Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok magamnak egy rendes pasit?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, van önbizalmam, de nem vagyok nagyképű. Egyetemista vagyok, csinosan öltözködök, gyakran járok szórakozni ide-oda... Néhány fiún látom is hogy tetszek nekik, de akik odajönnek hozzám, vagy részegek, vagy nagyon csúnyák. Normális kinézetű pasi még egyszer se próbált ismerkedni velem. Ha mégis, akkor látszott rajta, hogy csak szexet akar. Nem kell adonisz, csak normálisan nézzen ki, és rendes srác legyen, ne valami bunkó felfújt hólyag.

21 L


2011. márc. 24. 22:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A nagyon csúnya alatt azt értem, hogy abszolút semmi vonzót nem találok benne. És igen, lehet hogy a külső másodlagos, de igen is számít, mert ha valakihez egyáltalán nem vonzódsz egy kicsit se, akkor lehet akár milyen rendes, aranyos, csak barátként tudnék tekinteni rá. Többször is próbáltam már olyan fiúval kapcsolatot kezdeni, aki nem tetszett, de én tetszettem neki, aztán az egyiknek a jelleme se jött be, a másikkal meg egy hónap után szakítottam, mert nem láttam értelmét, hogy úgy folytassak kapcsolatot, hogy nem érzek semmit.
2011. márc. 25. 08:44
 12/20 anonim ***** válasza:
Rendes pasi? Itt lennék én, de elkeltem már... :D
2011. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
08:37 vagyok. Nálam már volt olyan hogy egy számomra külsőleg egyáltalán nem vonzó csajjal megismerkedtem, és ahogy megismertem hogy milyen a személyisége és telt az idő, beleszerettem. Igen, a "belsejébe" és a külseje is megszépült ezáltal a szememben. Nőknél nincs ilyen? :(
2011. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mert egy hülye nagyarcú ribanc vagy, akinek csak a külső számít és ráadásul még különbnek is hiszed magad a külsőd miatt. Lehet, hogy azért nem akarnak szóba állni veled a normális pasik, mert szerintük te vagy nagyon csúnya, most tök mindegy, hogy te mit hiszel magadról. Amúgy meg ne csodálkozz, hogy ilyenek találnak meg, mert a bulikban senki sem a komoly kapcsolatokra hajt.
2011. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyeneket ... Jól nézek ki, van önbizalmam, de nem vagyok nagyképű.

Gondolom ott állsz végig kisminkelve a bárpultnál... úgy azért nem nehéz nem hibázni... ha meg valaki megbotlik kineveted... tipikus... azért nem járok diszkóba, túl sok ott a "tökéletes ember".

2011. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... csak valami lemaradt.

Hát igen... neked még nem tűnt fel, hogy ott csak a pózolós zsúrpubik vannak ... ha nem, akkor eléggé buta vagy már ne haragudj!!

És csak odamész már hát trendi a hely, odajárnak a menő arcok.. hajrá..

Lehet, hogy most bunkónak tűnök, de én így látom...

2011. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Örülök az utóbbi két hozzászólásnak... sok IQ bajnok idejön beszólogatni. Nem mondtam hogy tökéletes vagyok.

Diszkóban általában táncolni szoktam, nem a bárpultnál álldogálni, bár nem értem hogy ennek mi köze volt a témához...

És nem csak diszkóba járok, hanem mindenféle helyre, társastáncos bulikba, koncertekre, szabadtéri rendezvényekre, sportnapra, mindenhova...

És lehet hogy van olyan hogy valakit annyira megszépít a belső, de én még nem tapasztaltam.

Habár az előző barátom se tetszett annyira első látásra, csak szimpi volt, és most már nagyon helyesnek tartom...

2011. márc. 25. 15:06
 18/20 A kérdező kommentje:

1. ritkán sminkelem magam

2. nem tudom miért feltételezed rólam, hogy üresfejű kirakatbaba vagyok, mikor semmit nem tudsz rólam

3. diszkóba nem feltétlenül azért járok, mert ott akarom megtalálni életem szerelmét, hanem mert szeretek táncolni, és szórakozni

4. lehet hogy hihetetlen mindez amit leírtam (mármint hogy nem vagyok plázacica, és mégis szeretek diszkóba járni) de igaz

5. te vagy a buta, hogy egy két soros jellemzés alapján megítélsz embereket, pedig nem is úgy van ahogy gondolod

6. elég szar emberismerő vagy, már ne haragudj..

2011. márc. 25. 15:10
 19/20 anonim ***** válasza:

Nézd le lehet pontozni, de tudod én több internetes társkereső oldalon olvastam már női adatlapokat és hát szerintem a Brad Pitt-et keresik vagy egy olyan karaktert akit a filmekben alakít... irreális... és vajon miért van az, hogy 1000 levele van a hölgynek de még mindig szingli?!

Persze egy se felel meg neki, mind bunkó úgy mint én ... XD

Lehet valami elrontja a kisugárzásodat úgy mint az itt leírt szövegedet is...

Ha meg van olyan akinek tetszel de nem mer odamenni akkor meg küldj erősebb "jeleket" vagy nem tudom, nyilvánvalóan nem arra gondolok hogy odamész és szerelemet vallasz de biztos lehet közeledni burkoltan is.

Az összenézés kevés... a bolti eladóra is ránézek ő is rám néz és mégse akarok járni vele...

Nem tudom, hogy kivel jársz bulizni biztos barátnőkkel...

Egy X fős női "falkához" hidd el sokan nem mernek oda menni, lehet őket önbizalomhiányosnak nevezni vagy bárminek de ez van... Ha megvan a kiszemelt áldozat inkább támaszd egyedül a bárpultot habár Te azt nem szoktad... Te írtad :P

Sok sikert.

2011. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én kezdtem már vonzódni pasikhoz azután, hogy a személyiségüket megismertem. A külsejük alapján nem kellettek volna.
2011. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!