 2gyerekes családapa, a kérdezőt megkérte, hogy vetesse el a babát, majd a kérdezőnek lett később barája, és kislánya) összefutott ezzel a régebbi pasijával az úton, vagyis a pasi átengedte őt a zebrán. A csajban pedig feltámadtak a régi érzések, és smst akart írni a pasinak az abortusszal kapcsolatban (pontosan nem emlékszem), és ebben kért tanácsot. A válaszolók mind lebeszélték róla.
2010. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az én voltam közben sokat gondolkodtam a dolgon és rájöttem h nem tudtam teljesen elfelejteni...Ezért kérek most segítséget.Nem tudom h gyülölöm-e vagy szerelmes vagyok-e még belé.
2010. máj. 21. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha teheted költözzetek el messzire. Tudom, hogy nagyon radikális, de én ezt tenném.


Ha nem teheted, akkor próbáld úgy szervezni az életed, hogy minél ritkábban fuss össze vele, lehetőleg soha. Fektess minél több energiát a pároddal való kapcsolatodba és a kislányod nevelésébe. Szervezz sok programot, minél kevesebbet tudsz ezen gondolkodni, annál jobb.

2010. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért kell,mert tiltott gyümölcs.Ha a tiéd lenne,már nem is volna olyan érekes.Szóval foglald el magad,mert ha annó nem lett köztetek komoly dolog,most se lesz,feleslegesen ne fájdítsd a saját szivedet!Járj sportolni,keress egy hobbit,vigyél haza kutyát-macskát a menhelyről,szervezz közös programokat a szabadba a lányoddal és pároddal.
2010. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!