Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 A kérdező kommentje:
Én meg azon tépem a hajam, hogy minek van ilyen sok büszke nő, aki hideg mint az éjszaka, sértődékeny, irányító, férfias??
2011. jan. 19. 16:11
 52/125 anonim ***** válasza:
100%

a barátom dolgozik,én tanulok,nyilván nincs annyi keresetem,mint neki,de mégis csak annyit költök,amennyi futja az ösztöndíjból+esetleg abból,amit a szüleimtől kapok(tőlük se szívesen fogadom el,csak akkor,ha vmire tényleg kell)

én is festem a hajam,de nem várom meg,h annyira lenőjön,h ezért a páromnak kelljen szólnia

a szüleimmel élek,így a párom nyilván nem takarít nálunk,de attól még figyelmes és gondoskodó,és nem csak a f.rkáért szeretem,de nem is azért mert ruhát vesz nekem-örülök egy szál rózsának is néhanapján,egy jó masszírozásnak,egy kellemes sétának,egy finom teának is,amit este készít nekem,sorolhatnám még ezeket,amik tényleg nem kerülnek pénzbe,a nyaralást,mozit ő fizeti,én meg finom sütikkel és kedves meglepetésekkel kényeztetem,és ne hidd irigykedek rád,amiért kitartanak téged!

nálad én sokkal büszkébb és önállóbb vagyok :)

20/L

2011. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:
87%
egyszer te is megöregszel és majd nem leszel szép akkor szerinted ki fog eltartani?de igazad van használd ki amíg tudod mert utána nem lesz semmid amivel irányíthasz egy férfit.!
2011. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 anonim ***** válasza:
87%

"minek van ilyen sok büszke nő"


Azért, mert vannak értelmes férfiak is, akik a kitartott plázaringyókkal nem állnak szóba.

2011. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 anonim ***** válasza:
100%
Jajj!! Ne tépd a hajad! A befektetőd még azt mondja, hogy új parókára nem ad pénzt, inkább lecseréli az egész babát :P
2011. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező: az mondjuk engem érdekelne, ha egyszer a pasid megszorul, netán elveszti a munkáját, akkor oda lesz a nagy szerelem, mert "csak a farkáért nem tudod szeretni"?


Nekem a tisztelet és a lejmolás nem jelenti ugyanazt, ahogy a szerelem sem.

Azon meg vitatkozhatunk, hogy ez a számítás hűvös-e inkább, vagy az szeret forróbban, aki nem a pénzért van a másikkal.

:D

2011. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/125 anonim ***** válasza:
90%
Na álljon meg a menet! Én vagyok irányító, csak mert nem élősködök a páromon?? Szerinted a munka férfias dolog??..Szeirnted egy nőnek csak az a dolga, hogy szép legyen a haja meg a körme? Ez nem a Született Feleségek című sorozat, hanem az élet..Ébredj fel, mert ha egyzser elhagynak akkorát fogsz koppani, mint amekkorát akkor ha az egódról leesnél az iq-dra..
2011. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 anonim ***** válasza:
87%

"Sokak szerint szép vagyok és megérdemlem, hogy kényeztessenek:-)Miért érném be kevesebbel, mint amit megkaphatok?"


A szépség egyrészt szubjektív, másrészt nem tettél érte semmit. Miért érdemelnél meg érte bármit is jutalmul? Ezt csak a média próbálja elhitetni az emberrel.

Másrészt honnan veszed, hogy nem hagy el soha? A "soha"-val a sorsot provokálod csak (már nem tudom, hol hallottam :)). Az rendben van, hogy nem kell mindig a legrosszabbra készülni, de az nem túl jó tulajdonság, ha valaki (felnőtt) nem képes megállni a saját lábán. Bár még mindig nem tudjuk, hány éves vagy.

2011. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/125 anonim ***** válasza:
89%
Tökmindegy, milyen szép vagy, belül rohadsz. Egyéb értéked van? Olyan, amit nem lehet boltban kapni?
2011. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 anonim ***** válasza:
88%
Ja és hideg mint az éjszaka?.. Ez nálad mit jelent?:) Csak úgy kíváncsiságból kérdezem.. Amúgy igen, szoktam hideg lenni..Képzeld egész sok pasinak bejön, csak jól kell csinálni..:P
2011. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!