Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 A kérdező kommentje:

Segít a takarításban, és ha látja rajtam,h valamit nagyon szeretnék, azt megveszi.Bármikor mellette állnék, mert nagyon jó embernek tartom, akit nagyon lehet szeretni, mert nem smutzig, ha én akarok fizetni vmit, nem engedi.

Szerintem sok nő féltékeny rám, mert ők nem találnak ilyen pasit, mint én.VAgy semmilyen pasit sem.

2011. jan. 19. 15:50
 32/125 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyutt elunk, mindent kozosen fizetunk. De elotte en sosem engedtem,hogy fizessenek nekem barmit is,mert jol kerestem,ami nekem kellett megvettem magamnak.
2011. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
100%

Mivel heti 3-4 nap nálam van és neki is vacsit főzök,reggelit csomagolok,tusfürdőt,borotvát minden egyebet én veszek meg,ezért havi 2-3 alkalommal ő bevásárol nekem 20ezer körüli értékben (bár ha összeszámolnám mibe van nekem a rengeteg kaja és egyéb,több jönne ki bőven)


párhavonta elmegyünk vacsizni,azt ő fizeti,vagy elmegyünk pl most is fürdőbe,(benzinnel együtt 10ezer kettőnknek egy nap kajával),akkor azt ő fizeti...de ez évente 4-5 alkalom max (nyaralást nagyjából felesbe)


kozmetikus,fodrász?

akkor én mégis minek dolgoznék ha ő fizet mindent? nem azt mondom h ha kérném nem fizetné ki,mert 1 mondatomba kerülne hogy adjon rá pénzt,de szembe is köpném magam...


majd ha babás leszek és csak gyedet kapok,akkor persze,jruljon hozzá nagyobb mértékben mint én...de addig üssön le valaki ha élősködök...

mert amit te elvársz,az élősködés...

2011. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem sok nő féltékeny rám, mert ők nem találnak ilyen pasit, mint én.VAgy semmilyen pasit sem."


Nem hiszem. Viszont sok férfi (az értelmesebbek) a háta közepére se kíván egy ilyen élősködő ribancot.

2011. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várok el a páromtól anyagiakat de persze költ rám. Jelenleg egymástól pár házra de külön lakunk ő alszik gyakran itt ilyenkor mindíg hoz nekem valamit ruhát ékszert virágot. Ha együtt elmegyünk valahova általában ő fizet de nekem sem okoz gondot ha nekem kell. Ha meglátok valamit amiről eszembe jut megveszem neki csak úgy én is vagy ha úgy alakul simán kifizetek neki bármit legyen szó edzőterembérletről vagy fodrászról és ő is nekem. Szerintem addig még egyik félnek sem megalázó vagy nem terhes a helyzet nincs gond azzal, hogy ki fizet. Nem érezném magam jobban önállónak vagy nőnek ha visszautasitanám az ajándékait vagy hogy ha én fizetném a saját részem de persze kérni nem szoktam semmit.
2011. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem sok nő féltékeny rám, mert ők nem találnak ilyen pasit, mint én.VAgy semmilyen pasit sem."


képzeld,találtam olyan pasit aki keres annyira jól hogy az utolsó bugyimig mindent tudna fizetni,ha hagynám fizetné is...

de van bennem annyi,hogy meg se fordul a fejemben...

hol az egyenlőség akkor?


te tipikusan az a lány vagy,aki majd 2 év múlva felteszi a kérdést: "mihez kezdjek,a pasim itthagyott,még a vizszámlát se tudom kifizetni"

2011. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
100%
neked attól gondoskodó egy férfi ha fizeti a körmöst és a sok felesleges dolgot?szerintem a gondoskodás szóval komoly értelemezési problémáid vannak vagy csak szimplán szereted/elvárod hogy eltartsanak.
2011. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon jó embernek tartom, akit nagyon lehet szeretni, mert nem smutzig, ha én akarok fizetni vmit, nem engedi."


Tehát szereted, mert jó ember, és azért jó ember, mert költi rád a pénzt.


Szerinted féltékenyek vagyunk. Oké. Mondogasd csak ezt magadnak, ha ez segít elaludni éjszaka.

2011. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 anonim ***** válasza:
100%
De most szerinted egy férfiben az az érték, ha megvesz neked mindent, amit szeretnél? És szerinted ez annyira veszettül irigylésre méltó?
2011. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 A kérdező kommentje:
Én sosem kerestem jól eddig..talán ezért is fontos, h a páromnak legyen pénze..szeretek utazni, nélküle nem tehetném meg, nem akarok beszűkült életet élni.Állandóan otthon ülni.
2011. jan. 19. 16:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!