Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még reménye ennek a kapcsolatnak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt feleségemmel. Őrült szerelem, hamar összeházasodtunk és tavaly jött a gyerek is.

Lényeg a lényeg, világ életében egy trehány disznó volt. Nem takarít, nem mos, ledobálja a ruháit a földre, még a szemetet sem löki bele a kukába. Én mindig megcsinálgattam mindent, de úgy érzem már nem bírom tovább, akármennyire szeretem.

Mielőtt rábólintottam a gyerekre megígérte, hogy többet fog takarítani. A terhesség ideje alatt tényleg takarított, általában rendben volt minden. De az utóbbi egy évben rosszabb mint valaha.

Tegnap összevesztünk, és azok voltak a kifogásai, hogy azért nem takarít, hogy tudjak aludni, meg a kicsiről gondoskodni kell, ja meg hogy magára is kell időt szánnia.

Én éjszaka dolgozok (11-07), az alvásom pedig így néz ki: reggel 8-12, este 18-22. Ettől nem lehetne takarítani?

Az egy éves kicsit bármikor vissza tudja tenni az ágyába és adhat neki játékokat. Magára is tudna bőségesen időt szánni napi egy óra takarítás mellett, nem? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Két éve munkanélküli, otthon van egész nap, és nem tud takarítani? Nekem kell a heti egy szabadnapomon bevásárolnom a hétre és mossak-takarítsak, de soha sem elég. Soha nem tudok eleget csinálni! És akkor nekem dobja a gyűrűjét meg nekem kellene kiköltöznöm!

Mondja meg valaki mit tegyek! A kislányom a mindenem. Nem bírnám ki, ha nem láthatnám minden nap, de egyedül képtelen lennék gondját viselni munka mellett.



aug. 3. 05:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
9%
A helyedben csináltatnék egy DNS-vizsgálatot, kicsit sem lennék benne biztos, hogy az az én gyerekem... 🤣
aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
17%
Jó hogy nem ér rá, egész éjjel, amikor dolgozol, mással kefél, nappal ő is pihenni akar... 🤣
aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
65%
Vagy megszoksz vagy megszöksz, nincs más opció!
aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
50%

Onnantól nekem is kamu, hogy nem kap gyes-t. Alanyi jogon jár. Meg a csp és az adókedvezmény. A kérdező meg igényelheti a passzív gyed-et, elvégre dolgozik.

De annak komolyan mi jár a fejében, aki nulla jövedelemre vállal gyereket?? Egy ilyen lusta nővel... Legalább jól néz ki?

A kérdezőnek meg szemmel láthatóan sejtelme sincs, hogy mit kell csinálni egy ilyen pici gyerekkel egész nap. Pedig elvileg úúúgy szereti ...

Ordas nagy kamu a kérdés. Vagy csak hazudozik összevissza.

aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
52%

"Három éve vagyunk együtt feleségemmel. Őrült szerelem, hamar összeházasodtunk és tavaly jött a gyerek is.


Lényeg a lényeg, világ életében egy trehány disznó volt..."


Így kell beszélni a nagy szerelmedről, ember?

aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak érdekelne a másik oldal is... Rendben, sosem volt egy patent háziasszony eleve. De a gyerekkel mi újság? Elvan normálisan egyedül, nyugodt, jó alvó, jó evő vagy mindennek az ellenkezője? Mert nem mindegy. Egy nehezebb gyerek úgy kicsinál fizikailag és idegileg, hogy biztos, hogy az utolsó utáni helyre fog kerülni a listán, hogy azt csináld, amit eleve utáltál mindig. Helyette keresed a lehetőséget a kiszakadásra, a töltődésre, próbálod legalább az alapvető szükségleteidet kielégíteni, bármi, de nem fogod magad még lejjebb lökni valamivel, ami téged mindig is csak leszívott, nyűg volt, teher, gyűlölt kényszer.
aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 56-os, igen, a másik oldal nélkül nem tudhatjuk a teljes igazságot, de ha a gyerek többemberes is, meg kéne tudni beszélni két elvileg érett, felnőtt embernek,, hogy találjanak megoldást. Másnak is van többemberes gyereke, sőt van, aki fogyatékos gyereket nevel és a lakás mégsem disznóólra hasonlít. A kérdező írta, gyerek előtt se volt toppon a házimunka végzésben a nő, csak ígérte, hogy majd javul a helyzet. Én azt látom hibának, meggondolatlanul vette el, nincs ezen szerintem mit ragozni.
aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
29%
A papucsférjek lázadása a kérdés címe.
aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
44%

"Magára is tudna bőségesen időt szánni napi egy óra takarítás mellett, nem?"

Igen, minden nap takarítania kéne egy órát és ragyogna a lakás.

Dehát délelőtt ismétlik a török sorozatokat!

aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
59%

"Dehát délelőtt ismétlik a török sorozatokat!" 😂


Kérdező igaz, hogy a baba születése előtt se volt házitündérke, de amikor megegyeztettek iparkodott. Most mivel leköti a gyerek és persze kiszabadulna otthonról meg sosem volt házitündér így nem meglepő, hogy megint nem csinálja.


Vagy a sarkadra állsz, ultimátumot adsz neki, hogy vagy erőt vesz magán, vagy váljatok el. Más lehetőség nincs.


Annyi biztos hogy ha a retek el enné a gyereket mellette akkor követeld, hogy te neveld napról napra és majd ő küldi a gyerektartást miután muszáj lesz munkába állnia. Ne hagyd, hogy a koszfészekben legyen a kislány vele!

aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!