Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
 71/110 anonim ***** válasza:
És mielőtt besértődnél arra amit írtam gondolkozz el kicsit :)
2011. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyik sem. Én megpróbáltam mindent,hogy változtassak,de folyton visszaesek. Unom már,hogy egyedül vagyok. Még a netn is nézelődtem. Semmi.
2011. márc. 22. 16:31
 73/110 A kérdező kommentje:
Én valami rövidtávú megoldásra lennék kíváncsi. Olyanra,amivel nem kell hónapokat,éveket vesződni. Unalmas vagyok,mert nem iszom magam részegre minden hétvégén? Valakinek biztos érdekes vagyok.
2011. márc. 22. 16:33
 74/110 anonim ***** válasza:

Nekem már viccesxD

Komolyan a válaszaidon nevetek:D

Az az irónia meg a makacsság:D

Tetszik!

2011. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy legalább mosolyt csaltam valaki arcára,bár nem ez volt a célom. Gyűlölöm magam a válaszaimért.
2011. márc. 22. 16:36
 76/110 anonim ***** válasza:

"Unalmas vagyok,mert nem iszom magam részegre minden hétvégén?"


Ettől senki sem lesz izgalmas, sőt nem is ettől lesz valaki izgalmas ember...hanem inkább undorító.-.- Te nagyon fogalomzavarban szenvedsz sőt..:S

2011. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a hozzáállással max itt a gyakorin azoknak akik ezekre szeretnek válaszolgatni :)

Nem azért vagy unalmas mert nem iszod le magad. Szerintem majdnem mindent eltaláltam, de ha nem hiszed olvasd vissza miket válaszolgatsz :) Egy vicc vagy :D

2011. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 A kérdező kommentje:
Hát na. Nem lehet mindenki olyan tökéletes,mint Te. :S
2011. márc. 22. 16:40
 79/110 A kérdező kommentje:
Na,mindegy! valami gyors önbaizalomnövelő módszer kéne (nem az alkoholra gondolok). Agykontroll jellegű izé kellene. Amiket eddig kaptam,azok hosszadalmasak. Nem akarok hónapokig szarkodni az önbizalmam helyreállításával. Ha gazdag lennék,nem lenne ilyen gond. Lenne csaj dögivel.
2011. márc. 22. 16:46
 80/110 anonim ***** válasza:

:D Hehe. Azért el ne bőgd magad.


Komolyan azt várod hogy varázsütésre megoldódjon a problémád hogy nincs senkid, de ha megoldódna nem tudnál vele mit kezdeni akkor se :D Olvass vissza volt ilyen is, hogy mit kezdenél vele.. mit? hát semmit :D

2011. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!