Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:03
 71/101 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mondvacsinált okokról van szó. Most ne haragudj semmi kedvem kifejteni az egészet, de hidd el nekem, én eléggé az egyszerűség híve vagyok és hülye sem vagyok, szóval megmondanám,ha marhaság lett volna az egész. Ő most mással van, nekem is volt azóta más, valószínű nem ő az igazi és azért hagyott nyomot bennem, mert őt szerettem először úgy igazán, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2010. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 A kérdező kommentje:

"Ő most mással van, nekem is volt azóta más, valószínű nem ő az igazi és azért hagyott nyomot bennem, mert őt szerettem először úgy igazán,"


Ilyenkor mindig csak azon tűnödöm, hogy a nők az ilyenekkel engem akarnak győzködni, vagy saját magukat. :)

2010. nov. 14. 15:34
 73/101 anonim ***** válasza:
100%
Nem győzködés, csak elmeséltem :) Egy ismeretlent kár lenne győzködnöm, elpocsékolt energia lenne részemről, azt meg senki kedvéért soha :) Csak bemutattam, hogy ilyen is létezik attól, hogy te nem tapasztaltad. A nőkről pedig kollektíve ne alkoss véleményt, főleg úgy, hogy nem igazán érted a nyelvüket. Egyszerűbb, mint gondolnád, csak rá kell érezni :) Én sem szidom a férfiakat (a nőket mondjuk ki nem állom, de inkább nem általánosítok).
2010. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 A kérdező kommentje:

"A nőkről pedig kollektíve ne alkoss véleményt, főleg úgy, hogy nem igazán érted a nyelvüket"


Ezt kikérem magamnak! :D Nem alkotok kollektíve véleményt. :)

Hogy nem értem a nyelvüket? Miért ne érteném? :) Volt több is, akivel remekül ment a kommunikáció, és nem csak a szavakra gondolok.

2010. nov. 14. 15:46
 75/101 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit sírsz itt, hogy nem találsz magadnak barátnőt? :) Ha értesz hozzájuk akkor nem lesznek problémáid :)
2010. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 A kérdező kommentje:
Hol sírtam én emiatt? Egy szóval sem állítottam, hogy azért nem találok, mert nem értek a nyelvükön - nyelveteken.
2010. nov. 14. 15:51
 77/101 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd meg a 3. oldalt, felsoroltad mivel próbálkoztál mégsem megy. Menni fog az, csak egy kicsit zárt vagy, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak.
2010. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zárt. Inkább az a baj, hogy van egy jól megfogalmazott képem arról, hogy milyen nőt keresek, és milyet nem. És bizony ezt a képemet nagyrészt a tapasztalataim alakították ki, mondhatjuk, hogy az ideálom szinte minden egyes jellemvonásának megvan a maga tapasztalati oka.
2010. nov. 14. 16:01
 79/101 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs gond :)
2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 A kérdező kommentje:
Dehogynincsen, ha nem találkozom olyannal, aki beleillene.
2010. nov. 14. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!