Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:
90%
Olyan 1000ft-ot két hetente, ha taxival megyünk..Bár az neki is hazsnos tehát, kb 500 ftot.. A fogamzásgátlót én fizetem, a fodrászom én fizetem, kozmetikust én fizetném, ha járnék..stb..stb..stb..
2011. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor nem önmagáért szereted, hanem mert mellette megvalósíthatsz olyan dolgokat, amire egyedül nem lenne pénzed.

Én még mindig nem irigyellek.

2011. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/125 A kérdező kommentje:

15:58 asnak:

Ez megint rosszindulatú dolog, amit írsz.Miért hagyna el?Soha nem fog:-)

2011. jan. 19. 16:05
 44/125 anonim ***** válasza:
90%
Tudod nagyon sajnálom a párodat, de tényleg nagyon szerethet ha egy ilyn kis pics@val marad. Kíváncsi lennék hogyha hirtelen nem lenne pénze, és nem tudná megvenni neked amiket nagyon szeretnél akkor meddig lennél vele. Tudod a magadfajtákat kurv@nak hívják, csak te nem az út szélén állsz.
2011. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/125 anonim ***** válasza:
89%
Tehát ő nem a pasid, hanem a tőkés befektetőd.
2011. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/125 anonim ***** válasza:
86%
a lényeg a lényeg hogy azért vagy vele mert mindent meg ad neked..arra még nem gondoltál ,hogy egyszer ő sem lesz már veled? akkor majd ki fog eltartani meg minden vackot megvenni?most beleszoksz a jóba aztán majd koppansz amikor nem lesz veled.!
2011. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor a hajamat tépem kb, hogy miért kell ilyen embereknek is élni..Miattad alacsonyítanak le egy csomó nőt,mert a férfiak egy része azt hiszi mindegyik ilyen.. Szerinted mert nekünk nincs pénzük utazgatni körbe a világot beszűkült az életünk?..Szerinted az én párom, aki keményen megdolgozik a pénzéért, de sajnos nem keres annyit hogy mindent fizessen nekem nem olyan értékes mint a te barátod?..Tudod mit?...Én büszke vagyok arra, hogy egy önálló nő vagyok, aki igenis megdolgozik azért amit szeretne, aki ha lukszusra vágyik mégkeményebben dolgozikés sok évet spórol..Mert már értékesebb vagyok az olyan lányoknál, akiknek még a fenekét is mások törlik..Az egyetlen mentséged az lehet ha háztartást vezetsz és gyerekeket nevelsz..
2011. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/125 A kérdező kommentje:

A vicc az , hogy még mindig nem értitek..nem én kérem tőle ezeket a dolgokat.És igen, elfogadom őket:-)Miért ne?

Sokak szerint szép vagyok és megérdemlem, hogy kényeztessenek:-)Miért érném be kevesebbel, mint amit megkaphatok?

2011. jan. 19. 16:09
 49/125 anonim ***** válasza:
100%
Most melyik részét kellene irigyelni az üres, szűk látókörű (mozi-fordász-kozmetikus háromszög) életednek?
2011. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vagy több, mint egy fizetett k.rva?
2011. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!