Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fontos az Adonisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos az Adonisz külső és a méretes bankszámla nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
100%

Kedves legyen, figyelmes legyen, nagyon szeressen nehéz ilyen pasit találni.

Annyiszor hallottam már ezt, hogy már a könyökömön jön ki.

Én ilyen pasi vagyok és mire jutok mindig? Barátnak jó vagyok. Mindig meghallgathatom, hogy milyen rendes vagyok meg figyelmes meg hogy én foglalkozok vele stb


De a valóság az, hogy ebből kapcsolat nem lesz. Cserébe arra jó vagy hogyha egy bunkó kidobja akkor neked el tudja sírni a bánatát és megint megtudod, hogy milyen jó, hogy te ott vagy neki.


Szóval aki kapcsolatot akar annak bunkónak kigyúrtnak és pénzesnek kell lenni. Kedvesség odafigyelés hűség meg ilyenek szart sem érnek.

2011. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 A kérdező kommentje:

ma 10:23

Igen igazad van tényleg!

A lányok ezt nem érthetik,csak a magukét mondják,hol ott szégyelik bevallani,mert olyan büszkék hogy csak na..

Ismerös a "barátzóna" én is ebben vagyok már 33 éve..


A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.

2011. máj. 30. 10:27
 33/123 anonim ***** válasza:
Te lány én nem rétek veled egyet, mert te azt írtad, hogy neked nem számít a külső. Nekem viszont igen, mivel ezért figyeltem fel rá. Az már egy másik dolog, hogy a lelkébe szerettem bele. De ha csúnyácska lett volna akkor észre se veszem és nem ismertem volna meg.
2011. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:

Most őszintén, miért kérdezed a lányokat, ha nem az ő véleményükre vagy kíváncsi? :D

Kérdezd a szerencsétlen pasikat, mert ők osztják a véleményed, és akkor panaszkodhattok együtt.

Csak azért, mert te ilyen nőkkel kerültél össze, mégis hogy gondolhatod, hogy a nők többsége ilyen, illetve, hogy mondhatod az itt válaszolók közül bárkire, hogy hazudik, vagy nem érti, nem vallja be az igazat?

Szerintem pont azok a csajok nem értik a lényeget, akikkel eddig te összefutottál, mert ők még leragadtak a külső és pénz részénél. Én a helyedben ennél színvonalasabb nőt keresnék, olyan is van, csak nehezebb megtalálni.

2011. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 A kérdező kommentje:

ma 10:31

chhhhh

2011. máj. 30. 10:33
 36/123 A kérdező kommentje:

ma 10:30

NA EZ AZ!

2011. máj. 30. 10:33
 37/123 anonim ***** válasza:

10.30, értsd már meg a szót, kérlek!


Nem azt írtam, hogy ne legyen vonzó az illető, hanem azt, hogy az úgymond "Adoniszi külső" nekem nem mérvadó!

Az Adoniszi külsőn én a mai férfiideált értem.


De az fontos, hogy tetsszen neked, a hangja, a mosolya, a szeme, még akkor is, ha nem felel meg az úgymond férfiideálnak.

Ezt akartam írni, lehet, hogy nem jól írtam le.


De akkor is azt mondom, hogy a jó külső és a sok pénz, az önmagában semmit nem jelent egy normális nőnek!


Mert a vonzerőhöz több kell, mint tökéletes külső, és vastag bankszámla.

2011. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 A kérdező kommentje:

ma 10:36

Persze,aztán majd laktok a hid alatt,fő a szerelem!

2011. máj. 30. 10:37
 39/123 anonim ***** válasza:

Mindenkit érdekel a külső. DE mindenkinek más az ízlés világa. Mindenki a saját szintjén keresi a párját, senki nem adja alább. Ha a nő egy cicababa tökéletes alakkal, akkor az nagy valószínűséggel egy sportos férfit keres, nem egy dagadt vadállatot.

Az meg, hogy kinek milyen a külseje az nem minősíti belsőre is.

Ha te meg nem vagy sportos izmos és irigy vagy az ilyenekre mert több nőt megkapnak, akkor tegyél érte és járj edzőterembe.


A pénz meg nem boldogít, de jó ha van. A lényeg az, hogy munkád legyen az meg hogy mennyit keresel és mire költöd a te dolgod. De egy érett nő nem áll le olyannal aki kerüli a melót.

2011. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:

és miután meghallgattad, hogy ilyen kedves meg jó meg minden vagy akkor jön hogy akkor miért nem vagyok jó többre is mint barát? és a kérdések?

nem tetszem? - de

rosszul csókolok? -nem

és kiderül, hogy te vagy a tökéletes pasi a válaszok alapján, de a vég mégis az hogy nem lesz belőle semmi


a nőknek a rosszfiúk kellenek ez van ezen nincs mit szépíteni


némelyik nő mind egyforma

2011. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!