Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
 81/125 anonim ***** válasza:
86%
irigyek és keserűek azért,mert ha akarunk vmit,azt megvesszük magunknak?!:O
2011. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 anonim válasza:
100%
sztem a 17:06os a kérdező csak más névvel :P
2011. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 A kérdező kommentje:
Köszi 17:06-os!A többiek nem értik meg azt,hogy szerencsés emberek is vannak, nem úgy , mint ők.Azt hiszik, hogy két embert csak a pénz tarthat össze.Tévedés, ha nincs szerelem, akkor a lóvé nem sokat ér:-)
2011. jan. 19. 21:01
 84/125 anonim ***** válasza:
100%

:D

Bogaram, eddig arról lamentáltál, hogy a férfit nem tudod szeretni, ha nincs pénze, és nem vesz meg neked bármit, nem fizet mindent, amit szemed-szád megkíván.


Ez így nem volt valami hihető.

:DDDD

2011. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálat ide vagy oda, egy nőben is lehet annyi tartás, hogy nem a pasiját pumpolgatja. Ellenkező esetben az egész csaj önbecsülése és személyisége egy prostituáltéhoz konvergál.
2011. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/125 anonim ***** válasza:
89%

"Nem fura, hogy senki nem jött megvédeni? Veled van a baj, bébi!

...

A válasz megírásának időpontja: ma 16:33"



Majd később:


"Én teljesen megértem kérdezőt.

...

A válasz megírásának időpontja: ma 17:06"


16:33-kor tettem szóvá, hogy senki nincs melletted, majd 17:06-kor jött egy hozzászólás melletted. 33 perc van a kettő közt, új regisztráció esetén pedig 30 percet kell várni, hogy írhass. 3 percbe bőven belefér a regisztráció és a hozzászólás megírása.


Ezt bebuktad, saját magad írtad a 17:06-ot másik regisztrációval.

Látod, mondtam én, hogy buta vagy. :)

2011. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/125 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon tetszett, utolsó!! :D:D:D
2011. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim válasza:
38%

"Nem fura, hogy senki nem jött megvédeni? Veled van a baj, bébi!

...

A válasz megírásának időpontja: ma 16:33"



Majd később:


"Én teljesen megértem kérdezőt.

...

A válasz megírásának időpontja: ma 17:06"


16:33-kor tettem szóvá, hogy senki nincs melletted, majd 17:06-kor jött egy hozzászólás melletted. 33 perc van a kettő közt, új regisztráció esetén pedig 30 percet kell várni, hogy írhass. 3 percbe bőven belefér a regisztráció és a hozzászólás megírása.


Ezt bebuktad, saját magad írtad a 17:06-ot másik regisztrációval.

Látod, mondtam én, hogy buta vagy. :)



Ezt te buktad be kedvesem mert nagyon nem egy személy vagyok a másik hozzászólóval. Csak tudod sok ember sok nézet amit nem nagyon tudnak tolerálni. Miért azt nem tudom.

2011. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
82%
Na menj, lépj át a kérdezős fiókodba, és ott is írd be ezt! :)
2011. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám, hogy a barátom fizessen mindent, ha nekem nincs rá, akkor nem lesz. De én kellemetlenül érezném így magam. Egy házasságban még ideiglenesen elmegy, ha úgy alakulnak a dolgok, de én ott sem tudnám elviselni sokáig. De különbözőek vagyunk.


Csak az ilyen pasival meg az a baj, hogy mivel ennyi pénze van, tapadnak rá az ilyen szemlélet nők, mint te, és a legtöbbje szívesen ki is használja ezt. Úgyhogy én a helyedben vigyáznék a barátomra, mert ki tudja, még hány nőnek fogja fizetni a dolgait. Vagy idősebb leszel, és beújít egy fiatalabbra...

2011. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!