Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 évesen 7 éve nincs parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen 7 éve nincs parkapcsolatom furcsa lehet az embereknek?

Figyelt kérdés
Szerintetek most32 éves vagyok és 25 éves koromtól nincs senkim akkor mit gondolatnak rólam? Egyébként azért nincs senkim mert nem jelezte nekem 1 férfi se h szeretne tőlem valamit. Gondolom ha ilyen fiatalon nem voltam kapós akkor közel a 40 hez már mégúgyse

jún. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek többségét nem érdekli ez.
jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy senkit nem érdekel.


Ha valaki jól néz ki, akkor az embereket csak ezért érdekli ez a személy, hogy van e valakije, remélhetőleg nincs.

jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy érdekel-e valakit.

Engem aztán nem.

jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Manapság sok mindenki nem akar párkapcsolatot.
jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi, nekem 42 évesen nincs 10éve. Ennél már csak az a furcsább, hogy mindjárt szülök 🤣

Ne foglalkozz vele, ha téged zavar, akkor változtass. Ha mást, az senkit nem érdekel. Nekem amúgy azért nincs, mert mindenáron nem akarok. Olyan meg nincs, amilyet szeretnék.

jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
42 éves vagyok, sosem volt még párkapcsolatom. Nyugi. (F!)
jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6! Senkit. Miért kéne átb@szni bárkit is? Nagyon szegényes a fantáziád.
jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
32 evesen hol vagy közel a 40hez?
jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem napok múlva 33 évesen 10 éve (+ 2 hónapja) nincs, előtte sem nevezném annak, ami volt.

Ha jól nézel ki, nem fog különösebben érdekelni senkit.

Én ronda vagyok, esetemben pedig azért nem akadnak meg ezen, mert így egyértelmű, hogy miért, mégis kinek kellene ilyen nő ugye.

jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!