Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves de ideje már,hogy igazi férfi légy!

Értékes vagy kérlek hidd el ezt nekem!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 anonim ***** válasza:

[link]


Fenn van neten is, letölthető.

2011. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 A kérdező kommentje:
Majd letöltöm. Mintha egy vacak könyv bármit is változtatna :S
2011. márc. 22. 14:53
 44/110 anonim ***** válasza:

én ilyen voltam lányban, aztán elkezdtem cigizni drogozni és inni. huh, hirtelen kinyílt a világ, megijedtem, abbahagytam mindent és egyensúlyba kerültem magammal.

mostmár imádom magamat és minden egyes nap belemosolygok a tükörbe :)

amúgy attól, hogy az internet a hobbid, az nem baj, de használd művelődésre vagy nyelvtanulásra vagy jövőkép-tervezésre.

2011. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 A kérdező kommentje:
Jövőképem,de teszek rá. Már nem érdekel semmi,kivéve,hogy legyen már végre valakim.
2011. márc. 22. 15:07
 46/110 anonim ***** válasza:

Keves kérdező:)


Végigolvastam az írásodat, és szörnyű, azt kell mondjam. Én is ilyen voltam teljes mértékben. Azt tudni kell rólam, hogy nagyon nehéz családi hátterem volt. Édesanyám meghalt, édesapám egy...inkább hagyjuk. Nincs nagy családom. Van, akivel nem is tartom a kapcsolatot, és van, akit kétévente látok csak, mert messze lakik. Önmagamon kívül senkire sem számíthattam az életemben. Már kis pisisen itthon kellett a kádat, wc-t pucoljam, kisiskolásként a konyhában kellett állnom. Mindig készenlétben voltam, mert valakinek(apám) semmi sem tetszett, amit csináltam. Elég visszahúzódó, félénk lány lett belőlem. Nem volt sok barátom, nehezen nyíltam meg. Sokat gondolkoztam már gyerekként az öngyilkosságon, más kiutat nem nagyon láttam. A folytonos megfelelés, kritizálás önértékelési zavarokkal járt. Kb. két éve azt mondtam, hogy ELÉG. Gondoltam, ha ezt így folytatom, azzal csak még lejjebb kerülök(szerintem onnan már csak a pokol volt lejjebb), szóval eldöntöttem, hogy igenis összeszedem magam. Mert igenis értékes ember vagyok, igenis ember vagyok, igenis megérdemlem a boldogságot - ha egy csöppnyi szeletet is.


Először rá kellett jönnöm, hogy minden agyban dől el. Ez lehet másnak nem nagy felfedezés, de nekem az volt. Elkezdtem pszichológiai könyveket olvasgatni. Rájöttem, hogy ha a fejemben eldöntöm, hogy IGENIS MEGCSINÁLOM, KÉPES VAGYOK RÁ, akkor az csak jobb lehet.

JOBB LETT, SOKKAL JOBB.

Tudod, nekem sokan mondják, hogy milyen szép vagyok, de nem hittem el. Annyi rosszat kaptam az élettől, hogy a belső értékeimet ugyanúgy nem éreztem, mint a külsőt.


Egyik válaszoló írta neked, hogy állj a tükör elé. Lehet, hogy viccből írta, de ez tényleg hatásos. Azt csináltam minden nap(és mostanság is, ha "elgyengülök", ugyanis hiába jobb lett az életem, mert én eldöntöttem, hogy jobb lesz, attól még vannak olyan napok, hetek, hogy újra visszacsúszom kicsit), hogy a tükör előtt beszéltem magamhoz. Nem akármiket. Odaálltam, és csak mondtam nagy mosollyal: "szép vagyok, jó vagyok. gyönyörű vagy, mindenki szeret, szeretem magam"..és ehhez hasonló dolgokat. Így leírva tényleg egy kicsit hülyén hangzik, de hatásos. Amikor először beszéltem így meg magammal ezt:), onnantól a környezetem, mintha jobban szeretne. Legalábbis így érzem. És azóta is ezt érzem. Akkor döbbentem rá, hogy ha ELHISZEM, hogy akármilyen is vagyok, azt meglátják rajtam az emberek.

Jajj, tudnék még írni, de szerintem már így is sokat írtam.


Ja, a legfontosabb. Nézd meg a Titok c. dokumentumfilmet. CSupán másfél órás, de ha ésszel végignézed, tanulhatsz belőle, és csak a javadra válhat.


De mindenekelőtt azt vésd a fejedbe, hogy minden agyban dől el. Ha te továbbra is magadalatt leszel, és folytonos önsanyargatásban éled a mindennapjaidat, nem lesz jobb, csak rosszabb.


Szóval egy sorstársad mondja, hogy MINDENT BELE:)

2011. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 A kérdező kommentje:
Ismerem a titok nevű valamit. Másrészt már próbáltam a tükrös dolgot. Egy darabig ment,aztán feladtam. Mi lehet ettől rosszabba? Sorozatgyilkos lesz belőlem vagy mi?
2011. márc. 22. 15:27
 48/110 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Azt látom rajtad, hogy azt szeretnéd, ha a világban minden más változna, csak neked ne kelljen tenned semmit. Kapod egymás után a tanácsokat, biztatásokat, könyvet, filmet, de egyikre se mondod azt "igen, megpróbálom, hátha javít a helyzetemen". De te csak azt szeretnéd, ha jönne egy lány, elkezdene téged szeretni, aztán te majd attól jobban éreznéd magad, mert amúgy egyedül kevés vagy hozzá. Tudom, hogy nagyon nehéz egyedül megállni az embernek a lábán, de ha meg sem próbálod, akkor egy rakás szerencsétlenség maradsz. Nem leszel képes komoly kapcsolatra sem, ha nem állsz meg egyedül a lábadon. Gondolom, nem kell megmagyaráznom, hogy a világ nem fog a kedvedért megváltozni. Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...

2011. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy hiába koptattam az ujjaimat:(


Ha ment egy darabig, akkor mi a gond?


Szerintem itt az egésznek a lényege, hogy feladod. Ha az írásom sem ösztökélt egy kicsit sem, akkor még lusta is vagy, ha ilyeneket írsz.


minden ember a saját maga sorsának kovácsa!

Amilyen az elméd, olyan lesz az életed is. Csak rajtad múlik, hogy jobb legyen.

2011. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér.
2011. márc. 22. 15:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!