Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírnak a csajszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a csajszik szeretni egy önbizanyhiányos fiút?

Figyelt kérdés
Pedig az is éppoly értékes ember,akit lehet szeretni,csak egy kis ösztönzésre van szüksége.
2011. márc. 22. 13:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:
mert a nők férfit szeretnének nem kisfiút,és ráadásul határozott férfit...ezért...
2011. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 A kérdező kommentje:
Van olyan,akinek nagy fülei vannak. Másnak nincs önbizalma.
2011. márc. 25. 16:22
 93/110 anonim ***** válasza:

Nnnah, már megint kezded???


Az önbizalomhiányról te is tehetsz, a nagy füleidről nem.

2011. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 anonim ***** válasza:

Sajnálom tesó, de tényleg ez van, önmagadat kell szeretned először, anélkül mást sem fogsz tudni, és maximum csak függőségi kapcsolatba kerülhetsz mással.

Az meg sehogy nem lesz jó, még ha el is jutsz odáig.

Úgyhogy nincs más mód, ha tetszik, ha nem.


Engem már pl akartak szeretni, de "furcsa" módon nem is tudtam magam "hagyni". Úgyhogy fejben vannak ám az igazán nagy gubancok.. :D

Egy sorstárs.

2011. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok,hogy ne legyen önbizalomhiányom.
2011. márc. 25. 16:26
 96/110 A kérdező kommentje:
Nem baj. Legyőzöm a problémát. Igyekszem minél több emberrel megismerkedni,aztán lesz valahogy.
2011. márc. 25. 16:28
 97/110 anonim ***** válasza:
90%
Végigolvastam de nem nyertem tul sokat azzal hogy megtettem.10 oldal tömény flegma önsajnálkozás.Életkorod ugy kb 14-15 re tippelem és egy önsajnáltató idióta vagy.Szánalmas és undorító egy ember vagy te,még szép h mindenki utál.Depressziós nem vagy csak most ilyen 2-5 napos depresszios "hullámvölgyben vagy" szóval ne itt spammold ezt a krva oldalat a hülyeségeiddel ha nem idd le magad vagy kezdj magaddal valamit te puhapcs.
2011. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó ez egy igen építő jellegű hozzászólás volt. Gratulálok.
2011. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon kényes téma és átérzem, a helyzeted. Az önbizalom szerintem sok kisebb dologból épül fel. Érezd jól magad a bőrödben, ez a fontos. Vegyél ruhákat, menj el fodrászhoz, sportolj valamit (nem kell világbajnoki szinten, csak ami jólesik), tehát törődj a kinézeteddel! Dolgozz/tanulj jól, amennyire tudsz! Ne add fel soha! Ha jól mennek a dolgok, akkor jó lesz a kedved és lesz önbizalmad is, mert sikert értél el. Az is jó, ha kisebb célokat kitűzöl magadnak. A siker vezet az önbizalom kapuján át.
2011. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/110 anonim ***** válasza:

Fogadd meg amit 03-22 15:23 írt. Én is ilyen voltam mint Te, de aztán elkezdtem összeszedni magam, és kezdek kilábalni az egészből, persze ettől még jó lenne egy társ, egy lány aki megért (nem az önbizalomhiányom hanem az életmódom, de ez más téma), de először is rendbe kell hoznod magadat. Így olvasva a válaszaidat elég szánalomraméltó vagy, már ne is haragudj, és lásd be, hogy ez nem imponál egy lánynak sem. Legfeljebb csak sajnálatból lennének Veled, azt meg Te sem akarhatod.

Nekem még közbenjött olyan is, hogy a szeretett lányról kiderült, hogy sosem szeretett engem és csak egy átverés volt az egész, szóval ez is eléggé összetört, de tudod nem adom meg magam, mert ahogy 03-22 15:23-as lány is írta (nagyon eltökélt, okos lány lehet az írása alapján, szívesen ismerkednék ilyenekkel :)) minden fejben dől el. Én nem leszek egy béna pancser, mert én egy szeretetreméltó, értékes ember vagyok. Nem vagyok kevesebb másoknál, és eredményes életem lesz. Ami nem öl meg az keményít.

Hagyd abba a nyivákolást meg önsajnálatot és szedd össze magad. Fogd fel úgy, hogy ennél rosszabb nem lehet.

19/F

2011. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!