Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
 61/110 anonim ***** válasza:
hat.. te remenytelen vagy... kezdj el sportolni 1even keresztul nezd meg jobban fogod erezni magad:)
2011. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 A kérdező kommentje:
Nem szeretek sportolni. Inkább az agykontroll.
2011. márc. 22. 16:00
 63/110 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy sportoló típus. Egy selejt vagyok,egy vicc.
2011. márc. 22. 16:01
 64/110 anonim ***** válasza:
Nemrégen csalódtál valakiben akit szerettél?
2011. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 A kérdező kommentje:
Dehogy. Évek óta nincs senkim. Ennek is van előnye: az a pénz,amit a csaj kiszipolyozna tőlem,megmarad nekem.
2011. márc. 22. 16:13
 66/110 anonim ***** válasza:
Hát, akkor tényleg nem értem, minek neked csaj... :D
2011. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 A kérdező kommentje:
Azért,hogy ne legyek egyedül. Vajon miért akar egy fiú egy csajt? Istenem.
2011. márc. 22. 16:19
 68/110 anonim ***** válasza:
100%

majd az élet megtanít arra, hogyan szedd össze magadat és kerülj képbe, ha szarsz minden segítőkész ember tanácsára ezen az oldalon. teee tényleg szerencsétlen szánalmas szar vagy. figyeld meg, kemény leckét fogsz kapni.

majd felnősz az igazi problémákhoz ha majd dolgoznod kell menni

2011. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
Kutya?
2011. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:

A véleményem, hogy ebben az állapotodban tényleg egy értéktelen ember vagy, és emellett még a stílusodból ítélve gyakran egy igazi "hátsófertály"fej is.(béna kifogás, hogy ilyennek teremtett meg isten :) )

Egyszerűen egy gyáva kis elkényeztetett "nem okos"gyerek vagy, aki azt hiszi, hogy minden problémájának oka másokban van és nekik is kéne megoldani.

A fő probléma veled, hogy hihetetlenül unalmas vagy és az életstílusodból ítélve, nem lehetsz valami jóképű se mivel valószínű szarsz magasról arra, hogy nézel ki (mindenki fogadjon el úgy ahogy vagy) vagyis ezek a hódítási technikák amik ezekre épülnek kilőve. Ezeket még megfejeled egy jó nagy adag arroganciával is ami igazán széppé varázsolja az összképet. Igazából nem az öbizalomhiánnyal van a gond hanem hogy egyetlen okot nem találtam ami miatt egyáltalán beszélgetni akarnék veled :D Most komolyan persze itt a neten jót nevetünk ezeken a kitöréseken. Most komolyan ez szerinted rendben van így és fogadjon el valaki ilyennek?

Kérlek kommenteld, hogy miket találtam el a felsoroltakból mert kíváncsi vagyok.


Vagy csak egy kamuzó aki eljátssza a fent leírt típust ;)

2011. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!