Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez így tényleg furcsa volt? Szerintetek sem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátomnál aludtam, de nem volt kedve lefeküdni, hát nyilván nem is volt semmi. Este sem bújtunk össze a “meleg miatt”, bár nekem jól esett volna, de nyilván mondta, hogy nem akar, így nem nyomultam rá. Most reggel, nem meglepően, merevedéssel kelt. Én odabújtam hozzá, csak a mellkasát simogattam, meg az egyik lábamat felhúztam, így az ő lábán volt. Azt kérdeztem meg, hogy hogy aludt. Erre felcsattant, hogy “nehogy azt hidd, hogy miattad áll, ez egy természetes dolog, de te parancsolhatnál magadnak, mert kezdesz már az agyamra menni.”

Sosem volt olyan élénk szexuális életünk sajnos. Én örülnék neki, de ő nem ilyen. Viszont most kb egy hete nem jött össze semmi, és én viszont vágyom rá, bár már kezdem amiatt rosszul érezni magam, hogy vajon mit csinálok rosszul, hogy nem kíván. Nem akarok csak azért szakítani vele, mert kevés a szex, vagy szinte alig van. De sokszor megbánt ilyen dolgokkal sajnos. Az mindig zavarja, ha a barátaimmal vagyok, és szóvá is teszi. Meg többször elmondta már, ha szerinte egy ruha nem állt jól nekem, vagy ilyesmi. Igazából elég ritkán mond olyasmit, ami azt mutatná, hogy tetszem neki. És sokszor szóvá teszi, hogy bosszantó, meg túl sok vagyok, amikor például mesélek neki valamit.

Ez az első kapcsolatom, tudom, hogy fontos az őszinteség, és nem kell mindig mézes-mázosnak lenni. De néha annyira jól esne összebújni, ha simogatna néha, vagy ilyesmi. Tudom magamról, hogy nem vagyok az a tipikus bomba nő, ahogyan ő sem egy tipikus férfi fehérnemű modell, de szerintem szexi, nekem tetszik, én így szeretem, ahogy van. De ezt részéről nem érzem, valahogy nincs olyan szeretetet nyelv, amire azt mondanám, hogy igen, ő így fejezi ki. Se szavakban, érintéssel, apró ajándékokkal, gesztusokkal, semmi ilyesmi. Úgy érzem rombolja az önbizalmam, pedig sokat dolgoztam rajta, hogy legyen. De egyszerűen annyi jel mutat arra, hogy nem kíván, nincsenek felém mélyebb érzései, semmi ilyesmi. 20L



aug. 2. 07:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Dobd ki ezt a kis buzat :D
aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
40%

TÉRJ ÉSZHEZ, ÉBRESZTŐŐŐŐ!

legyen annyi önbizalmad,hogy bárkit megkaphatsz, akárhogy is nézel ki, és különb férfit aki minden nap akar, ha ez a vágyad, de ne ragadj le ilyen lelki nyomorék miatt, aki semmibe sem néz téged, tarsd magad annyira, hogy nem adod el magad áron alul, ahogy irták mások is,

TÉRJ ÉSZHEZ!!! rendben!!?????


ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ


VALAKI POFOZZON MÁR FEL, HOGY MEGÉRTESEM, HOGY MI JÓ EGY ILYEN BÁNTALMAZÓ KAPCSOLATBAN?


MAZÓISTÁK ?? ÖNBÁNTALMAZÁS?? AKKOR szakember sürgősen!!!

aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Ma 9:12, hat te se vagy normalis xD
aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

21 évesen ha szeretne vagy minimum tetszenél neki, éjjel nappal rajtad lógna. Le se tudnád vakarni magadról, kb még álmodban is megszexelne.

Valami nagyon nem oké köztetek, én szakitanék. Ha nem lenne tuskó, még egy beszélgetést megérne, de így még annyit se.

aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%
Én azon sértődnék meg a helyében, hogy látod hogy rád vár és még nem kezdtél vele semmit ;)
aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
5%
Te elvezed meg a nok tobbsege ha valaki ledominal ugye??!!!!
aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt ilyen párom, szexi fehérneműben vártam haza és amikor kinyitottam az ajtót, azt mondta undorító hangnemben, hogy: Öltözzél már fel normálisan, mit csinálsz?!


Minél hamarabb szabadulj meg ettől az embertől, mert nem szeret téged. Ha szeretne, még akkor sem beszélne így veled, ha valamiért nem kívánja a szexet.

aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Oké ha emiatt nem akarsz szakítani akkor viseld csak tovább. Itt nem csak a szex a gond. Ez a pasi egyáltalán nem is szeret. Csak vagy neki.
aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%

Ugye ez csak kitalált történet, unatkoztál? Hihetetlen, hogy nem érzed magad szeretve, megbecsülve és ahelyett, hogy már rég kidobtad volna itt raksz fel kérdést, hogy vajon jogosan érzed magad rosszul.


Ha most 50 millióan azt írnánk egymás után, hogy túlzol te vele maradnál miközben szomorú vagy? Minden jogos amit érez az ember és bármi miatt lehet szakítani.


Egyértelműen azért van veled, hogy ne legyen egyedül és néha amikor kedve van jusson szexhez. De mégcsak meg sem játssza magát, hogy szeret mert tudja, hogy nem kell. Elvégre olyan sötét vagy mint az éjszaka.

Nem, nem kifogás, hogy ez az első párkapcsolatod. Más 16 évesen több ésszel rendelkezik mint te!

Szépen még a mai nap folyamán szakíts vele, tiltsd le és ha felkeres akkor fenyegesd meg, hogy rendőrségre mész zaklatás miatt! Ne fogadd vissza még akkor se ha piros szőnyeget rakna ki eléd!

aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

Az tuti, hogy csak van melletted mert más nem akadt, de ha fog meg fog csalni és elhagyni.

De azért lehet abban igaza, hogy túl sok vagy. Ha most nem érdeklődik felőled akkor miért mesélsz magadról? Vagy ha látod, hogy egyáltalán nem figyel oda akkor miért nem hallgatsz el? Esetleg az a típus vagy mint a rádió, nem lehet lelőni akkor is mondja?

Abban is lehet igaza, hogy amely ruhákat, kiegészítőket hordasz nem igazán illenek hozzád. A kritika nem biztos, hogy valótlan részéről.

A szex hetente egyszer ha neki elég mert annyi a libidója, vagy el van fáradva mint a dög untig elég lehet számára.

Nem kéne erőltetni hogyha egyszer nem akar szexelni.

Fogjál magadnak más pasit aki megdug hetente napról napra, vagy háromszor ha arra van szükséged és olyat aki egy kritikát sem fogalmaz meg hanem kiröhög a hátad mögött, vagy szégyell veled megjelenni.

Akár imádni fog, bólogat mint a kiskutya. El lep ajándékokkal, állandóan simogat mint a kismacskát.

Nem mindenki szeretetnyelve az érintés, édes szavak és ha úgy gondolja, hogy valami nem tetszik rajtad akkor meg is mondja.

Leírtad, hogy a "kevés" szex miatt nem fogsz szakítani. Na akkor viseld el, hogy ő nyers, őszinte. Persze ha nebáncsvirág vagy akkor inkább hagyd el mert ő el fog egykettőre. Nem fogja elviselni sokáig hogy erőszakoskodsz vele.

aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!