Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:

Na jó, ehhez mit szólsz:


Én pont ugyanígy érzem magam és tettem is már fel ugyanilyen kérdésEKet. Tehát nem egyet. Mégsem kaptam egyikre se annyi választ, mint te erre az egyre. Úgyhogy ennyiben én még selejtebb is vagyok nálad. Legalább ezt könyveld el sikerként!

2011. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:

De aranyos az utolsó:)


Na, kérdező, hogy állsz az "önfejlesztéssel"?


Megnézted már azt a filmet? Gondolom igen, mivel már eltelt pár nap, és nagyon magad alatt vagy..mindent meg akarsz tenni a jobb élet reményében. Szóval?

2011. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim válasza:

hogy áll az önfejlesztéssel szerintem sehogy:)

bár lehet már végig k@rta a fél várost vagy ép netezik és Honfoglalózik:D:D

2011. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom mit érzel. Bennem is felvetődött hogy a csajok miért nem szeretik az önbizalomhiányos srácokat. Egy kis bátorítás jól jönne irányukból, mosoly vagy valami jelzés hogy egyáltalán merjen közeledni az ember. Ha sosem adnak pozitív megerősítést milyen alapon várnak el magabiztosságot.. Persze szerintük gáz hogy senkinek hiszed magad, de egyik se erősítene meg egy kicsit sem az ellenkezőjéről.. Álszentség ez, vagy nem is tudom hogy nevezzem. Ilyenek a nők.
2011. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
100%

utolsó


Nem egy nőnek kell téged sem, és egy férfit sem önbizalommal felruházni. Ez mindenkinek a saját feladata.

2011. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:
17:02 vagyok.. utolsónak: Aham szóval szerinted ha levegőnek néznek a nők és soha semmilyen pozitív gesztust nem kapsz tőlük akkor el kéne higyjem hogy vonzó vagyok számukra, semmi baj velem meg stb.. szal legyen önbizalmam jó sok mert ha kevés az nem jó. Logikus.... XD
2011. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
Logikus? Mint tudjuk a nők azzal hadilábon állnak.:D
2011. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
48%
Hát persze. A nők tehetnek arról, ha egy férfinak nincsen önbizalma. Azért ez nevetséges egy csöppet.
2011. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok... De írok azért.

Velem is előfordult az, hogy sokáig azt hittem ha lesz végre fiúm akkor kitudok majd békülni magammal.. De! Rájöttem egy dologra. Amíg magammal nem vagyok legalább félig meddig kibékülve ( ha nem is teljesen! ) addig más sem fog szeretni. Sőt tovább megyek, addig megyek inkább hogy amíg nem tudom magam elfogadni addig nem is érdemlek meg senkit se. Most úgy érzem ,hogy lélekben megnyugodtam és sokkal békésebb és nyugodtabb vagyok mert elértem ezt a szintet nem teljesen de törekedtem rá hogy elérjem. És úgy érzem, hogy most megérdemlek valakit magam mellé és várom is, hogy valaki legyen mellettem:).

Még azt elmondanám, hogy ha most nem tudsz megállni a saját lábadon egyedül , párkapcsolat nélkül akkor elveszett leszel. Az embernek saját magától is megkell tudnia állnia a lábán, ne másra támaszkodjon mindig. És tegyük fel találsz egy lányt aki elfogad úgy ahogy van és lesz önbizalmad...Na de mi van akkor ha majd egyszer szakítotok? Akkor megint 0 önbizalmad lesz? :s Szóval ezért fontos az, hogy ha nem is 100%osan de legalább félig meddig legyen egy egészséges önbizalmad, mert ez megfogja könnyíteni az életedet, és a párkapcsolat keresését is. Amíg erre nem jössz rá, addig üres szavak lesznek neked de majd remélem felnyílik a szemed.

Még egy kis történetet elmondanék:D: barátnőmnek egy szintén önbizalomhiányos fiúval volt dolga. Szerelmesek voltak egymásba minden... De ugye ott volt az, hogy a fiú önbizalomhiányos volt. Hiába csinálta azt a barátnőm, hogy mindig mondogatta neki hogy ennyire meg így szeretlek...stb Szóval mondogatta a sok pozitívumot neki. De nem hitte el, egyszerűen hiába mondott akármit nem hitte el a barátnőjének.:S A vége szakítása lett..nemcsak ezért de ez is közrejátszott benne.

2011. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 A kérdező kommentje:
Egy korááb hozzáaszólónak: Még ha sajnálatból is,akkor is, a semminél jobb lenne.
2011. márc. 28. 11:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!