Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa, és egyébként teljesen normális?😅

Figyelt kérdés
Szóval ezzel a férfivel randizunk már nagyjából március óta, lényegében már kapcsolatnak mondható. De még sosem aludtunk együtt. Sokszor felhív magához, le is feküdtünk már többször, de nem invitál meg éjszakára. Szex után össze vagyunk bújva, és mindig megkérdezi, hogy “hazadobjalak?”. Volt hogy még vacsi előtt kérdezte, hogy “hogy tervezel hazamenni? Mert ha szeretnéd hogy hazavigyelek, akkor nem iszom.” Én kérdeztem már őt, hogy miért nem alszunk együtt, de csak azt mondta, még nincs itt az ideje. Több más dologban is érzek benne távolság tartást, de nem tudom velem van-e baj. Ha én hívom meg magamhoz, akkor is nála akar találkozni. Nem tudom, hogy csak szexet akar-e, mert nem mondja meg őszintén, és én meg már mindent megkérdőjelezek, esetleg házas, vagy fene tudja mi van, nem tudom. Szerintetek ez hülyeség? Nem szokás az első szex után együtt aludni? Veletek hogy volt ez? Nagyon köszi a válaszokat.:) 24N

jún. 6. 07:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%
Bár ennek kicsi a valószínűsége, hogy nála is erről van szó, de nekem pl szorongás meg kényszeres dolgaim vannak (nő vagyok), és én is nagyon kerülöm az együtt alvást, mert feszélyez teljesen, én is mindig hazamegyek/elküldöm a másikat, ha ilyen van.
jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

ugyanez vagyok csak nőben :D


én sem megyek át máshoz, ha találkozunk akkor az legyen nálam

és nem szeretnék együtt aludni senkivel, kivéve ha már X éve ismerem és maximálisan megbízom benne


az okai:

- 10+ éve lakom egyedül, egyedül alszom egy franciaágyban. nem tudok nem-egyedül aludni, nem fogom tudni kialudni magam. szimpla megszokás.

- nőként félek átmenni valakihez este, főleg nála aludni. a mai világban annyi mentális beteg ember van, félnék elaludni mellette. lehet paranoiás vagyok, de jobb félni mint megijedni

- meg van a reggeli rutinom, nem tudom elvégezni ha valaki ott van

jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 gabor49 ***** válasza:
100%
csak szexet akar mit nem lehet ezen érteni
jún. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szóval te csak egy guminő vagy nála.
jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!