Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyenek illúzióid. Itt minden lány azt mondja, hogy ugyan már, dehogy számít. De gondolkozz el egy kicsit. Látsz két csajt: az egyik igénytelen magára, kócos/zsíros a haja és mondjuk a ruháin látod, hogy szegényebb családból származik, míg egy másiknak szép fényes a haja, az arcbőre szép és van rajta 1-2 márkásabb ruhadarab is. Te melyikhez mennél oda először? Ha őszinte vagy önmagadhoz, akkor bevallod, hogy a másodikhoz. Na így vannak ezzel a lányok is. Mindenkinek van esélye, de egy jó külső hatalmas előnyt ad. És nem feltétlenül kell adonisznak lenni, hanem ápoltnak és igényesnek, rengeteg embernek ez sem sikerül.
2011. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
72%

9.24!


Nem vagyok álszent, és igenis nekem nem számít.

Sokkal nehezebb egy kedves, jószívű, figyelmes fiút találni, mint olyat, aki ki van gyúrva, és márkás a cucca.


És hosszútávon nem a márkás ruháival, és pénztárcájával élsz együtt, hanem Vele, mint emberrel.


Azért meg bunkóság lenézni valakit, mert "látszik, hogy szegény családból származik". Erről hol tehet?

2011. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:

A külső csak annyiban fontos, hogy legyen ápolt, ezen kívül szinte mindegy, hogy hogy néz ki.

A bankszámlájáról meg még sosem faggattam senkit... mondjuk fiatal vagyok, így nem várom el, hogy a párom már dolgozzon, de későbbiekben sem azt fogom nézni, hogy mennyit keres. Ha dolgozik, és nem lóg 30 évesen is a szülei nyakán, akkor nem hiszem, hogy zavarna, ha keveset keres.

2011. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 A kérdező kommentje:

ma 09:24

OTT A PONT!

2011. máj. 30. 09:37
 15/123 A kérdező kommentje:

ma 09:28

Szerintem te hazudol!

2011. máj. 30. 09:38
 16/123 A kérdező kommentje:
2011. máj. 30. 09:39
 17/123 anonim ***** válasza:

Valamelyik filmben mondták, hogy:


"Csak a belső számít? Ezt csak a csúnya emberek mondják."


Elgondolkodtató...

2011. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 A kérdező kommentje:

ma 09:41

"Külső ami megfog,belső ami megtart"

2011. máj. 30. 09:42
 19/123 anonim ***** válasza:

9.28 vagyok, és nem hazudok, de, ha így gondolod, akkor gondold így!


Gyúrd ki magad, keress sok pénzt, és találj olyan barátnőt, akinek ez a fontos, és nem az, hogy milyen ember vagy.


És még mielőtt elkönyvelnél zsíros hajú, kövér, rondaságnak, elmondom, hogy nem vagyok az, csak van tapasztalatom azokkal, akik a pénzükre és a külsejükre büszkék, de képtelenek szeretni és odafigyelni egy lányra.


Százszor, ezerszer többet ér egy olyan férfi, aki szertő szívű, kedves, figyelmes, és aki mellett nyugalmat lehet találni.


Tudom, mert volt olyan barátom, aki külsőleg tökéletes volt, belsőleg meg egy nagy nulla.

2011. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:

Kedves 9.28!


Úgy látom az értőolvasás nem az erősséged, a saját gondolataidat belefűzöd az én válaszomba! Olvasd át mégegyszer és rájösz, hogy olyan dolgokkal támadsz, amit nem írtam bele és nem is utaltam rá!


Sehol nem írtam, hogy lenézném azokat akik szegényebb családból származnak.


"olyat, aki ki van gyúrva" - ezt sem említettem sehol...az igényes amúgy sem feltétlenül azt jelenti egy fiúnál, hogy ki van gyúrva...


A lányok szeretik a pénzt. Ez bennük ösztön. Minél hevesebben tiltakozol ellene, az is csak azt mutatja, hogy a tudatos és tudatallatti viselkedésed mennyire nincs összehangban.


És ha van egy kedves, jószívű fiú aki a szülei nyakán él 30 évesen, mert pl. nem tudtak még lakást venni neki? És ha van egy másik ugyanolyan kedves és jószívű fiú, akinek saját lakása és kocsija van már 20 éves kora óta, mert a szüleinek jó keresete vagy vállalkozuk volt, akkor te melyiket választanád?! Ne viccelj már :)


És hosszútávon igenis számít, hogy pl. tudtok-e menni nyaralni, venni új dolgokat közösen, vagy ültök otthon a 4 falat bámulva a számlák felett amit nem tudtok fizetni...Ne legyél már ilyen naív, igenis vannak dolgok amit a szerelem nem old meg...

2011. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!