Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
100%
Ez a világ hibája,nem a tiéd, és hamarosan lesz párod, ha így gondolkozol, nekem elhiheted, de tanuld meg élvezni azt, ami van, ne sóvárogni az után, ami majd csak a jövőben lesz :) Egy optimista vidám ember ezerszer vonzóbb. Én is ezt szerettem meg abban a férfiben :)
2010. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 A kérdező kommentje:
Köszi. Bárcsak ismernélek személyesen. :)
2010. nov. 14. 17:51
 93/101 anonim ***** válasza:
56%
asd
2010. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért röhögnek ki, hogy 25 évesen már családot szeretnél. Aki kiröhög az csak a saját éretlenségét mutatja... Persze nem a 2. randin kell ezt a témát felhozni! :)

Nem találsz "rendes" lányt... Olyan nincs!!! Ha te vagy rendkívül unalmas, akkor ne várd a másik féltől h szórakoztató legyen és rendes.

Különben meg járj el társaságba,szórakozz, ne görcsölj, és amikor már nem is számítasz rá, akkor talál rád a szerelem!!! Hidd el, velem is így volt.

2010. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 A kérdező kommentje:

ma 10:54


De mitől lesz valaki unalmas vagy sem?

2010. nov. 23. 10:58
 96/101 anonim ***** válasza:
100%

10:54

Akkor vagy unalmas, ha egy tőle teljesen távol álló témáról beszélsz perceken keresztül... és nem veszed a lapot h nagyon unja.

2010. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 A kérdező kommentje:

ma 11:35


Na, éppen ez az. :D De ha van szája, tud szólni, hogy unja. Aztán mégsem teszi. Legalábbis a nők nagy része.

2010. nov. 23. 11:36
 98/101 anonim ***** válasza:
84%

Igen, nem tesszük. Ha szólnánk h unjuk, akkor nekünk és neked is kellemetlen helyet lenne.

De te nem veszed a lapot, ezért nincs senkid, és azt hiszed, nincsenek rendes lányok...

2010. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott, hogy ez egy hülyeség. Inkább legyen kellemetlen a helyzet, de legyen őszinte az ember. A nő is, a férfi is. Ennyi.


És egyébként mégis miből gondolod, hogy az a gond, hogy én unalmas vagyok? Ez csak egy feltételezés a részedről. Volt már nem is egy nő, akivel remekül elvoltunk, és mindig volt témánk.

2010. nov. 23. 12:43
 100/101 anonim ***** válasza:
56%

Fúúú

Hát már jó sokan írtak ide.

Nos én ehhez úgy hirtelen annyit szólnék hozzá,hogy a rendes lány kinek mit takar, meg a normális is.

Ez teljesen szubjektív, valakinek az a normális,ha mindig kiló vakolat van a nőn/csajon és rázza magát. :S

Szóval tény és való,hogy adhatnál egy normális magyarázatot.

Hmm, amúgy érdekes,hogy azt írod, hogy fontos az őszinteség én pl akárhányszor öszinte voltam a pasikhoz csak szívtam, ezért nem találtam lassan 20 év aaltt senkit, bár az is igaz,hogy ebből csak 2 éve keresek valakit...

Na mindegy, a lényeg,hogy mindkét nemben vannak "érdekes" személységek,akik csak kihasználják a másikat és nem szeretik csak esetleg kicsit ,de mivel pénzes "tök jól" megvanank vele... :S


A nőkről és a pénzről viszont annyit,hogy egyértelmű,hogy egy tróger alakkal senki sem fog összeállni, aki munkát kerül (bár ezt már más is írta) , nincs saját keresete és NEM IS KERESS MUNKÁT!!!

A Férfiaknak is olyan elvárásai vannak,hogy ihaj .... Szeretem olvasni az olyan szövegeket,hogy az intelligencia fontos a férfi nem számára, mégis inkább lent gondolkozik a többség (BIZTOS VAN KIVÉTEL ,DE ÉN CSAK 1-ET TALÁLTAM EDDÍG, AZ IS A NAGYBÁTYÁM). Ha viszont egy nő jól néz ki és illegeti magát egből tökéletes, az nem annyira fontos,hogy alig tud valamihez hozzászólni...... nincs beszédtéma stb....


Valaki ,amúgy lenne szíves leírni,hogy milyen számára a rendes lány???


Nos ,amúgy kérdésedre a válasz sz.tem se jó helyen keresed, amúgy a párkapcsolathoz egy kis szerencse is kell,elvégre,ahhoz ,hogy találkozzatok az kell, utána már rajtatok áll az egész ;)


Szikra?

Nem azért ,de rengeteg oylan dolgot írtok a,mi mindnekinek mást jelent, valakinek már az szerelem ,hogy amikor találkoznak és egymás szemébe néznek végig fut a hátán a hideg, peduig, valszeg,ha az az első találkozó egy erős vágyat érzett,de nem szerelmet, az később alakul ki én szerintem... A szikra meg az elején kialakulhat,de ez megint szubjektív,h kinél mit takar.

ÉS TÉNY A NŐK ÉS FÉRFIAK TOTÁL KÜLÖNBÖZÖEK,EZÉRT LENNE SZÜKSÉG A KÉT NEM KÖZTI KOMMUNIKÁCIÓRA, NYÍLT Kommunikációra!!!


De ezt szinte mindenki kerüli,tény vanank dolgok ,amiket nem illik nyíltan kimondnai,de akkor jönnek a félreértések,ezért kéne jobban szétnézni a világban és megismerni párjelöltünket enm egyből fejest ugrani a párkapcsolatba.

Lassan 20N


Ui: remélem senkit enm bántottam meg vélemény nilvánításoomal.

2010. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!