Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pénzkérdés meg látom felmerült. Baromság, hogy nem számít, mert számít, de nem úgy, ahogyan azt ti gondoljátok. Nekem is számít, mert nem szándékozom egy munkakerülőt élete végéig eltartani, ezzel szerintem minden egészséges önbecsüléssel rendelkező ember így van. És azért az is sokat elárul egy emberről, ha 40 évesen hol kirúgják, hol van munkája és a szüleivel él. És ez nem anyagiasság.
2010. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 A kérdező kommentje:

"Igen, a láng a legfontosabb."


Ha a lángot te a szerelemmel azonosítod, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak: az nem jön első látásra. Férfiaknál tutira nem. Ez csak a rózsaszín lányregényekben létezik.

2010. nov. 13. 18:36
 33/101 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelem :) Hanem az az érzés, ami miatt meg akarod ismerni a másikat (és nem összekeverendő a magas fokú elkeseredéssel, amikor már mindegy, csak leyen a két lába között egy lyuk), hanem érzed, hogy beleremegnél, ha hozzád érne :) Kezdeti vonzalomnak, lángnak is nevezhetjük, ez az, ami eldönti barátok lesztek-e, vagy több :)
2010. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Hogy mi az a láng? Úristen, te akkor biztos nem voltál még szerelmes...

A láng valami olyasmi, hogyha ránézel arra akit szeretsz szinte megveszel érte. Annyira kívánod és szereted, hogy ez néha már elviselhetetlen érzés. Olyan, mikor nem bírod nélküle, szükséged van a közelségére, ha pedig nincs melletted szomorú vagy. Persze ez csak a kapcsolatok elején dúl ezerrel. Utána már átalakul szeretetté és mély szerelemmé, de a láng nélküli kapcsolat már a kezdetekkor megbukik...

2010. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 anonim ***** válasza:
56%
Előbb kérted, hogy magyarázzam meg mi az a láng. Most meg azt írod ne keverjem össze a szerelmemmel... Akkor végülis tudod mi az. De ha ti férfiak nem érzitek, akkor honnan tudod?
2010. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 anonim ***** válasza:
56%
pont ezért mert ilyeneket kérdezel..
2010. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 anonim ***** válasza:
63%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ez is rendes lány !! ..... ennyit a lányokról

2010. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 A kérdező kommentje:

Igen, már nem először olvasok ilyen válaszokat. :)


"Úristen, te akkor biztos nem voltál még szerelmes... "


Egyszer éreztem ilyeet. 3 hónap múltán szépen ki is ábrándultam. Azóta pedig szépen megtanultam, hogy két embert nem az fog összetartani hosszú távon, hogy amikor először meglátják egymást, felforr a vérük. Ez vágy, szenvedély, láng, lehet így nevezni, de ez nem SZERELEM.

A szerelemhez ugyanis az is hozzátartozik, hogy megismerd a másikat, és tudd, hogy mennyire egyezik a lényetek belülről. Amit a nagyvilágról gondoltok, ahogy az életről vélekedtek, ahogy a jövőt tervezitek. Ez mind hozzátartozik.

És mindezek nem jönnek egy pillanat alatt, ehhez meg kell ismerni a másikat.

A másik oldalról viszont, a nőkre jellemző, hogy összejönnek olyannal, aki meggyújtja bennük a szikrát, majd rájönnek, hogy az az ember totál más, mint ők, vagy mint amilyen TÁRSAT ők szeretnének, mégis vele maradnak, még akkor is, ha mondjuk az a pasi a világ legnagyobb trógere is, mert nem képesek racionálisan végiggondolni a dolgokat.

A másik oldalról meg, olyan fiúkat lényegében levegőnek néznek, akik a lelküket kitennék értük, mindezt olyan indokkal, hogy "elsőre nem volt meg a szikra".

Nem értem, miért várjátok, ti nők, hogy a szerelem az majd valamiféle pillanatszerű, katartikus élmény lesz. Ez nagyon könnyen csalódásokhoz vezethet, és a élet nem a pillanatok kiéléséről szól, hanem egy folyamat, egy egész.

2010. nov. 13. 18:46
 39/101 A kérdező kommentje:

ma 18:42


Én úgy vettem észre, hogy a gondok forrása legtöbbször az, hogy a nők keverik össze a lángot a szerelemmel. Lásd az előbbi hozzászólásomat. :)

2010. nov. 13. 18:47
 40/101 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi erővel az összes gyakkérdést belinkelhetnéd... Lenne alapanyag az ócsárláshoz...

Eszem megáll. Férfiak és nők között sosem lesz egyetértés. Mindenki utálja a másikat aztán meg sír, hogy nincs senkije.

2010. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!