Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/123 anonim ***** válasza:
helyesbítenék: Adonisz külső és méretes IQ.... így már tökéletes :) a bankszámlát leszarom
2011. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/123 A kérdező kommentje:

ma 09:43

Elegem lett a női társadalomból. Az első és legnagyobb gond, hogy túl romantikus vagyok. Ez nem jön be a nőknek. Sokszor rinyálnak arról, hogy nekik kedves, figyelmes, jólelkű, romantikus pasik kellenek. Na ezt felejtsük el! Köszönőviszonyban sincs a cselekedetük a vágyaikkal. Ez azért van mert valami bizarr kényszer miatt szeretnek szenvedni, szeretik, ha megalázzák őket, szeretik, ha belegyalogolnak a lelkükbe, szeretik a bunkó férfiakat, tudom, mert 2 kapcsolatom volt amiben mindent megadtam a páromnak, tiszta szívvel, szeretettel, odafigyeléssel. Erre mit kaptam viszonzásul?: Pár hónap után faképnél hagytak és villámgyorsan összejöttek kocsis, pénzes, nagyképű, ostoba egoista barmokkal. Nekem ekkor lett elegem a női nemből és döntöttem el, hogy többet nem kérek belőlük. A nőknek sajnos ez kell, mondjanak akármit.

2011. máj. 30. 09:59
 23/123 anonim ***** válasza:

Kedves 9.53!


Azt a férfit választanám, akibe szerelmes vagyok! És akivel nyugalomban és jól érzem magam.


A kigyúrtság meg csak egy példa volt. Tök mindegy, mit értünk Adoniszi külső alatt.


Nekem fontosabb, hogy az a férfi nyugodt legyen,kedves, jószívű, és tudjon szeretni.


És, mint írtam, volt tapasztalatom az ellenkezőjével.


De mindegy, te így gondolod, én meg máshogy. Nekem ez a fontos a társamban, és kész!


Na, megyek tanulni!

Szia!

2011. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/123 anonim ***** válasza:

Ez tényleg így van sajnos. Ha férfiként teljes lelkedet beleadod a kapcsolatba, akkor nem kellesz a nőnek a fellángolás után. Tovább ottmaradnak egy olyan mellett, akinek van pénze, mert élvezik azt az életet amit a pasi megad nekik (telefonfeltöltés, utazások, bulizások stb.)


Nehéz találni olyat lányt, aki nem ilyen, de nem lehetetlen. Meg sokszor lehet olyan dolgokat is csinálni ketten amihez nem kell pénz...de mint írtam a legtöbb nő szereti a pénzt. Ez olyan ösztön bennük, hogy ha van a férfinek pénze, akkor biztos jó apa lesz belőle, mert lesz pénz felnevelni a gyerekeket. Kb. ez van az állatoknál is, de ott lényegében csak az élelem és a testi erő a szempont.

2011. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/123 anonim ***** válasza:

Na, mégse tanulok még...

Kedves Kérdező!


Nem minden nő ilyen, ha ilyenbe botlottál, akkor az nagyon rossz, de hidd el, a nők nagyon szeretik a romantikus, figyelmes férfiakat, és senki nem kívánja azt, ha normális, hogy bunkók legyenek vele, és megalázzák.


Nem is tudom, hogy honnan veszed ezt, engem a hideg kiráz az alázós férfiaktól!


Ne add fel, meg fogod találni azt a lányt, akinek Te leszel a legjobb, és értékelni fogja azt, hogy kedves vagy és romantikus.

2011. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/123 anonim ***** válasza:

09:53

kedves kis leányzó.

Azért mert valaki kigyúrt add magára és nem szakadt göncökbe járkál,az nem azt jelenti, hogy belsőre egy nagy nulla.

Kedvesem a párom eléggé izmos, mert a munkája megköveteli, pénze is akad mivel annyit dolgozik mint 3 másik, és a lelke is egy tünemény. Igen a külseje fogott meg és tetszett,hogy neki már van egy szép háza. De a lelkébe szerettem bele. Nem baj ha most majd pénzéhes kurv@nak tartasz, mert tudom magamról, hogy nem vagyok az.


Én még kis lány koromban eldöntöttem, hogy nekem az életem párja olyan lesz aki saját lakással rendelkezik, így csak az olyanokat vonzottam. Volt köztük rendes, bunkó, beképzelt, de a sorsnak köszönhetően rátaláltam a legédesebb emberre.

2011. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/123 anonim ***** válasza:
Mondhatnak bármit ők, hogy, "ilyen-olyan romantikus, gyengéd, figyelmes férfi kell nekik", ha nincs elég lóvéd és nem nézel ki úgy minimum mint Herkules, esélyed sincsen..
2011. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/123 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Persze azért valamennyire fontos a külső, mert az az, ami megfog, de számomra nem számottevő. A barátom sem egy Adonisz, elég vékonyka, de számomra ő a tökéletes.

A pénz boldogít? Biztos, csak nem engem, szóval ez még kevésbé érdekel. Jobban el lehet bűvölni egy kertből szakított tulipánnal mint egy csokor drága rózsával, egy parkban lezajlott piknikkel mint egy éttermi vacsorával, egy közös biciklitúrával, mint egy autóval.

Szóval nekem nem fontos, a belső értékek fontosabban mint az izmok vagy a mani.

2011. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/123 anonim ***** válasza:

Kedves 10.09!


Mi voltaképpen ugyanazt mondjuk!


Te is azért szereted a férjedet, mert lelkileg egy tünemény!

Ha bunkó lenne, és utálatos,akkor nem szeretnéd.

És biztos nem lennél vele a pénze miatt.


Ezt mondtam én is, hogy a jó külső és a pénz ÖNMAGÁBAN egy nagy semmi a jó kapcsolat szempontjából.


Én azt egy szóval nem mondtam, hogy a jóképű és tehetős férfiak, mind bunkók, aki meg csúnyácska és szegény az mind kedves és jó.


Van ilyen is, meg olyan is.


De a legfontosabb mindig az, hogy az illető az milyen emberileg.


Te sem a férjed pénzét szereted, hanem őt magát, mert emberileg egy jó ember.

És ez az, ami igazán számít!

2011. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/123 A kérdező kommentje:

Mentoloshurka

10:09

:))))

2011. máj. 30. 10:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!