Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 anonim ***** válasza:

Nézd. Arról fogok neked írni, hogy a barátommal kapcsolatban hogy látom a dolgokat, ezzel tudom a legjobban alátámasztani a véleményemet.

Ha ápolt, nem piszkos a körme, borotválkozik, akkor átment a vizsgán. Ahhoz, hogy együtt járjak vele, kell, hogy tetsszen az öltözködési stílusa és az arca. Az én barátom azért a "tökéletes pasi" számomra, mert visszafogottan öltözködik, nincs rajta rózsaszín öv és koptatott farmer, stb. Számomra nagyon helyes, kívánatos, bár előttem nem kellett a lányoknak (22 éves).

Nincs fullos kocsija, nem járunk drága éttermekbe, nem vesz 5000 ft-os ajándékokat. Eszébe jut a húsvét, Valentin nap, és olyankor a felköszöntés mellett meglep egy kis csokival, és akkor nagyon boldog vagyok. :)

Azt mondta, azért gürizik, tanul ennyire, mert szeretne mindent megadni a családjának, elvinni őket nyaralni, és egy jó életet biztosítani. Ezt csak a kapcsolatunk 5. hónapjában tudtam meg. Ez viszont fontos.

Szó szerint gerjedek rá, ha erre gondolok, most is. Hogy a sok fiatal között, akik a jövő felé fordulás helyett a jelenben élnek, részegen vergődnek és nem járnak be előadásokra, ő ott van minden órán, és minél jobb eredményt akar elérni. Nyaranta sem az a terve, hogy na kibulizom magam, hanem keresi a munkát. Az mindegy, hogy pincér volt meg kisegítő munkás; akarja.

Ilyen a családja, ilyen az én édesapám, hajtja a pénzt, nem szórja.

És nekem ez a felfogás nagyon fontos.

Remélem kicsit most javítottam a világképeden;)

Nyugi, hidd el, sok lány van akiknek normális még az értékrendjük...

19/l

2011. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/123 napietus ***** válasza:

válaszolok, nálam ez hogy néz ki:


"1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg. "


sosem mondtam ilyet. utálom a nyáladzást, a férfiak szótárában pedig a kedvesség általában ezzel paralel.


"2. A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte. "


az én életem nem olyan kies, hogy a szex mozgatná. kb. a 15. hely körül van a fontossági sorrendben...



"3. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján."


ilyet sem mondtam soha, mert nem óhajtottam a hozományvadászok céltáblája lenni. a fentieket lehet, hogy van, aki elviseli, de gyrészt akkor megérdemli, másrészt amilyen keveset ér a pénz, ahhoz 4-5 millió kevés, hogy valakit pl. én "jó parthie" -nak tartsak.


azt hiszem, el kéne mennem az orvoshoz, mert lehet, hogy nem is vagyok nő...vagy Te mozogsz rossz körökben, kérdező :P?

2011. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 A kérdező kommentje:

ma 11:05

Csakhogy az a másik réteg az is labilis..

2011. máj. 30. 11:06
 54/123 anonim ***** válasza:

. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján.


Ez nagyon sok esetben így van. Amelyik nő belekóstol a jóba az akármi is történjen onnan nem akar elszakadni. Inkább nem vesz tudomást a megaláztatásokról.



úgy gondolom, hogy a kérdező éppenséggel az ilyen jó képű és pénzes krapekok közé tartozik.Lehet, hogy tévedek, de sztem nem.

2011. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 anonim ***** válasza:
87%

Ühüm. Akkor kedves kérdező nekem most a te elméleted szerint szakítanom kellene a barátommal, aki 2 centivel magasabb nálam, minimálbért keres és az anyjával lakik, figyelmes és foglalkozik velem, ráadásul a barátnőm folyton azzal piszkál, hogy csúnya, és össze kéne jönnöm az egyik legjobb fiú barátommal, aki 185 cm, jól keres, és felajánlotta, hogy elvisz külföldre nyaralni (amit mellesleg nem fogadtam el)... Hmmm :D


Sajnálom az ilyen gondolkodású fiúkat, mint te. Sőt inkább szánom. De nem csak az ilyen fiúkat, hanem azokat a lányokat is, akik nyavalyognak, hogy a fiúknak csak a bombázók meg a szex kell. Az ilyenek kicsit magukba nézhetnének, mert ha egy ember nem talál magának senkit, illetve senki nem tart ki mellette pár hónapnál tovább, az néha magában is kereshetné a hibát, nem csak több milliárd másik emberben.

2011. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 A kérdező kommentje:

ma 11:06

Nem tartozom közéjük!

Nincs pénzem,se házam,se kocsim..

Egy erdei sétát többre értékelek..

2011. máj. 30. 11:10
 57/123 anonim ***** válasza:
Annyit elárulnék mindenkinek, hogy a Kérdező a fentebbi eszmefuttatását nem a saját kútfőjéből merítette, hanem a Ctrl c, Ctrl v segítségével. :)
2011. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:

Labilis? :D Ezt kifejtenéd?

Mellesleg ha az első réteggel volt dolgod, akkor honnan tudnád, hogy a másik labilis? :D

Igazán érdekes az életfelfogásod, de nagy kár, hogy így kevés az esélyed a boldogságra...

2011. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 A kérdező kommentje:

ma 11:08

FAKE

2011. máj. 30. 11:12
 60/123 anonim ***** válasza:
11:11 igen, erre én is rájöttem :D
2011. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!