Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költ rátok a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költ rátok a barátotok hetente?

Figyelt kérdés
Ő fizeti a mozit, vacsit, fodrászt , kozmetikust nektek?
2011. jan. 19. 15:03
 71/125 anonim ***** válasza:
84%

van egy szép magyar mondás: "Aki nem dolgozik az ne is egyék.."


Tudsz főzni? De gondolom ha büdös a munka, akkor a házimunka is az..

2011. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 A kérdező kommentje:
jaj de buta vagy, egy szóval sem írtam,hogy a munka büdös lenne, csak nem fizetik meg!Ennyi.Még jó, hogy van egy drágám, aki azt akarja, hogy tanuljak még, és fizeti a több100ezres nyelvtanfolyamomat.Azt akarja, hogy sokra vigyem, ezt is imádom benne:-)
2011. jan. 19. 16:46
 73/125 anonim ***** válasza:
78%

neked mi jött össze?

fogtál magadnak egy h.lye pasast(ha nem veszi észre,h a pénzéért vannak vele,akkkor eléggé az lehet),akivel elveteted magad...gratulálok!:)

irigykedsz a húsz év körüliekre?esetleg azért,mert mi önálló,normális felnőtté válunk,mellesleg tanulunk azért,h a későbbiekben jobban keressünk,és ne érezze úgy a párunk,h fizetnie kell nekünk a szexért,különben nem tudunk megélni?:O:S

2011. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelvtanfolyam több százezres ?

Zambéziül tanulsz vagy mi a rák ?:D

A sima nyelvtanfolyam mivel rosszabb ?:)

Ja és csak nyelvvel szerinted mit érsz ?Mert ha nem fordítónak készülsz, akkor nem sokat.

2011. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 anonim ***** válasza:
82%

"egy szóval sem írtam,hogy a munka büdös lenne, csak nem fizetik meg!"


Figyelj csak! Ez a mondat pontosan azt fejezi ki, hogy büdös neked a munka. Szerinted Magyarországon az aktív dolgozók közül hányan kapnak olyan fizetést, amit érdemelnének? A diákok szerinted százezreket keresnek az egyetem mellett alkalmi munkákkal? Nem fizetik meg... jó vicc vagy!

2011. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 anonim válasza:
85%
"nő ismerősöm facér, túl magasra teszik a mércét" talán azért mert nem olyanok mint te, hogy a pénzéért legyenek együtt valakivel...ajánlom neked Csernus Imre A nő című könyvét! bár a te fajtádból nem nézném ki, hogy olvasna...
2011. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mozit fizette már, egyszer a színházat is, mert akkor nem volt pénzem. Meg általában ő hív, mert nekem sosincs a kártyám feltöltve, övé meg előfizetéses. Ennyit úgymond bevállal, de pl. olyat, hogy megvegyen nekem valami ruhát vagy ilyesmit, már nem engednék, tök égne a pofám vagy nem tudom. Meg ő amúgy se dolgozik, szüleitől kapott pénzt meg nem akarom, hogy rám költse.

18L

2011. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 anonim ***** válasza:
82%

"Azért van annyi átcseszett nő, mert azt hiszik, ha önállóak, akkor majd minden oké lesz!De ez nagyon nincs igy, számtalan jól kereső nő ismerősöm facér, túl magasra teszik a mércét és csodálkoznak, hogy nem jön össze. "


:DDD

Ezek szerint olyan igénytelen, pénzéhes kis rihe vagy, akinek semmi más nem számít, csak a pénztárca. Lehet öreg, hájas, büdös... csak kicsit lejjebb teszed a mércét, és jöhet.


Annyira büszke vagy, mert elvesz, és ezért többre tartod magad?

Rossz hírem van, nem ismerek olyan ronda nőt, aki ne ment volna idővel férjhez.

:D

Sőt, igazából több ismerősöm van, akinek ez kétszer is sikerült.

:D

2011. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs, de nekem ez a vicc jut szembe erről:


Öreg papa, friss kisnyugdíjas pöfög a Trabanttal, megfogja a lámpa. Mellette megáll egy tűzpiros Porsche, a volán mögött egy nagyon fiatal szöszi bombázó. A papi átszól: drága! én 40 év munkaviszonnyal mentem el nyugdíjba és ez a Trabantom van, magácska meg oly fiatal és ilyen csodálatos autóval jár. Hogy lehet ez? Hát bácsi, tetszik tudni, nekem van egy-két nagyon jó barátom, akiknek én jót teszek és ők meg nekem hálásak ezért. Milyen jót tesz kedves? Szopás? Nem papa! 40 év Csepelen, az a szopás!


Szóval a kérdező akár a viccben is szerepelhetne.

2011. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 anonim válasza:
28%
Én teljesen megértem kérdezőt. Talán mert hasonlítunk. Az én barátom is olyan mint az övé. Mindent megvesz amit csak akarok és imád. Bármit szeretnék: ruha,ékszer,utazás. És imádjuk egymást ezen felül bármilyen hihetetlen is. Ti mind irigyek és keserűek vagytok sajnállak benneteket... Kérdező igazad van jól csinálod
2011. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!