Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van. De akkor is kell egyfajta erős vonzalom ahhoz, hogy bármi komolyabb kialakuljon a kezdődő kapcsolatból. És ez nálam az, amit lángként leírtam.
2010. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 A kérdező kommentje:

"De akkor is kell egyfajta erős vonzalom ahhoz, hogy bármi komolyabb kialakuljon a kezdődő kapcsolatból."


Nem kell. :) Életem eddigi leghosszabb - mondhatni, egyetlen - szerelme kapcsán tudom ezt. Amikor megismertem, ugyan még kis tinédzserek voltunk, de nagyjából annyi volt a reakcióm, hogy "ez a lány nem is annyira jön be nekem". Aztán kialakult, az idő kalakította. Több, mint 4 év volt, és utána sem egyik pillanatról a másikra múlt el az érzés.

2010. nov. 13. 18:55
 43/101 anonim ***** válasza:
36%
rendes lányt én még életembe nem láttam...
2010. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű idővel benned is megmozdult valami, ha beleszerettél. És miután tudatosult benned, nem volt erős érzés? Ha igazán szerelmes voltál, akkor a "láng" is ott volt.

A tűz is éghet takarékon, itt nem arról van szó, hogy egyik pillanatról a másikra beleszeretsz valakibe, hanem arról, hogy találsz valakit, megkedveled és szépen lassan kialakul egy iszonyatosan erős érzés iránta. És innentől kezdve beszélhetünk kapcsolatról. Nekem ezt jelenti a láng és nem azt, hogy diszkóban összeakadok valakivel és első látásra belebolondulok.

De ez a szó úgy látom mindenkinek mást jelent.

2010. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 A kérdező kommentje:

"És miután tudatosult benned, nem volt erős érzés?"


Haatározd meg, kérlek, az erős érzés fogalmát. :)


"Ha igazán szerelmes voltál, akkor a "láng" is ott volt. "


Ez egy elég érdekes dolog. :) Amikor rá gondoltam, az éppenséggel megnyugtatott, nem olyan volt, mint ami lángol. Az egész lányban, meg az egész érzésben volt valami utánozhatatlan szelídség, amitől úgy éreztem, hogy egy álomvilágba lépek be. A láng felemészt, de ebben az érzésben semmi felemésztő nem volt. Éppen ellenkezőleg.


"A tűz is éghet takarékon, itt nem arról van szó, hogy egyik pillanatról a másikra beleszeretsz valakibe, hanem arról, hogy találsz valakit, megkedveled és szépen lassan kialakul egy iszonyatosan erős érzés iránta. És innentől kezdve beszélhetünk kapcsolatról. Nekem ezt jelenti a láng és nem azt, hogy diszkóban összeakadok valakivel és első látásra belebolondulok."


No, de én éppen arról írok, hogy a nők nagy többsége nem hajlandó megismerni egy férfit, ha nincs meg ELSŐRE ez a szikra. Legalábbis én ezt így tapasztaltam.


"De ez a szó úgy látom mindenkinek mást jelent."


Így van, ezért jó egy eszmecserénél tisztázni, hogy ki mire is gondol egészen pontosan.

2010. nov. 13. 19:11
 46/101 anonim ***** válasza:
100%

A láng sem gyullad ki mindig elsőre. Valaminek ki kell váltania. Ez lehet egyetlen pillantás, lehet több hónapnyi ismerkedés következménye, lehet kiváltója egyetlen tulajdonság, vagy megnyilvánulás, pár órás beszélgetés. Mindenkinél más és más, és az erőssége is változó :)

Nekem nem az ismerkedés elkezdéséhez kell a láng, hanem ahhoz, hogy legyen folytatás. A fenntartáshoz. Jó, lehet, hogy megvan a láng mégsem lesz belőle semmi, mert rájövünk, hogy nem illünk össze, de ha egyáltalán nem alakul ki, akkor komoly kapcsolat sem lehet belőle.

És itt jönnek a kérdések. Hol van a kapcsolat kezdete? Megismerkedéskor? Kétlem. Akkor még nem ismered a másikat. Talán akkor, mikor megjelenik az a bizonyos szikra? Lehet, de még akkor sem biztos, hogy tartós lesz. Akkor beszélhetünk már komoly kapcsolatról, mikor a szikra elég nagy volt ahhoz, hogy valami több legyen belőle. És ez a több évekig kitart.

2010. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
56%

Na visszajöttem. Remélem örültök, nem pedig a halál f*szára kívántok :D

Szóval én megpróbáltam a kapcsolatot láng nélkül, mert azt hittem én vagyok a hülye, amikor erre várok, pedig nem. Ha az hiányzik az elején, akkor kár az egészért, semmi nem lesz. És ezt nem a külső lobbantja ki félreértés ne essék :) Ha a láng után kiderül, hogy egy idióta az illető, akkor elmúlik, de ettől függetlenül alapból nincs jelen, akkor bele sem kezdek, kár a gőzért, megszeretni megtudom, de szerelmet soha nem fogok iránta érezni. Remélem ti nem a saját károtokon tanuljátok ezt majd meg :)

2010. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 A kérdező kommentje:

tegnap 19:34


"A láng sem gyullad ki mindig elsőre. Valaminek ki kell váltania. Ez lehet egyetlen pillantás, lehet több hónapnyi ismerkedés következménye,"


"Nekem nem az ismerkedés elkezdéséhez kell a láng, hanem ahhoz, hogy legyen folytatás."


Te nem érzel ellentmondást aközött, hogy lehet, hogy a láng több hónapnyi ismerkedés következménye, és aközött, hogy neked már az első után szükséged van a lángra? Mert én bizony érzek benne, még hozzá hatalmas ellentmondást.

2010. nov. 14. 07:54
 49/101 anonim ***** válasza:
100%
Én is linkelhetnék, nap 100 olyan kérdés van, ahol FELNŐTT férfi (nem buta tizenéves, bocsi a kivételnek) hagyja el a feleségét pici babával... Szóval, sokra nem mész ezzel...
2010. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
56%

Kedves csalódott emberek!

Ez az, csináljátok még, bújjatok el a buta gondolataitok mögött, legalább a normális emberek, akik nem törnek össze a csalódások után, megtalálják egymást, boldogok lesznek!

2010. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!