Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez így tényleg furcsa volt? Szerintetek sem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátomnál aludtam, de nem volt kedve lefeküdni, hát nyilván nem is volt semmi. Este sem bújtunk össze a “meleg miatt”, bár nekem jól esett volna, de nyilván mondta, hogy nem akar, így nem nyomultam rá. Most reggel, nem meglepően, merevedéssel kelt. Én odabújtam hozzá, csak a mellkasát simogattam, meg az egyik lábamat felhúztam, így az ő lábán volt. Azt kérdeztem meg, hogy hogy aludt. Erre felcsattant, hogy “nehogy azt hidd, hogy miattad áll, ez egy természetes dolog, de te parancsolhatnál magadnak, mert kezdesz már az agyamra menni.”

Sosem volt olyan élénk szexuális életünk sajnos. Én örülnék neki, de ő nem ilyen. Viszont most kb egy hete nem jött össze semmi, és én viszont vágyom rá, bár már kezdem amiatt rosszul érezni magam, hogy vajon mit csinálok rosszul, hogy nem kíván. Nem akarok csak azért szakítani vele, mert kevés a szex, vagy szinte alig van. De sokszor megbánt ilyen dolgokkal sajnos. Az mindig zavarja, ha a barátaimmal vagyok, és szóvá is teszi. Meg többször elmondta már, ha szerinte egy ruha nem állt jól nekem, vagy ilyesmi. Igazából elég ritkán mond olyasmit, ami azt mutatná, hogy tetszem neki. És sokszor szóvá teszi, hogy bosszantó, meg túl sok vagyok, amikor például mesélek neki valamit.

Ez az első kapcsolatom, tudom, hogy fontos az őszinteség, és nem kell mindig mézes-mázosnak lenni. De néha annyira jól esne összebújni, ha simogatna néha, vagy ilyesmi. Tudom magamról, hogy nem vagyok az a tipikus bomba nő, ahogyan ő sem egy tipikus férfi fehérnemű modell, de szerintem szexi, nekem tetszik, én így szeretem, ahogy van. De ezt részéről nem érzem, valahogy nincs olyan szeretetet nyelv, amire azt mondanám, hogy igen, ő így fejezi ki. Se szavakban, érintéssel, apró ajándékokkal, gesztusokkal, semmi ilyesmi. Úgy érzem rombolja az önbizalmam, pedig sokat dolgoztam rajta, hogy legyen. De egyszerűen annyi jel mutat arra, hogy nem kíván, nincsenek felém mélyebb érzései, semmi ilyesmi. 20L



aug. 2. 07:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Bármennyire faj olvasni, de ez a pali nem szeret úgy ahogy Te őt. Így nem beszelunk azzal akit szeret, meg nem mondjuk, hogy bosszantod ha mesél valamit. Te is érzed, hogy nem jó így, rombolja az önbizalmad és ez már rég rossz. Fiatal vagy még, keress egy olyan embert aki minden porcikádat szereti mert van ilyen.

Én a volegenyemmel 7 éve vagyok együtt de soha ilyen szó vagy stílus nem hagyta el a száját még ha nem is volt kedve hozzá. Egy kapcsolatnak építenie kell nem rombolni

aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
*szeretünk *mesélsz
aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
7%
Azerintem bi es pasikkal van
aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Hú hát ez nagyon megalázó lehetett. Az egy hét nem olyan vészes idő szex nélkül, minden embernek lehet rosszabb időszaka, lehet fáradtabb. De ezt a bunkó elutasítást mindez nem magyarázza.

A barátod milyen idős? Mióta vagytok együtt?

aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#4 igen, tudom, de általában van nagyjából heti 1, ami nekem sajnos elég kevés, de most ez is kimaradt…

Nemrég lett 21, kb 9 hónapja vagyunk együtt.

aug. 2. 08:02
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Már most tudod érzed, hogy nem illik hozzád, de lenyomod a torkodon, és csodálkozol rajta, hogy rosszul vagy? Bocsi, de tudod érzed, hogy ő nem fog kifordulni önmagából, hidd el tapasztalat, hiába reméled, hogy megváltozik, nem fog, sőt nem is tisztel téged, talán megveti saját magát is, mert aki nem képes önmagát szeretni a másiknak sem tud adni. Ez egy redflag !!! kezdesz már az agyamra menni leirom nagybetűkkel, hogy realizálódjon ha még nem tudnád milyen kapcsolatban vagy KEZDESZ MÁR AZ AGYAMRA MENNI.

nehogy azt hidd, hogy miattad áll

zavarja, ha a barátaimmal vagyok,

szerinte egy ruha nem állt jól nekem

Se szavakban, érintéssel, apró ajándékokkal, gesztusokkal, semmi ilyesmi.

