Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
100%

mindennél fontosabb, engem csak a pénz szaga izgat fel.

Főleg mikor a párom izzadt ruháit mosom és egy hatalmasat beleszippantok, mert ugye pénzt munkával lehet szerezni és aki dolgozik az izzad is.

2011. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem!!!
2011. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
84%

Nekem speciel az a fontos, hogy szeressen, ne verjen át, becsüljön meg és érezzem magam jól vele, én vagyok a lemaradott?

19L

2011. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
84%

Nem!

A kedvesség a fontos, az odafigyelés, a türelem, és a tisztelet.

És az, hogy érezzem, hogy nagyon-nagyon szeret.

Az ilyen fiúból nagyon kevés van, de, ha van, akkor az nagy kincs!

2011. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz túl sok boldog párt látok , hogy igent mondjak a kérdésedre.
2011. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:

az én barátom, akivel 3 évig voltam együtt semmiképp sem volt mondható egy Adonisznak, és igencsak szegényes bankszámlával rendelkezett, szülei nem pénzelték, diákhitelből fizet magának mindent.és imádtam.


úgyhogy kérdésedre a válasz: van, akinek számít, nekem nem.

VISZONT ha családot akarnék tervezni, (egyszer eljön ez az idő is), akkor igenis szem előtt fogom azt tartani, hogy a férjem ne egy ingyenélő legyen, aki nem dolgozik, mert bár én is mindenképpen dolgozni akarok feleségként is, de semmi kedvem nekem eltartani a férjemet. legyen ő a férfi a családnál, a családFŐ. nem bánom, ha esetleg nem keres többet nálam, de igenis dolgozzon, és vigye valamire az életben.

2011. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:

Az sem árt, ha nem csak a bankszámla méretes :D


Amúgy nem, magasról lesz@rom a bankszámlát. Adonisz külsejű pasim még sosem volt, ettől függetlenül azt látom a világ leggyönyörűbb pasijának, akit épp szeret, tök mindegy hogy néz ki.

2011. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
Nézz körbe a világban, baráti körben, ismerősök körében, és megtalálod a választ.
2011. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:

Tök őszintén?


Az, hogy konkrétan az elejétől gazdag legyen, nem fontos, de látnom kell benne a képességet, hogy majd az lesz. Nekem fontos, hogy meglegyen benne az, hogy nem úgy akar élni, mint egy panelproli, hanem ennél többet akar.


Adonisz külső? Én úgy vagyok vele, hogy amíg nem gyantáztatja a mellkasát, nem jár szoliba, maximum 190cm, nem olyan kövér, hogy gurul és nem olyan sovány, hogy eltöröm, elbírja két kézzel a testem, valamint látok valami szépséget az arcában (legyen az bármi), akkor nekem ő már az Adonisz.


Őszinte voltam.

Nem fogom azt hinteni, hogy "csak a belső számít". Mert ilyen nincs.

2011. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 A kérdező kommentje:
2011. máj. 30. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!