Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor találok már végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találok már végre egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
Léteznek egyáltalán még olyan nők akik nem azt nézik egy férfiban hogy milyen gazdag ??
2010. dec. 31. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aha ők azt nézik hogy nézel ki :D
2010. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Létezik. Engem például holt hidegen hagy, hogy mennyi pénze van egy fiúnak. Sosem használnék ki senkit, attól többre tartom magam. Nyugi, ezek a lányok a legnagyobb lúzerek, a normálisaknál nem ez lesz a fő, csak rossz emberekkel találkoztál eddig. 22/L
2010. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
na ebben van igazság(Y)
2010. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
itt vab most küldte el ezt a komit :):)
2010. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérdezném a 22 éves kedves lánytól, hogy normális lányokat hol lehet találni ?? mert bulikban azt tapasztaltam hogy nincsenek egyáltalán.
2010. dec. 31. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
szia, hát én normálisnak tartom magam, és buliba be se teszem a lábam, és lenézem azokat, akik a pénzükkel hencegnek, nekem többet ér a benső
2010. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jó kérdés, én rendetlen lányt se találok nemhogy rendest :D

f17

2010. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én meg mikor találok már végre egy rendes srácot.. olyat aki ki meri mutatni az érzéseit, vállalja is azokat, és ehhez nincs szüksége alkoholra.. és nem a buli a mindene.. :)

22/l

2010. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a nagyszamok torvenye alapjan biztosa talalsz vmikor, vhol... de oszinten... eleg szarugy
2010. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:48

pedi itt van egy!csak nem figyelsz

2011. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!