Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok mindig el? Miért nem keltem fel a lányok figyelmét? 20F

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😀


20 éves fiú vagyok.

Komolyabb kapcsolatom még nem volt, pedig már mióta keresek.

Nem görcsölök rá, de hiába próbálkozom, nem jönnek össze a dolgok.


Vannak rólam egész jó képek, mégsem keltem fel az emberek figyelmét se a közösségi médiában, se a társkereső appokban.

Személyesen sem érzem azt, hovy felkelteném a nekem bejövő lányok figyelmét. Nem, nincsenek óriási elvárásaim! 😁


Igazából nem is kapok se negatív, se pozitív visszajelzést a lányoktól.

Pedig eskü érdekelne hogy milyennek tartják a külsőm, mi a szép, mi a csúnya bennem.


Mit lehetne tenni?


Nyugodtan írhattok üzenetet is, ha valaki szeretne a témáról beszélgetni! 😊



2022. ápr. 2. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

azt rontod el "mindig", hogy nem nézel ki jól


tök mindegy, hogy neked mik az elvárásaid, nem is értem, miért hoztad fel

2022. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy az a baj, hogy csak online felületen érintkezel másokkal, ami sajnos általában nem valami hatékony módja annak, hogy az ember tartalmas beszélgetéseket kezdeményezzen, nehéz olyan embereket találni, akikkel érdemben tudsz kapcsolódni. Érdemes lenne élőben is próbálkoznod, mert személyesen sokkal könnyebb jót beszélgetni és olyan témékat vagy kérdéseket is felhozni, amik más helyzetben furcsán vehetik ki magukat.
2022. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
nagyon buta, aki bármit is akar még a nőktől 2022-ben
2022. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak a kinézet számít, hanem a kisugârzásod, milyen a fellépésed, magabiztos-e, de nem agresszív vagy arrogáns. Hogyan kommunikálsz? Kreatív vagy-e? Felismered a beszélgető partner jelzéseit?
2022. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen idos korosztaly eloben ismerkedik, es unalomuzesnek hasznalja a tarskereso appokat. A figyelem felkeltese pedig nem az arcszerkezeten mulik.
2022. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez az online ismerkedés nem az igazi, ebben igazatok van.


Csak valahogy visszajelzésekre vágynék, ami soha nem jön, pedig elbírnám a kritikát is.

2022. ápr. 2. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből rohadt nehéz barmit is mondani. De én is azt mondanám (nemrég realizáltam), hogy a jó kisugárzás, a karakter sokkal fontosabb mint a külső. Sok srác szerintem ott rontja el, hogy hiába jófej, rendes stb külseje alapján hiába oké, ha valahogy semmi pozitív nem áad belőle.

Nehéz ezt szemléltetni de írok egy példát.


18 évesen mentem egyetemre, ott ismertem meg a srácot, nálam néhány évvel idősebb. Külsőre is tetszett relatíve hamar, ez tény, de nem ez fogott meg benne igazán, hisz sok helyes srác van. A személye, a karaktere, a kisugárzása. Mindig mosolyog, mindig életvidám. Felvidít másokat. Ha beszélsz vele különlegesnek érzed magad, mert annyira figyel rád. Árad belőle az életszeretet, hogy a pohár mindig félig teli. Rengeteg barája, kedves ismerőse van és ez nem véletlen. Nagyon rendes, intelligens egyébként. De valahogy ahogy ránézel sugárzik belőle hogy ő valahogy más. Egyébként sokat bolondozik és nem fél hülyét csinálni magából, de nem gáz sose. Van egy egészséges önbizalma, mellé jó kisugárzása. Ránézel és jobb kedved lesz tőle. Később jöttem rá, hogy azon felül hogy tetszik mint pasi, ő kb az egyik példaképem. De abszolút nem erőltetett vagy ilyesmi.


Nem kell ilyennek lenned pont, ő csak egy szemléletes példa. Lányban is van hasonló ismerősöm/barátom.


Amióta a fejemben, a lelkemben helyretettem sok dolgot, régi rossz beidegződéseket, dolgozom az önbizalmamon, én is azt látom hogy mashogy viszonyulnak hozzám az emberek. Jobban érdeklődnek. Én is nyitok, ők is.


Ilyeneken gondolkozz. Esetleg kérdezd meg a közeli barátaid, hogy ők mint külső szemlélők hogy látnak téged, stb.


Egyszer nekem még az volt egy nagy rádöbbenés, hogy egy esti kiruccanás alkalmával, a barátaimmal valahogy összeverődtünk idegenekkel és velük voltunk egy darabig. Majd amikor kérdeztem az egyik barátnőm aki továbbmaradt hogy mi történt később, írta meg hogy kérdezték tőle ezek az idegenek hogy miért voltam olyan amilyen (részleteket hagyjuk, lényegtelen). Én meg teljesen lesokkolódtam, hogy ezek szerint így látnak mások, ezt "sugárzom" kifelé. Ami nagyon negatív volt. Álmomban nem gondoltam volna. És egy pofon volt. Rosszul esett, de végülis örültem neki. Na akkor határoztam el, hogy nem akarom hogy a tovabbiakban is olyannak tűnjek.

2022. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még valami. Nem tudom pontosan mit értesz figyelemfelkeltés alatt, de ha arra, hogy a csaj hívjon el pl.: randizni, akkor azt inkabb felejtsd el:D


Igen, elméletileg egyenlőség van és bárki megteheti, de a gyakorlatban nagyon kevés lány fogja ezt megtenni. Főleg sztem aki lányként égette meg magá ilyennel, az tuti nem. Mi valahogy ezt nehezebben viseljük szerintem.


Figyelj a jelekre, legyél laza, próbalj picit flörtölni, figyeld vevő-e ra az adott lány. Figyeld a jeleket, mert 90% hogy elhívni randizni egy csaj se fog.

#7 voltam

2022. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? A te korodban a csajok még a pénzt hajtják. Ha neked nincs, akkor várnod kell egy pár évet amíg kiöregednek, akkor már jó leszel.
2022. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!