Úgy érzem rombolja az önbizalmam / ez az igazi felismerés, és beismerés/ ha ennek ellenére is továbbra szivatod magad mellette, akkor meglesznek az összes testi tüneteti benned, és komoly betegségeknek lehetsz a gazdája a döntés a tiéd

bántalmazó kapcsolatba tartozik ez is, mert érzelmileg távolságot tart tőled, de ehhez te is kellesz, ha érzékeled, hogy ez neked NEM jó, de rábeszéled magad, hogy de hiszen nem is olyan rossz hiszen nem egy modell srác, az lehet, csak érzelmileg egy nulla a szint amit tud adni neked és ha megnézed a családi háttérét lehet, hogy rájössz, hogy soha nem is lesz képes a szeretet átadására, ne a külsőt nézd, mert megtévesztő, lépj amig van erőd!

aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"én viszont vágyom rá, bár már kezdem amiatt rosszul érezni magam, hogy vajon mit csinálok rosszul, hogy nem kíván"


Semmit nem csinálsz rosszul. Ez a fickó téged nem szeret. Ha szeretne csillogó szemmel lesné minden szavad, nem letromfolna, hogy sok vagy neki. Egyszerűen tasztítod, azért van veled, hogy ne legyen egyedül. Ha épp kapóra jössz neki, akkor elővesz.


Szakíts vele, ez a féreg csak sebeket fog neked okozni. Az élet túl rövid, hogy ilyenekre pazaroljuk az időnket. És mindenki megérdemel egy normális kapcsolatot.

aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem rombolja az önbizalmam, pedig sokat dolgoztam rajta, hogy legyen. De egyszerűen annyi jel mutat arra, hogy nem kíván, nincsenek felém mélyebb érzései, semmi ilyesmi.

De egyszerűen annyi jel mutat arra, hogy nem kíván, nincsenek felém mélyebb érzései, semmi ilyesmi

De sokszor megbánt ilyen dolgokkal sajnos


Nem akarom kimásolni az összes mondatodat amit ide irtál, de nem ártana neked is kiirni nagy betűkkel, minden egyes szavadat magad elé nap mint nap lásd, hogy mennyire nem vagy egy viszonzott kapcsolatban, és mennyire vagy képes könyörögni, hogy szeressenek, ez nem vall olyan személyre aki tisztában van az érzéseivel és hogy mennyit ér, alábecsülőd magad, hogy én csak ennyit érek, hogy könyörögni kell a szexért, ölelésért, szeretetért? MInden amit magunkon kivül kererünk, azt nem birtokoljuk, érted? Ha becsülöd és szereted magad, akkor nem adod el magad nem árulod a tested könyöradományért, tudd, hogy mennyit érd, ki vagy, és ennek függgvényében, épitsd az önbizalmad felfelé, és ne nullázd le magad olyan szintre, hogy könyörögni kelljen a szeretetért, mint egy koldusnak, ez neked miért jó? Szedd össze magad!!!

aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen antiférfinek minek nő?! Párom majdnem 50 és minden nap meg tud dugni tisztességesen. Én a helyedben másik pasit néznék, ő viccnek is rossz.
aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Azt irtad, nem szeretnel csak a keves vagy alig letezo szexualis elet miatt szakitani. De kozben sajnos felsoroltal legalabb ot olyan dolgot, ami miatt en pl mar ONMAGABAN szakitanek, nemhogy igy az osszes egyutt. Lehet, hogy a maga modjan valamennyire szeret/kedvel teged, de semmi esetre sem gondolja veled komolyan, sosem leszel a felesege, nem fogtok egyutt elni sem. Engedd el minel hamarabb ezt a sracot, met tonkre fog tenni teljesen erzelmileg es hosszu evek lesz, mire osszeszeded magad lelkileg :(


25N

aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!