Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 napietus ***** válasza:
megkérdezték egyszer Dallos Gyulát, világhírű díjlovasunkat, hogy mi alapján választ lovat. azt mondta, nem nézi át egyesével a küllemi bírálat elemeit, hanem az összbenyomás a döntő. amibe külső és belső tulajdonságok egyaránt benne vannak. ezzel valahogy így voltam én is a pasik terén. csak nem sporttársat választottam, hanem házastársat :P de ugyanez dönt: az összkép.
2011. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
83%

10.36 vagyok.


Kedves, meg nem értett kérdező!


Miért írtad ki ezt a kérdést?

Őszintén kérdezem!

Azért, hogy itt sopánkodhass?

Akkor szóld le az olyan válaszokat, akik azt mondják, hogy a pénz és a külső az nem minden, vonulj el a szobádba, és nyafogj meg sajnáld magad!


Eddig azt hittem, tényleg kíváncsi vagy a véleményekre, de ez a nyávogás meg önsajnálat ez borzasztóan taszító!


Lehet, hogy ezért nincs barátnőd!


A fene nem akar egy ilyen férfit vigasztalni, meg nyugtatgatni. És pláne nem kíváncsi senki erre az előítéletes szövegre!

2011. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 napietus ***** válasza:
ja igen, a nyavajgás, és a sopánkodás jelentsen rontja az elmlített összképet. nagyon negatív BELSŐ tulajdonság. és nem véletlenül mondják, hogy az arc a lélek tükre. az ilyen gondolkodás pl. tipikusan kiül az arcra. persze, hogy senki nem találja vonzónak...
2011. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 A kérdező kommentje:

ma 10:44

Csak magadat minösited!

2011. máj. 30. 10:47
 45/123 anonim ***** válasza:

Mivel minősítettem magam?


Kérlek fejtsd ki, részletesen! Nagyon kíváncsi vagyok!

2011. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 A kérdező kommentje:

ma 10:48

Mert nem ismersz engem! Ezek alapján ne itélkezz!

2011. máj. 30. 10:50
 47/123 anonim ***** válasza:
44%

Az alapján ítélkezek, amit írsz!

Nem tudok máshogy ítélni, mert ez az internet, itt abból ítélünk, amit a másik leír, illetve abból, ahogy reagál a dolgokra.


Valóban nem ismerlek, de én jóindulattal válaszoltam Neked. Te meg jössz azzal, hogy akkor lakjak a híd alatt, mert fő a szerelem.


Figyelj!

Ha az őszinte válaszokat így figyelmen kívül hagyod, és csak a magdét fújod, akkor ebből ez jön le. Az, hogy arra vársz, hogy megerősítsék az emberek a Te világképedet.

2011. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 A kérdező kommentje:

ma 10:56


A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2. A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján.


Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2011. máj. 30. 11:00
 49/123 anonim ***** válasza:

Jól van, én nem akarok már vitatkozni Veled!


Gondold, ahogy akarod, ez a Te elképzelésed a világról, így a Te világodban ez valószínűleg így van, mert ezt tapasztaltad.


Legyen akkor igazad, nem tudok mit mondani!


Szerintem ez nem így van, de mindegy.

2011. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
Hányszor írjuk még le, hogy amit te leírsz az igaz egy bizonyos rétegre a nők közül... ha neked pont ez a réteg kell, akkor őszinte részvétem, mert velük elég nehézkesen leszel majd boldog. Ha képes lennél túl tenni magad a sértett hiúságodon, akkor rájöhetnél, hogy van egy másik réteg, aki normális, és akivel boldog lehetnél, ha nem szajkóznád, hogy minden nő olyan, amilyennek te hiszed.
2011. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!