Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek soha senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek soha senkinek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, sose volt kapcsolatom. Sokszor volt hogy buliban kavartam fiúkkal meg sokat is beszélgetek velük. Elég kommunikatívnak tartom magam ha van önbizalmam. Viszont rám sose olyan szemmel néznek, de például ez rosszabb ha a barátnőmmel megyünk valahová. Mindig mindenki őt nézi ki, én mellette olyan vagyok mint kb egy zsák szemét. Pedig szerintem tök átlagos a külsőm, sportoltam is. Csak valahogy rá mindig másképp tekintenek és én csak b opciónak ott vagyok azért. Ő szőke kékszemű, én barna hajú kék szemű vagyok. Baromi rosszul érzem magam ilyen szituációkban, nagyon le építi az önbizalmam. Nem tudom most tényleg ilyen ronda lennék, vagy senkinek se vagyok szimpatikus xd

aug. 2. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ne aggódj, lányként simán lesz kapcsolatod, amikor csak akarod. Ha a barátnőd klasszisokkal jobban néz ki nálad, természetes, ha elvonja a fiúk figyelmét. Próbálj egyedül menni többet, biztos, hogy akadni fognak nagyon sokan, akik rád repülnek.

És az igényeid se legyenek túlzóan nagyok. Ezt ugyan nem írtad, de nem lehet, hogy csak a kigyúrt, nagyon jóképű és pénzes fiúkat veszed emberszámba, ahogy a lányok 90%-a?

aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Látatlanban nehéz a kinézetedet értékelni, így azt nem tudom megmondani, csúnya vagy-e, de biztos vagyok benne, hogy nem, átlagos kinézettel meg simán akadni fog jelentkező, ahogy az idő halad, most. még fiatal is vagy azért.
aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy én egyáltalán nem állítok fel nagy elvárásokat, valahogy mégsem jön össze.
aug. 2. 14:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Látatlanban passz, talán a kisugárzása olyan a barátnődnek ami vonzóbb.
aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd meg talál az, akinek felkelted az érdeklődését, akinek tetszel majd.
aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert szőke a barátnőd azért.
aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első szerelmem pont barna hajú, kék szemű volt.

Ne lásd ilyen tragikusan a helyzetet, nekem is 19 évesen lett először barátnőm, amikor lecsapott rám egy 23 éves lány... Addig csak reménytelen szerelmeim voltak, ő belé meg sajnos pont nem lettem szerelmes, de 6-7 hónapot kihúztunk azért együtt...

De tudom, hogy a mostani tinik mindent akarna és azonnal...

49/F

aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Inkább mint 7 hónapig szenvedni valaki mellett akit nem is szeretsz.
aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szenvedtem mellette, mert én Pestre jártam egyetemre és jószerével csak hétvégén tudtunk találkozni.
aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gabor49 ***** válasza:
19%
mert hülyék a férfiak a barna vagy fekete haju csajok sokkal szebbek aranyosabbak mint a szőkék ja és ami nem elhanyagolható okosabbak is
aug. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!