Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa, és egyébként teljesen normális?😅

Figyelt kérdés
Szóval ezzel a férfivel randizunk már nagyjából március óta, lényegében már kapcsolatnak mondható. De még sosem aludtunk együtt. Sokszor felhív magához, le is feküdtünk már többször, de nem invitál meg éjszakára. Szex után össze vagyunk bújva, és mindig megkérdezi, hogy “hazadobjalak?”. Volt hogy még vacsi előtt kérdezte, hogy “hogy tervezel hazamenni? Mert ha szeretnéd hogy hazavigyelek, akkor nem iszom.” Én kérdeztem már őt, hogy miért nem alszunk együtt, de csak azt mondta, még nincs itt az ideje. Több más dologban is érzek benne távolság tartást, de nem tudom velem van-e baj. Ha én hívom meg magamhoz, akkor is nála akar találkozni. Nem tudom, hogy csak szexet akar-e, mert nem mondja meg őszintén, és én meg már mindent megkérdőjelezek, esetleg házas, vagy fene tudja mi van, nem tudom. Szerintetek ez hülyeség? Nem szokás az első szex után együtt aludni? Veletek hogy volt ez? Nagyon köszi a válaszokat.:) 24N

jún. 6. 07:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem gondolom, hogy házas, hiszen többnyire hozzá mentek. Az mindenesetre furcsa, hogy nem akar együtt aludni. A szexen kívül van egyáltalán más programotok is? Nekem ez csak egy szimpla szexkapcsolatnak tűnik.
jún. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

🤣🤣🤣

Nem aranyom, te nem vagy lényegében sem kapcsolatban, ez szexkapcsolat, nem véletlenül nem akar veled aludni🤣

jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Vagy ő közel sem gondolja olyan komolynak a kapcsolatotokat, mint te, vagy van valami olyan szokása reggelente, amit nem szeretne még "megmutatni" neked.


Lehet olyan hangosan sz*rik, hogy beleremegnek a falak :D


De az is lehet, hogy csak a gyerekéért kell mennie reggel.



A helyedben én egy kicsit mélyebb beszélgetés keretében megkérdezném ezeket tőle. Ha terel, homályos választ ad, stb, akkor el kell még most az elején köszönni, mert nem ugyanazt keresitek.

Fontos, hogy assertíven kommunikálj és kérdezz, azaz ne ítélkezz, hogy "milyen gyerekes vagy", meg "mások ennyi idő után már házasodnak", hiszen az, hogy nem akar tőled hosszabb távon semmit az nem baj, de elmondania viszont ezt el kellene mondania.

jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Értem, tehát a szex oké, a közös alvás viszont korai. Nem akarlak kiábrándító lenni, de nagyon nagy valószínűséggel csak szexre tart, nem igényli a további intimitást.
jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel, ez a férfi szexkapcsolatot akar tőled, semmi ezen felüli intimitást. Ezért nem akar együtt aludni veled.

Ha te nem csak szexet akarsz, hanem igazi kapcsolatot, akkor vágd ki azonnal!

jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Csak azert mert osszejartok dugni, meg nem lesz belole kapcsolat. Akkor se, ha te mar belekepzelted.
jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat, szállj ki minél előbb!


Volt részem ilyenben, én is szűk 3 hónap után kivágtam.

(Pedig ott még együttalvás is volt, csak épp semmi más egyéb, én se kellettem többre, mint ba$zni.)

Aztán derültek ki érdekes dolgok róla...


Elmondanám, akikkel utána volt kapcsolatom, ELSŐ találkozáskor együtt aludtunk. (A férjemmel is.)

És nem, nem volt szex akkor egyikkel sem.

jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tök normalis hogy honapok óta dugtok, de együtt aludni még korai... Nekem is voltak laza kapcsolataim, de csak azzal a kettővel nem aludtunk sose együtt aki házas, vagy élettárs volt, a többiekkel mind legalább 3 alkalmon belül, de inkább elsőre, és utána szinte mindig.


Szoval te csúnyán ki vagy használva, tényleg csak ürítésre kellesz.

Azért próbáld meg ezt valahogy, nem követelőzve, nem megsértődve kiszedni belőle, hogy miért csak ennyi.

jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, miért vagyok lepontoza?

Úgy vettem észre es magamon is úgy tapasztaltam, hogy néha a kemény őszinteség kijózanító hatású. Itt hiába írjatok neki kedvesen, aranyosan, hogy ki van hasznalva, ez nem fogja megingatni az erzelmeiben…

jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg pont a kulturált hangnem a megfelelő.

A lenéző vagy bántó hangnem sok emberből eleve ellenkezést vált ki, és az egyébként helyes tanács vagy vélemény sem megy át pont a stílus miatt.

Azon persze lehet vitatkozni, hogy ha a véleménnyel egyetértek, csak a közlés stílusával nem, akkor hogyan pontozzak. Én ilyenkor általában semmit se nyomok, pl. a tiédre se nyomtam semmit.

jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!