Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 A kérdező kommentje:
Próbáltam már netes társkeresőt, próbáltam azt is, hogy fagyizóban leszólítom a pincérnőt. :D
2010. nov. 13. 18:27
 22/101 anonim ***** válasza:
59%

A neteset felejtsétek el.

A pincérnőt vagy a szia cica van gazdád szöveggel szólítottad le, vagy pedig volt párkapcsolata vagy egyszerűen nem akart párt. Azért ne adjátok fel, ha nem sikerül :)

2010. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
73%

Minden elkeseredett pasi sztereotípiák mögé bújtatja a női nemet. Csak a saját gyengeségeiteket és kudarcaitokat próbáljátok palástolni ezekkel az őrült kijelentésekkel.

Igenis vannak még olyan lányok, akiknek totál mindegy mennyi pénzed van, az pedig, hogy van-e kocsid a legutolsó "kritérium" a sorban.

Egy kapcsolathoz egyetlen dolog kell, az pedig a szerelem. Ha nem tudod a nőt lángra lobbantani esélyed sincs nála. És nem azért, mert nincs BMW-d...

Én inkább azt remélem, hogy van még olyan férfi a földön, aki nem úgy gondolkodik, mint az átlag, és nem fest sokszor! valótlan képet rólunk. Nők között is vannak szemetek és haszonlesők, az tény. De ez nem azért van, mert nők, hanem azért, mert emberből vannak.

2010. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 A kérdező kommentje:

"A neteset felejtsétek el."


És miért?


"A pincérnőt vagy a szia cica van gazdád szöveggel szólítottad le,"


Ez nem talált.


"vagy pedig volt párkapcsolata"


Nyilván ezt csak ő tudja, de azt mondta, nincsen. Merthogy köszönés és rendelés után megkérdeztem tőle. :D


"vagy egyszerűen nem akart párt."


És akkor ezt vajon miért nem lehet az ember szemébe mondani?


"Azért ne adjátok fel, ha nem sikerül :)"


Eddig sem adtam fel, de már egy jó ideje senki.

2010. nov. 13. 18:31
 25/101 anonim ***** válasza:
100%

ó a nők is azt gondolják h a rendes pasik már mind foglaltak, énis azt gondoltam , majd találtam egyet, aki meg épp rendes lányt keresett:P a rendes lány megbújhat szemüveg mögött is vagy kopott ruha mögött is ugyanúgy mint plázacica haj és műkarmok mögött. és például beülős helyeken pl. jól lehet ismerkedni:) deee én a páromat neten (facebook) találtam meg, immár majdnem három éve. úgyhogy arra sem mondhatok semmi rosszat:P


21 L

2010. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 A kérdező kommentje:

"Ha nem tudod a nőt lángra lobbantani esélyed sincs nála."


Na ez is. Már megint ez a láng.

2010. nov. 13. 18:32
 27/101 anonim ***** válasza:
63%

Mert a netes társkeresők soha nem tudják pótolni azt, amit pont a legelső pillanatban kellene éreznetek.

Az pedig, hogy miért nem mondja a szemedbe azért van, mert nem akar megbántani. Nagyon sokan hivatkoznak erre holott a valódi ok az az, hogy kedvesnek tart ugyan, mert nem akar megbántani, tehát érdekli a lelkiállapotod, viszont nem gyújtottad be azt a bizonyos lángot.

2010. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
Hát láng ide vagy oda igaza van, anélkül nincs semmi, szerelem meg főleg. Szeretni és szexelni lehet nélküle, de boldog párkapcsolatban élni nem.
2010. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 A kérdező kommentje:

"Az pedig, hogy miért nem mondja a szemedbe azért van, mert nem akar megbántani."


??? Hazudni jobb? Dehogy jobb. Az őszinteség az EGYETLEN járható út itt is.


"viszont nem gyújtottad be azt a bizonyos lángot."


Megveszek. :D Magyarázzátok már el, hogy mi az a láng, amit ti nők ennyire üldöztök-kerestek.

2010. nov. 13. 18:35
 30/101 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a láng a legfontosabb. Mégis miért lennék olyannal, aki iránt csak barátságot érzek? A szerelem nem erről szól. Lehet, hogy neked elég, nekem sajnos nem. Amúgy én is egyedül vagyok, lehet, hogy pont az idealista felfogásom miatt...
2010. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!