Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
 51/110 A kérdező kommentje:
Bár úgyis tudom,mi lesz a vége. Megint megy egy ideig,utána feladom.
2011. márc. 22. 15:36
 52/110 anonim ***** válasza:

Kaptad több oldalon keresztül a jobbnál jobb tanácsokat, ösztönzéseket de mintha süket "falnak" "beszélnénk".:S

Akkor mire vársz, mégis? Tapsra? ez nem fog olyan egyszerűen menni, mint ahogy te képzeled.

Tudod én sem hittem el soha, ha valaki az tmondta nekem,hogy csinos vagyok szép...Pontosan addig a napig, amíg én magam rendet nem tettem Ott nyaktól felfelé...vagyis az agyamban.!

Úgyhogy most neked ezek itt üres szavak, de idővel majd te is ráfogsz jönni ezekre a dolgokra. Csak reméljük hamarabb.

Gondolkozz el azon amiket írtak neked, és tényleg tegyél is valamit érte, hogy másképp gondolkozz magadról! És mint írtam én is, biztos vagyok benne, hogy értékes vagy, csak nem jöttél rá, mint amikor én annó ugyanezt csináltam.

2011. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnéd ha lenne valakid? Most komolyan kérdezem?


Ha lenne egy barátnőd (tegyük fel holnap bekopogtat egy helyes lány az ajtón és ezt mondja egy szemkápráztató mosoly társaságában: "Szia, én vagyok a barátnőd.") mit kezdenél vele? Miket csinálnátok? Mit mondanál neki magadról (tegyük fel ő hihetetlen fogékony és minden érdekli amit mesélni fogsz)

Elvinnéd valami jó helyre, megmutatni valamit neki amit te is szeretsz? Megnéznétek a kedvenc TV-műsorodat, mit mesélnél róla ha azt mondaná még soha nem látta vajon miről maradt le? Mit mutatnál neki a neten?

Tegyük fel hogy ezt a csajt marhára nem érdekli, hogy van e önbizalmad vagy nincs. Fel van szedve, totál szerelmes beléd. Ezt a rész ugord is át, a fentieket szedd össze!

2011. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 A kérdező kommentje:
Tudja a franc. Majd,ha odakerül a sor,ráérek agyalni rajta. Egyszerre csak 1 problémával foglalkozok. Inkább így kellen elfogadni engem.
2011. márc. 22. 15:41
 55/110 A kérdező kommentje:
Nem vinném el sehova,mivel én sem járok. Inkább otthon szeretek lenni. Ha ez nem tetszik egy lánynak,sajnálom.
2011. márc. 22. 15:42
 56/110 anonim ***** válasza:
De tetszik neki :). Mit csináltok otthon?
2011. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 A kérdező kommentje:
Tudja a franc.
2011. márc. 22. 15:50
 58/110 anonim ***** válasza:

"Nem vinném el sehova,mivel én sem járok. Inkább otthon szeretek lenni. Ha ez nem tetszik egy lánynak,sajnálom.

"


Sajnálom, nem jó válasz.

És tudod miért? Dettó ugyanilyen volt a barátnőm pasija, és a bnőm sem volt túlságosan kimozdulós fajta. De azért néha elmentek kirándulni, sátorozni vagy úszodába mozi meg ilyenek. De aztán valamiért ezek elmaradtak. Ha találkoztak akkor fél- vagy ha úgy volt egy napig egymás lakásában voltak...Az egész kapcsolatuk ráment.

Nem lehet ott leélni mindent, egy lakásban bezárva.

:S Úgyhogy (nem muszájból) de majd elkell vinned őt is és magadat is pár helyre. Kirándulni pl- az miért lenne baj?

És azért írtam,hogy nem muszájból, mert ha találsz valaki olyat akivel jól érzed magad akkor biztos, hogy önszántadból fogod majd elhívni őt ide oda. Ja és nem kell bulizni járni ezt nem mondta senki mégmielőtt...

Én sem vagyok egy olyan típus, aki mindennap vagy minden hétvégén elmegy valahova, de ha lenne valakim és elhívna ide oda biztos mennék vele, főleg ha az a valaki egy szimpatikus fiú lenne:). De sajnos ilyen nincs. Úgyhogy halni fogsz majd az ilyen alkalmakért. Hidd el. CSak most búskomor vagy egy kicsit. De majd fog változni a helyzet.

Ne ijedj meg. csak átmeneti időszakban vagy.

Ettől márcsak jobb lesz.

Ja és persze nem kell majd mindig elmászkálni ide oda, otthon is lehetettek majd természetesen, csak néha azért jót tesz a kapcsolatnak ha elmentek pár szép helyre.

2011. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 A kérdező kommentje:
Max egy-két piknik,semmi több.
2011. márc. 22. 15:52
 60/110 A kérdező kommentje:
Utálok emberek közé menni. Attól frászt kapok,ha látom azt a sok szerlesm párt. Síkideg vagyok olyankor. Mindenkinek van,csak nekem,egy selejtes nyomorék majomnak nincs.
2011. márc. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!