Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa, és egyébként teljesen normális?😅

Figyelt kérdés
Szóval ezzel a férfivel randizunk már nagyjából március óta, lényegében már kapcsolatnak mondható. De még sosem aludtunk együtt. Sokszor felhív magához, le is feküdtünk már többször, de nem invitál meg éjszakára. Szex után össze vagyunk bújva, és mindig megkérdezi, hogy “hazadobjalak?”. Volt hogy még vacsi előtt kérdezte, hogy “hogy tervezel hazamenni? Mert ha szeretnéd hogy hazavigyelek, akkor nem iszom.” Én kérdeztem már őt, hogy miért nem alszunk együtt, de csak azt mondta, még nincs itt az ideje. Több más dologban is érzek benne távolság tartást, de nem tudom velem van-e baj. Ha én hívom meg magamhoz, akkor is nála akar találkozni. Nem tudom, hogy csak szexet akar-e, mert nem mondja meg őszintén, és én meg már mindent megkérdőjelezek, esetleg házas, vagy fene tudja mi van, nem tudom. Szerintetek ez hülyeség? Nem szokás az első szex után együtt aludni? Veletek hogy volt ez? Nagyon köszi a válaszokat.:) 24N

jún. 6. 07:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hm, köszönöm a válaszokat. Szoktunk elmenni is, és randizni valahol, aztán nála szexelünk, vagy filmezünk és szex… Így végig gondolva, akkor ez sajnos tényleg csak egy szexkapcsolat. Hát, ez nagyon kellemes.🙃 Mindegy amúgy már megszoktam.
jún. 6. 11:02
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit szoktál meg? Hogy csak szexre vagy jó?
jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12, nem, azt, hogy nekem egy igazi kapcsolat sosem jött össze.:) Ha pedig valaminek olyan hatása van számomra, általában az sem az.:)
jún. 6. 11:25
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Hát ne hari, de te hagyod, hogy hülyének nézzen a másik mert hülye vagy. Már többször kifejezte, hogy nem akar veled aludni el és mégis lefeküdtél vele.

Szerinted párkapcsolatban vagytok. Dehogy vagytok. Kihasznál szexre azért mert engeded.

jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még te sem élted át azt nôként milyen az mikor egy férfi teljesen bezsong tőled, meg őrül érted és a falat kaparja utánad. Kívánom, hogy találkozz egy ilyennel és nem fognak érdekelni többet a mostani féle pasik.
jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15, köszönöm szépen.:)

#14 mikor az ilyen férfiakat elutasítottam, akkor többször kaptam meg, hogy válogatós vagyok, esélyt sem adok a dolognak. Most hogy belementem pedig hülye vagyok, hogy azt hittem lehet valami komolyabb.:D Mindegy, ez van, még találhatok valaki olyat amit a 15-ös ír.☺️

jún. 6. 11:55
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
24 éves vagy, előtted az élet.
jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nehogy azt hidd, hogy egyedül vagy ezzel a problémával. Nagyon kevés lánynak/nőnek adatik meg, hogy ne botoljon bele legalább egy ehhez hasonló pasiba. Sokkal idősebb vagyok nálad, de a te korodban én sem dúskáltam az elköteleződésre vágyó pasikban. Soknak még szexkapcsolat sem kellett, csak egy alkalom. Úgy látom, a világ nem változott...
jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

16: Komoly kapcsolatban nem fogják visszautasítani a közös alvást, miután már volt szex.


Gondold át logikusan, miért akar szexelni, együtt aludni viszont nem? Szex oké, de a beszélgetés, közös időtöltés, ébredés nem jelent semmit?


Senkivel se kell lefeküdnöd, ha nem érzed úgy, hogy komoly kapcsolat lehet belőle! Kit érdekel, ha valaki ezért válogatósnak gondol? Szexel senkit se tartasz meg, maximum ha szexkapcsolatot akarsz, aki ezzel zsarol, sürgeti, máris kiderül mi a valódi célja! Hogyha mást szeretnél, akkor muszáj szűrnöd, senkit se tudsz megváltoztatni!

jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez lapát, nem kérdés!
jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!