Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az ilyen pasival meg az a baj, hogy mivel ennyi pénze van, tapadnak rá az ilyen szemlélet nők, mint te, és a legtöbbje szívesen ki is használja ezt. Úgyhogy én a helyedben vigyáznék a barátomra, mert ki tudja, még hány nőnek fogja fizetni a dolgait. Vagy idősebb leszel, és beújít egy fiatalabbra..."


ott a pont!:)

2011. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 A kérdező kommentje:

Azt nem is kommentálnám, aki azt írta, hogy csináltam még egy regisztrációt, a valószínűleg magából indul ki.No comment.

Arra a pasira, akinek pénze van és rám költi fel tudok nézni, mert azt jelenti, hogy szeret.A javamat akarja.Felnézésből szerelem, szerelemből házasság és a többi..csak túlon túl sok a féltékeny nő,akinek se kutyája se macskája, és aki meg párkapcsolatban él többsége otthonülő,nem mennek sehova, max évente egyszer..a közös programokat csak hírből ismerik, mertnincs lóvé.Ennyi.

2011. jan. 20. 13:25
 93/125 anonim ***** válasza:
100%

Te bizony egy ostoba anyagias ribanc vagy. Hál' Istennek megmentett a sors az ilyenektől.


29F

2011. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/125 anonim ***** válasza:
81%

Neked a valóvilágban kéne szerepelned :D


Ennyire sötét is csak pákó lehet...

2011. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen csajom. Élvezte, hogy Porschéval hurcoltam a kicsi sggét és whiskey-ket ivott a kontómra az éjszakai szórakozóhelyen, ahol a kossárral kucséberkedő virágárustól is elvárta, hogy vegyek meg egy 100,-Ft-os rózsát egy ezresért stb stb. Aztán lelépett egy haverommal. Szerencsére nem estem bele sosem a régi hibámba és kerülöm az anyagias pcsákat.
2011. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/125 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan hülye vagy.
2011. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/125 anonim ***** válasza:
100%

"és aki meg párkapcsolatban él többsége otthonülő,nem mennek sehova, max évente egyszer..a közös programokat csak hírből ismerik, mertnincs lóvé"


Úristen! Szegény te! :D:D:D


Ezt vezesd már le, hogy miből okoskodtad ki. Azért, mert egy nő el tudja és el akarja tartani saját magát egy kapcsolatban is, nálad azt jelenti, hogy nincs pénze?? Igazából a fiúdat csak azért nem sajnálom, mert valószínűleg ő is hasonlóan sötét lehet, ha nem veszi észre, hogy élősködsz rajta.


Az meg enyhén szólva szánalmas, ha te azért nézel fel egy férfira, mert rád költi a pénzét...

2011. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/125 anonim ***** válasza:
100%

"a közös programokat csak hírből ismerik, mertnincs lóvé."


WTF?


Közös programot csak valag pénzből lehet szervezni? Elég fantáziátlan kapcsolatod lehet...

2011. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/125 anonim ***** válasza:
100%

"...túl sok a féltékeny nő,akinek se kutyája se macskája, és aki meg párkapcsolatban él többsége otthonülő,nem mennek sehova, max évente egyszer..a közös programokat csak hírből ismerik, mertnincs lóvé..."


Kikérem magamnak, nekem van kutyám és macskám is, ráadásul 3 is. :D :D :D


Párom is van, és nagyon ritkán fizetünk programokért. Nagyon szomorú, ha valakinek erre van szüksége a szórakozáshoz és a szerelemhez.

2011. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 A kérdező kommentje:

A jó programok igenis pénzért vannak!!!

Mert lehet sétálgatni meg ilyenek, de beülni valahova, elutazni valahova..és még sorolhatnám ahhoz is pénz kell!

Ha van pénz sokkal tartalmasabb életet lehet élni..A gyerkek is pénzbe kerülnek, ráadásul sokba!

2011. jan. 21. 09:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!