Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok magamnak egy rendes pasit?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, van önbizalmam, de nem vagyok nagyképű. Egyetemista vagyok, csinosan öltözködök, gyakran járok szórakozni ide-oda... Néhány fiún látom is hogy tetszek nekik, de akik odajönnek hozzám, vagy részegek, vagy nagyon csúnyák. Normális kinézetű pasi még egyszer se próbált ismerkedni velem. Ha mégis, akkor látszott rajta, hogy csak szexet akar. Nem kell adonisz, csak normálisan nézzen ki, és rendes srác legyen, ne valami bunkó felfújt hólyag.

21 L


2011. márc. 24. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Rendes vagyok, tisztességes, őszínte, hűséges és nem ismerkedem olyan lányokkal aki ilyeneket ír:)
2011. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
majd össze jön az valahogy, de szerintem túl válogatós vagy ha engem kérdezel
2011. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátnőm és úgy irom neked tanácsként, hogy ma már mindenre ott a net :D Egy alkalmazást elinditasz ami ezzel foglalkozik közösségi oldalakon, egyből rádkattannak v. egy két dekoltázsos kép és megint felkapják a fejüket, de egyetemistaként egyetemi bulikban ismerősők által csak megismersz tán vki normálisat is. Csak járni kell, jön a tavasz jo idö! Hajrá!
2011. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

akkor menjél te oda, lehet az illetö azt gondolja hogy túl szép vagy hozzá.. és egyszerüen nem mer oda menni hozzád...


(remélem én vagyok az illetö)

2011. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

1: azért nem találsz, mert kétségbeesetten keresed

2: mert buliban próbálsz meg ismerkedni, ahol normális kapcsolatra az esély igencsak kevés és mivel ott mindig rossz tapasztalataid vannak, még kétségbeesettebb leszel és kiül az aurádra és az olyan pasik akik komoly kapcsolatot keresnek, széles ívből elkerülnek :)

19L

2011. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Mert a rendes pasik impotensek odamenni hozzád.


Így aztán, ki jön oda:

1.) A részeg, mert a pia bátorít

2.) A csúnya, mert nem veszthet semmit

3.) A hódító, mert szeretne egy új skalpot.


Melyik a jó megoldás? A részeg, mert egyszer kijózanodik.


26/F

2011. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem tudom, a "nagyon csúnya" kifejezés mit takar. A "normális kinézetű" az azt jelenti nálad, hogy egy átlagos külsejű fiú is próbálkozhat (szóval hogy nem kell plakátról lemászott álompasinak lennie)? Mondjuk előfordulhat, hogy ők tényleg nem mernek közeledni hozzád. Fogalmam sincs, hol szoktál ismerkedni, de a szórakozóhelyek mellett máshol is vannak fiúk, és hát a szórakozóhelyek éppen a jellegükből kifolyólag alkalmasak arra, hogy összefuss néhány, a lelki nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat (szaghatásokról inkább nem beszélnék) produkáló emberrel (igaz, ilyenekkel rosszabb esetben máshol is találkozhatsz). Esetleg - akár tudtodon kívül is - olyan kisugárzásod lehet, hogy az általad felsorolt típusokat vonzod. Látatlanban elég nehéz pontos választ adni a kérdésedre, a tippmix meg nem mindig jön be. Szerintem gondold végig, hogy esetleg "hibázhattál-e" valahol (mondjuk nem adtál esélyt olyan fiúnak, aki nem volt "szépfiú", de esetleg voltak belső értékei) stb. stb.
2011. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

1. bulikban keresel párt

2. túl fontos neked a külső

2011. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Túl nagyok az elvárásaid. Mi az h "nagyon csúnya"? Én még ha magamból indulok ki nagyon csúnya lányt nem láttam. Mindenkinek meg kéne adni az esélyt, a külsőnek másodlagosnak kéne lennie. De újabb bizonyság hogy nőknél ez nem így működik......
2011. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jó kérdés, mert a leírtakkal nincs semmi gond, nem egetverő elvárások. talán az lehet az oka, hogy a rendes lányok és a rendes pasik találkozási esélye rendkívül alacsony... és lehet, hogy taszítják egymást...
2011. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!