Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam mint te kérdező. de már nem érdekel, hogy milyen vagyok. Én ilyennek születtem kész. Viszont mellette nagyon sok jó tulajdonságom van, és akikkel eddig fiúkkal beszéltem azok mind mondták, hogy milyen értékes lány vagyok meg hogy jobban megakarnak ismerni.stb...

Nem vagyok annyira szép, csúnya sem inkább átlagos. De valahogy ha nem is teljesen próbáld magad elfogadni. Foglald el magad amiben úgy gondolod, hogy jól éreznéd magad.

Az mire jó, hogy állandóan húzod magad le a mélybe, és depressziósabb leszel ettől, és állandóan a rossz gondolatokra koncentrálsz? Hm ? Mitől lesz jobb?!?! Ahelyett, hogy amennyi energiát beleölsz ebbe az egész negatívumos dologba, inkább valami jóra tudnád fordítani aminek van haszna és értelme is. De nem, Te direkt csinálod ezt. :S És nem jó megoldás ez hidd el!

Tegyél magadban rendet, és tisztázd a dolgaidat.Meglátod sikerülni fog, csak akarás kérdése ez is.

És ha elkezdessz csajozni, és valamelyik esetleg visszautasítana ne bánkódj miatta mert nem érdemes. Bizonyára nem azzal kellett összejönnöd. Majd eljön az is, akivel érdemes lenne összejönnöd. És meglesz. Csak ne görcsölj rossz dolgokon. Vedd egy kicsit lazábban a dolgokat, és jobb érzés lesz.

2011. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 A kérdező kommentje:
Majd eljön... Az ismerős sablonszöveg.
2011. márc. 22. 14:28
 33/110 anonim ***** válasza:

Most nem általánosságban beszélek, mert nem tudom, ki hogy van vele, hanem magamról. Én tudnék, de barátként. Persze a legtöbb emberben van egy kis bizonytalanság, nem is ez a baj.

A baj nálam ott kezdődik, hogy én extra önbizalomhiányos vagyok, mindentől félek, van, hogy az utcára is alig merek kimenni, zavarban vagyok az emberek előtt, nem merek társaságban megszólalni, nem merek kezdeményezni.

Na, ebből következik, hogy eleve szinte kizárt volt, hogy egy félénk pasival ismerkedjek meg, mert ha ő sem mer kezdeményezni, én sem, akkor ki fog? :D

Meg aztán a párom önbizalma, talpraesettsége, az, ahogy mindenütt feltalálja magát, mindenkivel felszabadultan tud beszélgetni, hogy érzem, hogy meg tud védeni, az nekem is ad egy kis önbizalmat, biztonságérzetet.


Ez nem azt jelenti, hogy lenézném a félénk srácokat, hiszen én is elég félénk vagyok, hanem azt, hogy mindig úgy éreztem, egy erősebb, magabiztosabb partnerre van szükségem.

2011. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:

"Majd eljön... Az ismerős sablonszöveg.

"


Nem. Ez tudod mi? Az önsajnáltatás, és a depresszió első jelei.Ettől márcsak rosszabb lehet,ha nem teszel ellene..

2011. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 A kérdező kommentje:
Hát,na. Akkor így jűártam. Másnak nem ártok vele.
2011. márc. 22. 14:32
 36/110 anonim ***** válasza:

Jajj te nagy baj van veled.

Nekem ilyen barátom volt és nem tudtam neki segíteni sőt....és nagyon sajnálom de attól,hogy neked van barátnőd vagy nincs te egy nagyon értékes ember vagy:)

Ha szeretnél beszélgetni akkor írj privit:)

2011. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 A kérdező kommentje:
Én mindig ilyen melankólikus voltam.
2011. márc. 22. 14:37
 38/110 A kérdező kommentje:
Egy értéeket sem tudok magamban.:S
2011. márc. 22. 14:44
 39/110 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy van benned érték mindenkiben van, csak felkell őket fedezni.
2011. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:

Pedig mindenki értékes:)

Tudom,hogy nagyon nehéz lehet most neked de egyedül kell megharcolnod ezt sajnálom:(

2011. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!