Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 anonim ***** válasza:
77%

A komment megírásának időpontja: ma 15:39

Te most tulajdonképpen mit szeretsz a férfiakban?

2011. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/125 anonim ***** válasza:
85%

"Fel sem tudnék nézni egy pasira, ha nem lenne gondoskodó!"


a gondoskodó azt jelenti,h hetente rád költ egy csomó pénzt?!


sok pasi meg emiatt lenézne téged

2011. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 anonim ***** válasza:
100%

És ha elveszítené a pénzét? Mellette állnál, míg újra talpra áll, vagy keresnél egy másik cukros bácsit?

Mondjuk neki is csak arra kellhetsz, hogy villogjon veled, hisz nehogy már meg merj jelenni lenőtt hajjal.

Hány éves vagy?

2011. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:
100%

A férjem gondoskodó, mert elmosogat, ha látja, hogy sok a bögre, ápol, ha beteg vagyok. Eszébe jut, ha én elfelejtek valamit.

Én meg most fizettem ki neki egy utazást, amit ő szeret, engem viszont nem érdekel. Akkor én vagyok gondoskodó, nem ő?

2011. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem tudnál nézni? Én meg egy ilyen kis felszínes k.r-vát nem tartanék semmibe, hogy ha nem fizetek neki mindent, akkor már nem is vagyok férfi. Persze így is szívesen meghívok bárkit, de ha tudom, hogy ő csak erre játszik, akkor mehet amerre lát. Gyűlölöm az élősködő embereket.
2011. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
100%

"Fel sem tudnék nézni egy pasira, ha nem lenne gondoskodó!"


A kifejezés, amit kerestél: ...ha nem lenne olyan, aki pénzel."

2011. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös kasszán vagytok, akkor közösen fizetitek nem? Ha meg csak jártok, akkor nem kötelessége fizetni a fodrászt meg kozmetikust...ha megteheti és gavallér, hát tegye, bár én nem tudnám elfogadni. Elvárni ezt semmiképpen sem lehet. Ha meghív moziba, vagy vacsizni, az okés. De ez függ attól milyen anyagi helyzetben van. (diák?vagy kereső ember?)
2011. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 A kérdező kommentje:
Csupáncsak a f arkáért nem tudom szeretni, ha értitek mire gondolok!kell, hogy a támaszom legyen minden tekintetben:-)
2011. jan. 19. 15:46
 29/125 anonim ***** válasza:
89%
Én a fiú vagyok a párból. Amikor összejöttünk, akkor a lány még tanult, semmi bevétele nem volt. Akkor természetesen én hívtam meg moziba, étterembe, vettem svájci órát neki, ruhát, fodrászt fizettem. De: amikor neki volt valami pénze, mindig viszonozta a meghívásokat és az ajándékozásokat. Aztán összeköltöztünk. Amióta együtt vagyunk, közösen fizetünk mindent. A kutyákat is úgy tartjuk. Mondjuk ha valami extra gáz van, akkor én szoktam jobban zsebbenyúlni, mert amikor a fszkalap kretén öcsikéje ellopta a kocsiját és összetörte, anyuci meg csak széttárta a karját, akkor több, mint 150e-ért én csináltattam meg, hogy tudjon mivel járni. Vagy a kutyánkat műteni kellett, azt én fizettem, mert drága volt. De alapvetően közösen viseljük a költségeket. Én szerettem őt mindig is elhalmozni, még az együttjárós időszakban (is) de sosem akartam megalázni, hogy nagypályázzak, hogy én egy jól szituáltabb fickó vagyok, az ő anyja meg egy zéró pénzügyi kultúrájú idióta, vagy amióta dolgozik, akkor sem éreztetem, hogy ő kevesebbet hoz be. Az igazán lovagias férfi nagyvonalú a lánnyal, de nem tesz úgy, mint aki kilóra kivásárolja őt.
2011. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
100%

15:45 - igen, ott a pont. Nem az a gond, ha egy férfi gavallér, hanem ha ezt alapjáraton elvárja a hölgyemény.



Nekem egy férfi főnököm mondta (nő vagyok), hogy "te nő vagy, így ha az ügyféllel kávézóban találkoztok, a kávét ő fizeti, nem te". Azt hiszem nagyjából ez, amit tényleg elvárhatnak a nők, nem az ára, hanem a gesztus miatt. De a többi? Szép is lenne...

2011. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!