Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
 71/123 anonim ***** válasza:
Ez nem épp a labilis szó jelentése, ez inkább ingatag. És még mindig az első rétegre jellemző és nem a normális nőkre... még mindig rossz helyen kopogtatsz
2011. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:

Egy erdei sétát többre értékelek..


Én nem félek a kullancsoktól

2011. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ezen már gondolkodtam, de elég nehéz kifejteni. Igazából szerintem bármi lehet romantikus, ha két ember szereti egymást. Én pl nagyon szeretek nyáron éjjel sétálni mondjuk a Duna parton. Ha egy baráttal/haverral teszem ezt, akkor az csak egy "sima" séta, de ha a párommal, akkor romantikus séta lesz. Talán a két ember közötti összetartás, szeretet teszi romantikussá a romantikát.
2011. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
Aki szereti ha nem kell nélkülözni, nem kell megnézni a boltba mindennek az árát, akkor az már nem is normális nő?
2011. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 A kérdező kommentje:
Én szerintem már itt a mai lányoknak a szavainak súlya eggyenlö 0-val! Nem képesek felfogni hogy a kimondott szónak súlya van..Én ha megigérek v mit akkor azt betartom!
2011. máj. 30. 11:26
 76/123 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, én nem ismerek olyan lányt, aki azt mondta volna a barátjának, hogy örökre szeretni fogja és vele éli le az életét... Nagyon naiv és butácska lehet, aki ilyet mond.
2011. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:

Mai lány vagyok, és képzeld, ha kimondok valamit az úgy van :) Ha nem vagyok biztos benne, hogy valamit meg tudok-e tenni, akkor sosem mondom, hogy megteszem, de ha kimondtam, akkor mindenképp megteszem.

Értsd már meg, hogy mind a két nemben van ilyen is, olyan is...

2011. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:

Szerintem ne általánosítsd a lányok érdeklődését erre a két dologra :) Tény hogy a jó kapcsolathoz nem árt ha van megfelelő anyagi háttér:) Olvastam itt már olyan kommenteket nőktől akiket tény hogy a pénz csak addig érdekli őket hogy biztonságot is nyújtson. Tanulj/Dolgozz ehhez csak ennyit kell. A külső pedig nem minden, a belsőre is figyelni kell. Vannak persze olyan nők akik a külsőre mennek meg a pénzre de ezeket én nem találom vonzónak, (szerintem ők se engem)így nagyban elkerülök őket.

Régebbre visszamenőleg pedig nem kell elítélni senkit ha szegényebb családból származik, nem az ő hibája.

2011. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 A kérdező kommentje:

ma 11:28

JÓL SZINÉSZKEDEL LÁTOM!

2011. máj. 30. 11:32
 80/123 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatsz a gondolkodásmódodon, akkor ne is csodálkozz. Ilyen felfogással az életben nem leszel boldog, mert ha találnál is olyan lányt, aki megfelel neked, ezzel fogod elüldözni.
2011. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!