Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:03
 61/101 A kérdező kommentje:

Én pontosan arról beszélek, hogy "első látásra tetszik". :D

Az emberek 80 %-a nem tetszik meg senkinek első látásra. Csak egy kis időt kellene rá szánni, hogy megismerje a másikat.

2010. nov. 14. 11:43
 62/101 anonim ***** válasza:
56%
Tévedsz, életem első szerelme az első pillanattól fogva lenyűgözött. A mai napig szomorú vagyok ha meglátom és tudom, hogy nem velem van :( De ez a hajó elment. Pedig megígérte, hogy elvesz, na majd talán számonkérem egyszer :)
2010. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 A kérdező kommentje:
Olyan nagy szerelem volt, mégsem vagytok most együtt. :)
2010. nov. 14. 14:34
 64/101 anonim ***** válasza:
56%

Kb abból az okból amiért én nem találok egy normális fiút:)

Ez van, menj szaladni, 1 óra futás után azt is elfelejted, hogy hiányzott vmi:)

2010. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sajnos nem vagyunk együtt :( Ez azért összetettebb volt. Ő egy igazi férfi volt már akkor is, én meg csak egy 19 éves lány voltam, esélytelen volt a dolog, de ha akarnám sem tudnám elfelejteni soha.

És attól, hogy vannak ilyen esetek nem jelenti, hogy mostmár mindenki aki iránt így érzünk az lesz a házastársunk. Elég sok kudarcon túl kell lennie az embernek ahhoz, hogy rátaláljon arra, akivel összeköti az életét.

2010. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 A kérdező kommentje:

"Ez azért összetettebb volt."


Igen, nálatok nőknél mindig minden olyan összetett. Vagy legalábbis annak akartok látni mindent. :D Jönnek a belemagyarázások, a sorok között olvasás, a beképzelések.

Pedig hidd el, ha az ember ismeri önmagát, igenis, a legtöbb kérdésre igennel vagy nemmel tud válaszolni.

2010. nov. 14. 15:03
 67/101 anonim ***** válasza:
100%
Ebben tévedsz. Ha a választottam az én korosztályomban lett volna, akkor igennel és nemmel is tudnék felelni, de én még az iskolapadban ültem, amikor ő már nagyon régen egy önellátó, dolgozó férfi volt. Csodálatos ember, csodálatos barátokkal, de én még náluk is sokkal fiatalabb voltam. Hiába voltunk egy érdeklődési körben és egy szellemi szinten, az még nem jelenti azt, hogy minden tökéletesen működik.
2010. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 A kérdező kommentje:

"Hiába voltunk egy érdeklődési körben és egy szellemi szinten, az még nem jelenti azt, hogy minden tökéletesen működik."


Miért megpróbáltad? :)

Egyébként pedig olyan nincsen, hogy MINDEN tökéletes. Pont, mint ahogyan két ember nem lehet egyforma, úgy egyik ember sem találhat tökéletesnek bármely másikat.

2010. nov. 14. 15:18
 69/101 anonim ***** válasza:
56%
Mint mondtam, ez összetettebb és nehéz bekategorizálni. Előfordulnak az életben olyan kapcsolatok, amik nem működnek, nem kell rajta kiborulni, hanem egyszerűen tovább kell lépni. Akinél ez gond, ott a probléma forrása nem az ellenkező nem, hanem ő maga.
2010. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 A kérdező kommentje:

"Mint mondtam, ez összetettebb és nehéz bekategorizálni."


Mint mondtam, ti nők vagytok azok, akik a dolgokat összetettnek látjátok, holott nem azok. :D


Nem kell bekategórizálni semmit, egyszerűen csak lásd a dolgokat a maguk valójában.


"Előfordulnak az életben olyan kapcsolatok, amik nem működnek, nem kell rajta kiborulni, hanem egyszerűen tovább kell lépni."


Ez csak attól függ, hogy mi miatt nem működik. Pl., ha az egyik fél mondvacsinált indokai miatt, akkor az nem csak, hogy igen kiborító, hanem szerintem ostobaság is.

2010. nov. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!