Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez így tényleg furcsa volt? Szerintetek sem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátomnál aludtam, de nem volt kedve lefeküdni, hát nyilván nem is volt semmi. Este sem bújtunk össze a “meleg miatt”, bár nekem jól esett volna, de nyilván mondta, hogy nem akar, így nem nyomultam rá. Most reggel, nem meglepően, merevedéssel kelt. Én odabújtam hozzá, csak a mellkasát simogattam, meg az egyik lábamat felhúztam, így az ő lábán volt. Azt kérdeztem meg, hogy hogy aludt. Erre felcsattant, hogy “nehogy azt hidd, hogy miattad áll, ez egy természetes dolog, de te parancsolhatnál magadnak, mert kezdesz már az agyamra menni.”

Sosem volt olyan élénk szexuális életünk sajnos. Én örülnék neki, de ő nem ilyen. Viszont most kb egy hete nem jött össze semmi, és én viszont vágyom rá, bár már kezdem amiatt rosszul érezni magam, hogy vajon mit csinálok rosszul, hogy nem kíván. Nem akarok csak azért szakítani vele, mert kevés a szex, vagy szinte alig van. De sokszor megbánt ilyen dolgokkal sajnos. Az mindig zavarja, ha a barátaimmal vagyok, és szóvá is teszi. Meg többször elmondta már, ha szerinte egy ruha nem állt jól nekem, vagy ilyesmi. Igazából elég ritkán mond olyasmit, ami azt mutatná, hogy tetszem neki. És sokszor szóvá teszi, hogy bosszantó, meg túl sok vagyok, amikor például mesélek neki valamit.

Ez az első kapcsolatom, tudom, hogy fontos az őszinteség, és nem kell mindig mézes-mázosnak lenni. De néha annyira jól esne összebújni, ha simogatna néha, vagy ilyesmi. Tudom magamról, hogy nem vagyok az a tipikus bomba nő, ahogyan ő sem egy tipikus férfi fehérnemű modell, de szerintem szexi, nekem tetszik, én így szeretem, ahogy van. De ezt részéről nem érzem, valahogy nincs olyan szeretetet nyelv, amire azt mondanám, hogy igen, ő így fejezi ki. Se szavakban, érintéssel, apró ajándékokkal, gesztusokkal, semmi ilyesmi. Úgy érzem rombolja az önbizalmam, pedig sokat dolgoztam rajta, hogy legyen. De egyszerűen annyi jel mutat arra, hogy nem kíván, nincsenek felém mélyebb érzései, semmi ilyesmi. 20L



aug. 2. 07:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

Igazuk van az előttem szoloknak és ha van valami gyermekkori traumája és amiatt visszautasító, az sem elég indok arra hogy tönkretedd magadat miatta. Szép lassan leveszi az onbizalmadat, az önbecsülésedet és nagyon sokáig fogsz újra felepulni még szakítás után is.

Tapasztalatból mondom, én nem bírtam szakítani akkoriban nagyon sokáig és nagyon megbántam, tönkre mentem. Legyél okosabb!

aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%

A pasid egy pufi önbizalomhiányos kis puhapöcs, ami nem lenne gond, ha nem rajtad verné le a frusztrációját.


Ha együtt maradtok, akkor a te alázásoddal fogja kompenzalni az alacsony önbecsülését.

Szerintem rúgd fel, csak aztán hagyd ott.

aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el,nem fog változni. Ugyan ez volt nálunk is vagyis hasonló helyzet,életem legjobb döntése volt hogy elhagytam
aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Hozd el tőle, ha van nála holmid, mondd neki, hogy elviszed kimosni. Aztán csukd be magad mögött az ajtót és ne keresd többé. Ő sem fog!
aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Szerintem szakíts vele.
aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
17%

Aludj inkább nálam...

49/F

aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Meg többször elmondta már, ha szerinte egy ruha nem állt jól nekem, vagy ilyesmi."

Az nagyobb baj, hogy a farka nem áll jól neked. Sajna, nagyon úgy fest, hogy elmúlt a szerelem.

aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

"De néha annyira jól esne összebújni, ha simogatna néha, vagy ilyesmi."

Ha ez nem jön neki spontán, akkor megette a fene az egészet...

aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, ahogy az Ace of Base javasolta: Don't Turn Around, Just Walk Away... ❤
aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!