Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el? Hogyan csináljam másképp?

Figyelt kérdés

Eddig amikor ismerkedni próbáltam, mindig leráztak, és nem tudom mit csináljak másképp.

Elôre is köszönöm a segítségeket.:)


2015. júl. 26. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mondod meg eddig hogyan próbálkoztál.. akkor nem igazán tudom meg mondani mit kéne másképp csinálnod...
2015. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát pl. ráírok Facén egy helyes srácra és vagy megnézi és nem válaszol, vagy meg sem nézi,és tegnap kiírtam egy olyat h "Akar valaki ismerkedni?" és törölték, de itt is szívesen ismerkedek :)
2015. júl. 26. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt minden ismerkedésre való kérdést törölnek... és általában az ilyen fiúk a helyes de nagyon bunkó kategóriába tartoznak... semmit sem csináltál rosszul, csak ne a neten kezdj el ismerkedni :) ott a való élet menj ki és csak bátran, mert igazából semmit sem veszíthetsz csak nyerhetsz :) ;) én is volt hogy oda mentem egy sráchoz városban hogy bocsi hol lehet rágót venni? és elmosolyodott hogy de édes vagyok és megmutatta.. mondjuk siettem és kellett a rágó... de megismerkedtem volna vele szivesen :) de ha szeretnél erről beszélni írj nyugodtan privátban :) amúgy hány éves vagy? 16L
2015. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Na írj :))
2015. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!