Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el, hogy nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
Nőként miben kellene megváltoznia az embernek, hogy a férfiak érdeklődjenek iránta? Tegyük fel, hogy nem jön fel a szén, ha lemegy a bányába.

2023. márc. 9. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted mi lehet az ok? Te milyennek tartod magad külsőre?

Nehéz ennyi infóból véleményt mondani.

2023. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Lehet semmit, csak nem akadtál eddig a te emberedre.
2023. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

"Mit ronthatok el, hogy nem tetszek senkinek?"


Ronda vagy?

2023. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem elsőnek, mosoly és kedvesség. Aztán csinos ruhák, hogy felhívd magadra a figyelmet kicsit.

Nem erdeklődtek még utánnad soha?

2023. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
A kérdésfelvetésedből azt gondolom, hogy alacsony az önbizalmad. Lehet, hogy ezen kéne változtatnod. Bízzál magadban, és legyél nyitott :)
2023. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Általánosságokra vagyok kíváncsi, hogy mik azok a tipikus tulajdonságok, amelyek rontják a nők esélyeit.

3-as a leírásba odatettem, hogy nem jön fel a szén ---> tehát tételezzük fel, hogy nem bányarémről van szó.

4-es De, előfordult már, de nagyon ritkán. Nagyon nem jellemző.

2023. márc. 9. 22:30
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló cipőben járok kedves kérdező és lassan 27 éves leszek... volt egy netes randim, amiből lett csók. Kiderült, neki egyből szex kéne. Utána volt még 3 netes randim az évek alatt, mindegyik bevallotta hogy neki csak szex kéne, még akkor is ha jó barátnőalany lennék, ők nem volt nyitottak kapcsolatra. Csak ezt miért nem lehet találka előtt elmondani? :/ Annyira hányingerkeltő számomra ez az egész...


Az életben hm... talán 3 srácnak tetszettem aki fogjuk rá be is próbálkozott... de velük elképzelni sem tudtam volna semmit.

2023. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Saját példa, más nyilván máshogy gondolkodik:


Tetszik, kezdeményeznék, ha a lány:

- alkatilag az esetem, tehát kb vékony, normál alakja van. Volt nagyon sovány barátnőm is, és nem, nekem nem szempont a mellméret… sőt.

- szelíd, tisztelettel beszél

- nyugodt, visszahúzódó… kifejezetten szeretem, ha valaki ilyen

- figyelmes, gondoskodó, néha már majdnem anyai, de nyilván nem annyira

- szeret otthonülős is lenni, de szeret kimozdulni, utazni is

- társcentrikus

- szeret csinosan, igényesen öltözni

- öltözhet persze egyszerűen is (farmer, póló), jól esik randin is az egyszerűség, mert nem stresszelünk ezen pl. :)

- természetes, barátságos, tapintatos

- aranyos, amikor nevet

- tetszik a humora

- van igénye a lakberendezésre

- extrém bújós benyomást kelt


Nem tetszik, egy lépést hátra, ha:

- lekezelő, flegma

- érezni, hogy játszmázik

- külsőre nagyon nem az esetem

- harsány, erőszakos

- nem társcentrikus, kiderül hogy inkább gyerekcentrikus

- saját maga körül forog, és ezt elvárja a másiktól, de éppenhogy töredéket viszonoz, azt is csak muszájból

- anyagilag sokkal jobb helyzetben van nálam

- igénytelen

- harcfüggő, szeret szekálni embereket

- miközben ismerkedik, másnak is látványosan teszi a szépet

- unatkozik, és szórakoztatást vár, és a férfira hárul az ő boldoggá tétele

2023. márc. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem nézel a szemükbe.
2023. márc. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Nekem van egy csaj ismerősöm, aki 23 éves, baromi jól néz ki számomra és ezt tudja is, de sajna patt helyzetben vagyok, mert párom van (tud erről). Én kerekperec megmondtam neki, ha nem lenne senkim, simán lecsapnék rá.
2023. márc. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!