Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
Állj a tükör elé és beszélgess magadhoz. Nem kell grimaszokat vágni, szerintem abból a korból már kinőtté. Ha lehet állj meztelen a tükör elé és simogasd a hasad, majd ismételd: szeretem a hasam, a hasam is én vagyok, szeretem magam...simogathatod magad máshol is. :) Vagy maszturbálj tükör előtt, az is egy jó megoldás.
2011. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, nem vagy te selejt. Azért nem mersz belevágni a dolgokba, mert spekulálsz azon, hogy mi lesz ha, meg félsz, hogy rossz lesz. Egyet mondok: állíts fel magadnak egy értékrendet (úgymond becsületkódexet). És ahhoz tartsd magad... semmi máshoz nem szükséges, csak ahhoz... a többi konfliktust könnyű kint tartani a tudatodból, csak a saját magaddal vívottat nem. Ezért: magaddal (az értékrendeddel) ne kerülj konfliktusba és voilá... Sokkal kevesebb gondod akad hirtelen.

A múlton pedig nem érdemes rágódni, jó vagy rossz volt: elmúlt. Ha úgy érzed hogy túl sokan ismernek régről, a kevésbé előnyös oldaladról, akkor ideje új embereket megismerni :)

2011. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
100%
én azért nem szeretem az önbizalom hiányos pasikat mert nem érzem magamat biztonságba mellettük. ha valakinek van önbizalma akkor van kisugárzása, tartása, stb. egyfajta biztonságot ad, ha valakinek van önbizalma és kész. ennyi. én nemszeretem ha valaki félős, meg hasonlók.
2011. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim ***** válasza:
Keressél valami olyan elfoglaltságot, ami érdekel is, meg sikerélményt is ad /sport, zene, ilyesmi/. Az növelheti az önbizalmadat és még ismerkedhetsz is.
2011. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 A kérdező kommentje:
hobbi az van: internet.
2011. márc. 22. 13:55
 16/110 anonim ***** válasza:

Na figyelj! Ha magadat nem szereted, akkor hogy várod el, hogy szeressenek téged? Egyáltalán mi van, amit lehet benned szeretni?

Meg különben is, minek p*csázod, k*rvázod le az összes lányt? Ne haragudj, de így esélytelen vagy. Amíg nem tisztelsz, ne várj tiszteletet, szeretetet!

2011. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadat sikerélményekkel növeled.A sikerélményeket próbálkozásokkal szerzed az élet különböző területén.Hogyan szeresd magad?Hát elösszőr ismerd meg magad.Elemezd egy kicsit magad.Mibe vagy jó és mibe nem, hibák, erények(akár listát is irhatsz erről két oszlopba).Ezután szépen elfogadod a hibáidat és fejleszted magad.Amibe jó vagy, jobb is lehetsz, tehát itt lehet fejleszteni.A csajok szeretik azokat a pasikat akiknek van egy aktivitással teli életük, valami amiért rajongasz, valami amibe folyton fejlődsz ami persze önbizalmat is ad.
2011. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 A kérdező kommentje:
Nincs jó tulajdonságom,sem erősségem. Nem szeretek eljárni sehova. Inkább a neten ismerkedem. Aktivitás nálam nulla.
2011. márc. 22. 13:58
 19/110 anonim ***** válasza:
100%
Az internet az nagy hobbi...amíg azt várod,hogy az önbizalmad magától felkúszik,és a lányok a lábad előtt hevernek majd...és leku.zod őket,akkor nem csak önbizalom hiányos ember képét fogod kelteni,hanem lusta,és beképzelt is ráadásul...még hogy isten így teremtett..
2011. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 A kérdező kommentje:
Nem leht mindenki tökéletes. Nincs értlmes hobbi a környéken.
2011. márc. 22. 14:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!