Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
90%
Illetve nem tudok, bocsánat, elírtam, csak már a vacsora körül forog az agyam :D
2010. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 anonim ***** válasza:
73%
Akkor légyszíves mond meg, hogy az olyan lányok mint te merrefelé szoktak szocializálódni. Én ugyanis még nem találkoztam olyannal, aki többre tartotta az intelligenciát, mint mondjuk egy BMW-t vagy egy kigyúrt felsőtestet.
2010. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 A kérdező kommentje:

ma 18:13


Szerintem az ilyen lányok többségének már réges-régen van párja. :) Az inkább a baj, hogy kevés van belőlük.

2010. nov. 13. 18:14
 14/101 anonim ***** válasza:
93%
Nem mi tartózkodunk rossz helyen, hanem te is olyan vagy, mint a szarka (már bocsánat), csak a fényes dolgokat látod meg. A platinaszőke haj (ami megjegyzem mondjuk nekem is tetszik :D), köldökpiercing, mell, fenék kint, vaságyastól 20 kg, cérnavékonyra szedett vagy teljesen kitépett szemöldök, annyira magassarkú cipő, hogy a lába kitörik és egy minimális elegancia sem szorul sem a viselkedésébe, sem a megjelenésébe. Ha olyan nőt akarsz akinek ezek a dolgok számítanak, akkor keress egy olyat, aki normálisan fel van öltözve és ha kihívó, akkor is elegánsan kihívó, nincs összetörve a haja a mindennapi vasalástól és nincs rajta 3 tonna vakolat :)
2010. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 A kérdező kommentje:

ma 18:15


Bocs, de ezzel a beszólással most nagyon melléfogtál. Megelégszel ezzel, vagy cáfoljam tételesen?

2010. nov. 13. 18:17
 16/101 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem igaz. Már régen nem vagyok olyan naiv, hogy "plázacicáknál" próbálkozzak. De néha sajnos a kevésbé dekoratív lányok is olyan bunkó módon képesek elutasítani...
2010. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
90%

Ja és ez nem azt jelenti, hogy nem nőies, mert szerintem valaki pont ettől nő, a nőies eleganciától, az intelligenciától, a széles érdeklődési körtől. Aki mindig tud újat mutatni, mert van esze és van érdeklődési köre. És képes az önzetlen segítségre (nem egy kóbor macskát fogadtam már be, és ameddig tehetem segítek, bár ez inkább az emberségről ad képet, nem a nőiességről és nem a férfiasságról).


Na ha valaki férfiben ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik az ne is keressen a fentebb leírt tulajdonságokkal rendelkező nőt, mert ugyan találni talál, de nem fogja vele magát jól érezni. Ők inkább a vasalthajú rózsaszínpólósokhoz valóak.

2010. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 anonim ***** válasza:
66%
mert nincs olyan lány hogy normális :)
2010. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
93%

Elhiszem, hogy jártatok már pórul ilyennel is, de mindenhol vannak kivételek, szóval garancia azért nincs. Aki bunkó az bunkó, akármi mögé is rejti magát, szóval csodát ne várjatok, de lényegesen nagyobb az esélyetek.

Egyébként előre látszik egy emberen, hogy milyen. Ránézek simán tudom mit szólna vissza, ha megszólítanám, illetve hogy milyen stílusban.

2010. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
93%
De ha ennyire nagy gáz van nálatok akkor írjátok le hogyan próbálkoztok hátha abból kiderül mi a baj :)
2010. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!