Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
100%

"Most melyik részét kellene irigyelni az üres, szűk látókörű (mozi-fordász-kozmetikus háromszög) életednek?


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:10"


:D Az a legviccesebb az egészben, hogy a pasija finoman közölte vele, hogy ápolatlan, menjen el fodrászhoz, különben nem jelenik meg vele sehol.

Ez a kis üresfejű meg még büszke is rá, és kiposztolja.


Nekem attól leégne a bőr a képemről, ha figyelmeztetnie kéne a barátomnak, hogy adjak magamra, és menjek el fodrászhoz. :S

2011. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem attól leégne a bőr a képemről, ha figyelmeztetnie kéne a barátomnak, hogy adjak magamra, és menjek el fodrászhoz. :S

"


Ezzel én is így vagyok..:)Sőt szerintem a legtöbb igényes nő..Kivéve persze akik olyan szerencsések, hogy nem kell fodrászhoz járniuk annyira jól kezelhető a hajuk..

2011. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 A kérdező kommentje:

Azért van annyi átcseszett nő, mert azt hiszik, ha önállóak, akkor majd minden oké lesz!De ez nagyon nincs igy, számtalan jól kereső nő ismerősöm facér, túl magasra teszik a mércét és csodálkoznak, hogy nem jön össze.

Ja mivel vagyok több..szerintem az, hogy egy hónap múlva összeházasodunk mindent elárul:-)És képzeljétek Főzni is tudok nem is akárhogyan!És hol lesz a nászút?találjátok ki:-)

2011. jan. 19. 16:25
 64/125 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom kedves kérdező,de én sajnállak!:(
2011. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 A kérdező kommentje:

Szerintem aki sajnál, az irigykedik:-D

1 Akinek kevés pénze van irigykedik..

2 Akinek sok pénze van irigykedik, mert magányos, nincs pasija.

3 Ak 20 év körüli p.csa az irigykedik..mert lehet neki nem jön össze, ami nekem:-D

2011. jan. 19. 16:30
 66/125 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mért csak olyan verzió van hogy irigy rád mindenki. Most őszintén te kinek éred magad?:D
2011. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 anonim ***** válasza:
85%

Arra nem gondolsz, hogy nem irigykedik ennyi ember, hanem irritálóan buta vagy?

Nem fura, hogy senki nem jött megvédeni? Veled van a baj, bébi!

2011. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 anonim ***** válasza:
77%
*érzed
2011. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld előbb-utóbb mi is összeházasodunk..És találd ki hová megyünk nászútra??..Tök mindegy a lényeg, hogy együtt leszünk..:) Tudod mit 30 év múlva amikor még mi mindig együtt leszünk boldogan, téged már lecseréltek a következő buta kislányra, mert megunja a pasid, hogy mindent fizessen..És a gyereked mit fog mondani az iskolában? Apukám dolgozik, anyukám meg semmit nem csinál, de jól főz és kap pénzt mert megérdemli..Szép ksi történet..:)
2011. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/125 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ezzel egyetértek:


"számtalan jól kereső nő ismerősöm facér, túl magasra teszik a mércét és csodálkoznak, hogy nem jön össze"


De ők a karrieristák vagy feministák vagy sokféle jelzőt lehet még rájuk ragasztani. Akik itt írunk, nem ebbe a bandába tartozunk. Gratula az esküvőtökhöz, egy házasságban (vagy egy együttélésnél is akár) már teljesen máshogy jön ki ez a pénzes dolog. Ha együtt éltek, gondolom közös kasszán vagytok valamilyen szinten.

De egy olyan kapcsolatban, ahol nem élnek együtt miért baj az, ha a nő el tudja látni saját magát és nem akar kiszolgáltatott helyzetbe kerülni? Mert ha még szó sincs tutibiztos közös jövőről, akkor ez kiszolgáltatottság.

2011. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!