Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:

19/l vagyok. Nézd. Mindig leírom, mikor ilyen kérdés van, hogy az a lány, aki élvezi a megaláztatást, és hogy úgy bánjanak vele mint a kutyával, pszichésen sérült, ha a pénz ellenében tűri, akkor meg nagyon durván sérült az értékrendje...

Egyik férfit sem sajnálom, aki ez miatt csalódik egy lányban. Nem ahhoz kell oda menni, aki kiteszi a cicijét meg a popsiját a diszkóban, és kihívóan táncol, hanem azokhoz az általatok dögösnek, szépnek talált hölgyekhez, akiken látszik, hogy nem torzult el az értékrenjük, látod az arcán, hogy szerény. Sok barátnőm van, mindegyik szép, helyes lány, de nem találnak barátot, mert minden fiú a diszkókirálynőknél próbálkozik be.

Miért bánt az téged, hogy a "legjobb nők" kikkel vannak együtt? Neked attól jó egy nő, hogy mennyire feszül a farmer a fenekén, meg hány kg vakolat van a képén? Hát akkor...ha ez így van, akkor nem értem mi a baj.

Ha normális kapcsolatot akarsz, ami a szerelmen alapszik, ne ribancok között kereskedj. Rendes lányok között nézz szét.

2011. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
83%
Hát ne hidd el, siránkozz tovább. :'D Engem jó érzéssel tölt el, amikor a fiú ismerőseim azt mondják nekem, hogy lehetne több ilyen lány, mint én, aki meg nem hisz nekem az így járt. :) Én ettől még boldog maradok. :D
2011. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 A kérdező kommentje:

ma 11:12

Sosem tettszetek az általad felsorolt ribancoknak vélt lányok..Nem tudom miböl veszed azt le hogy ilyenekre hajtok..

2011. máj. 30. 11:14
 64/123 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ma 11:08, fake? Ha így állsz hozzá, akkor mégis mit akarsz itt elérni?
2011. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 A kérdező kommentje:

ma 11:13

Számodra mit jelent a romantika?

2011. máj. 30. 11:15
 66/123 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem ne utálatoskodj itt olyanokkal, hogy "FAKE"! Honnan tudod, vagy honnan veszed?


És miért vagy ilyen lekezelő?

2011. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 A kérdező kommentje:

ma 11:11

Látszik milyen hülye vagy!

Még azt sem tudod mit jelent a labilis..DIK

2011. máj. 30. 11:16
 68/123 anonim ***** válasza:
Onnan veszem, hogy egy visszafogottan csinos, jószívű, idősekkel is szívesen elbeszélgető lány, aki tanul vagy dolgozik rendesen, mindenre vágyik, csak a BMW-re meg a lópéniszre nem. innen.
2011. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 A kérdező kommentje:

Akkor csak a gyengébbek kedvéért elmondom!

Labilis számomra azt jelenti,aki nem képes betartani amit mond vagy igér,azt mondja hogy velem szeretné leélni az életét és hogy én vagyok számára az igazi,de 1 hónap múlva másnál keressi a boldogságot,pedig én a lelkem is kiköptem neki..Továbbá ezt a másikat széditi a szánalmas szövegeivel tovább..

2011. máj. 30. 11:19
 70/123 anonim ***** válasza:
Jaja volt barátnőm kiváló jellemrajzát adtad most meg!
2011. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!